korex exchange no. 25 - marzec 2014 r.

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

korex exchange no. 25 - marzec 2014 r.

Post autor: rbit9n »

a) chętny musi się zarejestrować do końca lutego -- wystarczy skopiować najnowszą wersję listy (z poprzedniego wpisu) i dodać na końcu swój nick.

b) zainteresowany musi wysłać na mój adres (pbrbit9n(at)gmail.com) swoje dane teleadresowe. ci którzy wysyłali dane do Standy, nie muszą tego robić ponownie.

c) na początku marca otrzymacie e-mail z adresem, gdzie wysłać swoje zdjęcie. fotografie muszą być wykonane przez klasyczny sposób lub techniką historyczną.

c') zdjęcia muszą mieć wymiary między 18x24, a 30x40cm.

d) zdjęcia proszę wysłać tak, żeby dotarły przed końcem marca. zarówno nadawca, jak i adresat proszeni są o odpowiednią informację w tym wątku o nadaniu lub otrzymaniu zdjęcia.

e) w miarę możliwości, proszę o zeskanowanie lub sfotografowanie otrzymanego zdjęcia i zamieszczenie skanu (zdjęcia) zdjęcia w tym wątku, nawet jeśli otrzymane zdjęcie nie będzie się Wam podobało.

f) to tylko zabawa, ale proszę poważnie podejść do tematu. nie czujesz się na siłach zrobić porządną odbitkę? nie wiesz czy zdążysz? nie bierz udziału. to naprawdę nie jest przyjemne, kiedy się człowiek natrudzi, żeby wysmażyć porządne powiększenie, a samemu nic nie dostanie, lub dostanie odbitkę pozostawiającą wiele do życzenia.

Lista uczestników:
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
UIMP
-#
Posty: 177
Rejestracja: 17 mar 2013, 18:32
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

Post autor: UIMP »

Czyżby nikt nie był chętny na marcową wymianę?
flonidan
-#
Posty: 471
Rejestracja: 14 lis 2009, 18:35
Lokalizacja: Gozdnica

Post autor: flonidan »

Dopisuję się Flonidan
jacek
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

flonidan pisze:Dopisuję się Flonidan
do kogo? :D
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
UIMP
-#
Posty: 177
Rejestracja: 17 mar 2013, 18:32
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

Post autor: UIMP »

Ja niby byłbym chętny, ale skoro będzie nas tylko dwóch... Widzę, że jakoś wymiany podupadają :/
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

UIMP pisze:Widzę, że jakoś wymiany podupadają :/
brałem udział we wszystkich dwudziestu czterech i wiesz co? nie dziwię się, że się użytkownicy wykruszają.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
UIMP
-#
Posty: 177
Rejestracja: 17 mar 2013, 18:32
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

Post autor: UIMP »

Znaczy się, poziom fot jest dosyć wysoki. Chyba tylko ja jestem takim gniotorobem, nieudacznikiem :/
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: wosk »

Mi w tych wymianach brakuje trochę konstruktywnej wymiany zdań na temat otrzymanych powiększeń. Nie musi być na forum, ale nawet przez PW. Tak jak swego czasu odbyło się to z Tobą Piotrze. Wiadomo, że są tu "starzy wyjadacze" od których można się wiele nauczyć, jak i początkujący. Jak nie ma żadnego odzewu po otrzymaniu "pracy" to nie wiadomo czy odbiorca z wrażenia aż zaniemówił czy po prostu jest tak haniebnie, że szkoda gadać ;-) Jednak sama idea mi się podoba i chętnie jeszcze bym się powymieniał...

[ Dodano: Pią 28 Lut, 2014 ]
To lu...
Flonidan
wosk
wesu
-#
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, 10:28
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: wesu »

Jak nie ruszyła jeszcze maszyna losująca, to chętnie wezmę udział w tym miesiącu.
UIMP
-#
Posty: 177
Rejestracja: 17 mar 2013, 18:32
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

Post autor: UIMP »

No, to siup! Jak jeszcze nie było losowania, to chętnie.

Flonidan
wosk
wesu
UIMP
Arnold
-#
Posty: 173
Rejestracja: 14 cze 2007, 07:27
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: Arnold »

Flonidan
wosk
wesu
UIMP
Arnold
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

wylosowane i wysłane.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
wesu
-#
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, 10:28
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: wesu »

Odbitka wysłana do kolegi wosk kurierem UPS.
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: wosk »

Wow! Dziękuję. Ale kurierem :!: Chyba zrobiłeś na desce w dużym formacie :-P
Czekam niecierpliwie.
Swoje powiększenie wyślę jutro.
wesu
-#
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, 10:28
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: wesu »

Mam dobrą umowę w pracy na kuriera. Wolałem większy format wsadzić w duże pudełko niż płacić tą samą cenę za duża kopertę pocztą i martwić się czy ją złamią w pół...
ODPOWIEDZ