Przedłużanie czasu przy rzadszych roztworach wywoływacza

Ciemnia fotograficzna - Wszystko o procesie wywoływania negatywów czarno-białych

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5562
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Przedłużanie czasu przy rzadszych roztworach wywoływacza

Post autor: rbit9n »

jedynym słowem (zdaniem) - czeski film: nikt nic nie wie.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Przedłużanie czasu przy rzadszych roztworach wywoływacza

Post autor: technik219 »

rbit9n pisze: 01 maja 2021, 18:38 jedynym słowem (zdaniem) - czeski film: nikt nic nie wie.
Dlatego trzeba sobie założyć kajecik, w którym będziemy zapisywać parametry naświetlania i wywoływania każdego filmu oraz uwagi odnośnie uzyskanych wyników. Pamięć ludzka jest zawodna, a kombinacji jest tyle, że nasz RAM tego nie ogarnie. Mam taki kajecik założony w 1994 roku i to była najlepsza decyzja jaką podjąłem.
Lux mea lex
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5562
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Przedłużanie czasu przy rzadszych roztworach wywoływacza

Post autor: rbit9n »

technik219 pisze:
rbit9n pisze: 01 maja 2021, 18:38 jedynym słowem (zdaniem) - czeski film: nikt nic nie wie.
Dlatego trzeba sobie założyć kajecik, w którym będziemy zapisywać parametry naświetlania i wywoływania każdego filmu oraz uwagi odnośnie uzyskanych wyników. Pamięć ludzka jest zawodna, a kombinacji jest tyle, że nasz RAM tego nie ogarnie. Mam taki kajecik założony w 1994 roku i to była najlepsza decyzja jaką podjąłem.
no ba!

Obrazek
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
ODPOWIEDZ