Galerie on-line

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1895
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Post autor: powalos »

trumil9, jakoś tak, całkowicie się z Tobą zgadzam. Pzdr.
Fan Pentax'a.
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

trumil9 ma rację. A wg. mnie w dzisiejszych czasach zdecydowana większość populacji robi zdjęcia cyfrówkami i dlatego zdjęcia analogowe, nawet gorszej jakości niż cyfrowe są zachwalane. Bo analog i tyle. Na kimś kto nigdy nie robił zdjęć analogiem i nie wywoływał ich samemu w ciemni takie zdjęcia będą robić większe wrażenie, bo po prostu tego nie zna.
Awatar użytkownika
PMW
-#
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2011, 17:54
Lokalizacja: Warszawa STM
Kontakt:

Re: Galerie on-line

Post autor: PMW »

paola pisze:Witam:-) Co sądzicie o galeriach, jakie można założyć na portalach sztuki, takich jak Artveo.pl czy digart ? Warto się skusić na prezentacje swoich fotografii na tego typu serwisach?

pewnie ze można... sam gdzieś mam taką małą zapomnianą - składającą się z kilku fotografii galerię...

Jakiś miesiąc temu spotkałem na " SPOTKANIACH FOTOGRAFÓW" wykładowcę z mojej dawnej uczelni p. Mieczysława Cybulskiego (prezesa Fotoklub RP. oraz założyciela itd.. człowieka zasłużonego polskiej fotografii... podzielam jego poglądy -"... fotografia jest sztuką dopiero wtedy kiedy sam wykonasz powiększenie oprawisz je oraz pokażesz na wystawie... robią rozumiesz tysiące zdjeć których nikt nie ogląda nawet oni sami..."
ODPOWIEDZ