regulamin?

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Adso
-#
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:33
Lokalizacja: Skoczów

regulamin?

Post autor: Adso »

próbowałem się dogrzebać na forum do jakiegoś regulaminu, który określałby zasady funkcjonowania nowych członków forum. Wiadomo, ze jako początkujący "analogowiec" częściej będę czytał żeby się czegoś dowiedzieć niż pisał cokolwiek. Więc pytanie, jakie są wymogi żeby zostać "pełnoprawnym" członkiem forum?
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

postaw flaszkę i będzie gicio ;-)
Malfas
-#
Posty: 661
Rejestracja: 18 sie 2008, 15:37
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Malfas »

ale czego ? hydrofenu, neutola, rodinalu czy id11?
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1353
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jerzy »

Zakładamy, że nowi forumowicze mają swój rozum i kulturę osobistą. Jeśli mają jakieś pytania, sprawdzają czy ktoś już o daną kwestię nie pytał. Dobrze jest przejrzeć sobie kilka dłuższych dyskusji, wtedy możesz zorientować się kto mówi z większym sensem, a kto z jeszcze większym :) I tyle.
Jedyny regulamin dot. bazaru, ale nie jest on zbyt skomplikowany :)

Pozdrawiam i witamy na forum!
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

od siebie jeszcze dodam abyś uważał na to co piszesz.. lub pisał tak aby nie było problemu z czytaniem ze zrozumieniem..

czasem przydarza się tak że niektórzy nie są w stanie pojąć twojej myśli, niby mają do tego prawo.. (bo mają władze :-) )

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Witaj Adso, regulamin akceptowałeś rejestrując się na forum... zasady są takie jak wszędzie.. tzn zanim zapytasz - sprawdź czy na dany temat się nie rozpisywaliśmy ;) jeśli nie - pytaj śmiało ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Soundman
-#
Posty: 99
Rejestracja: 29 sie 2011, 10:58
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Post autor: Soundman »

Adso z Canon Board ??
Adso
-#
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:33
Lokalizacja: Skoczów

Post autor: Adso »

Soundman pisze:Adso z Canon Board ??
ano...tenże sam:)
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

Soundman pisze:Adso z Canon Board ??
a nie z aparatów tradycyjnych?
aha, u nas są mniej rygorystyczne zasady niż na Onan Boardzie, gdzie nie można fotografować na srajtaśmie, tudzież dupenrolce.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Adso
-#
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:33
Lokalizacja: Skoczów

Post autor: Adso »

jakoś nigdy nie rajcowały mnie spory pomiędzy canonowcami a nikonowcami i zapewne nie będą mnie też rajcować spory analogowo - cyfrowe z przekonania nie wdaję się w takie spory. Interesuje mnie jedynie efekt fotografowania. Chętnie zobaczę jakieś zdjęcie wykonane na srajtaśmie.
Co do zasad to tu są bardziej rygorystyczne bo o ile na Canon Boardzie nikogo nie interesowało czy zdjęcie jest wykonane analogiem czy cyfrą ba, nie musiały być wykonane Canonem o tyle tutaj , z tego co wiem, zdjęcia cyfrowe są karane banem.
Bywam na różnych forach... na każdym można czegoś nowego się nauczyć... no chyba że ktoś woli się koncentrować na sporach i kłótniach tudzież udowadnianiu wyższości świąt Wielkanocnych nad świętami Bożego Narodzenia.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

banem? a może bananem?
mnie na C-B jakiś typ wymoderował słowo "srajtaśma", jako słowo nie licujące z powagą forum i dał jeszcze ostrzeżenie, za podśmechujki z gościa, który ma ksywę merde (fr. gówno). i takie tam.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Adso
-#
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:33
Lokalizacja: Skoczów

Post autor: Adso »

rzecz w tym, że wdawanie się w spory z adminami i modami nigdy nie wychodzi na dobre zwykłym użytkownikom:) mnie też zdarzały się ostrzeżenia np. za słowo "pierdoły" :) co do bana to może pomyliło mi się z aparatami tradycyjnymi, tam nie tolerowane są zdjęcia cyfrowe i akurat to rozumiem. Jeśli forum traktuje o fotografii analogowej to cyfra nie ma racji bytu a skoro pozbyłem się cyfry to szukam miejsca na innym forum gdzie mógłbym czegoś się nauczyć.
Soundman
-#
Posty: 99
Rejestracja: 29 sie 2011, 10:58
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Post autor: Soundman »

Adso pisze:rzecz w tym, że wdawanie się w spory z adminami i modami nigdy nie wychodzi na dobre zwykłym użytkownikom:) mnie też zdarzały się ostrzeżenia np. za słowo "pierdoły" :) co do bana to może pomyliło mi się z aparatami tradycyjnymi, tam nie tolerowane są zdjęcia cyfrowe i akurat to rozumiem. Jeśli forum traktuje o fotografii analogowej to cyfra nie ma racji bytu a skoro pozbyłem się cyfry to szukam miejsca na innym forum gdzie mógłbym czegoś się nauczyć.
Pozbyłem się cyfry ??:>

Cóż CB to forum gdzie jest wieksza cenzura niż tutaj :) Tam obrywałem nawet za podpis bo miałem adres www swojej strony i bloga a to przeciez reklama a to że moje zdjęcia tam były to już nikogo nie obleciało.

Ale nie obrabiajmy tyłka kolegom z CB bo to też wartościowe forum a tutaj właśnie obecność ludzi którzy fotografują tradycyjnymi metodami mnie cieszy bo mogę się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy :)
Adso
-#
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:33
Lokalizacja: Skoczów

Post autor: Adso »

ano, pozbyłem się... przyczyn było wiele, ale mam za to Mamiyę RZ67 ProII z dwoma szkłami i Canona T90 z kompletem szkieł:)... Canona zresztą tez sie pozbędę bo muszę "oprzyrządować Mamiyę:)
Soundman
-#
Posty: 99
Rejestracja: 29 sie 2011, 10:58
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Post autor: Soundman »

Jesteś jak David Oliver też któregoś dnia wziął cały sprzęt hassela itp poszedł do sklepu i zamienił to wszystko na leice :] Jemu się to opłaciło :)
ODPOWIEDZ