jaki powiększalnik wybrać?

Powiększalniki, zegary, kuwety, oświetlenie w Waszej ciemni

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

asiak5
-#
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2010, 02:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: asiak5 »

Też myślałam o opemusie i magnifaxie ale ze względu na to że nie mogę ich póki co namierzyć a znalazłam ofertę na Durst M670 za 34 Euro stąd moje pytanie. Nie wiem tylko czy ten model jest dobry i czy za taką cenę to on na pewno działa.
Poniżej link:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 690wt_1139

Będę wdzięczna za pomoc



--------------------------------------------------------



Jeszcze jedno pytanie jeśli ten model jest coś wart to do jakiej ceny warto licytować?


scaliłem
Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 14:09 przez asiak5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ulv
-#
Posty: 262
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:17
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Kontakt:

Post autor: ulv »

To jest licytacja więc cena, niechybnie, będzie większa. Tym bardziej, że dużo sprzętu jest dodatkowo z nim sprzedawane. Jaka cena jest warta. Najlepiej popatrzeć w aukcjach zakończonych do jakiej dochodzą ;-)
Trzydziestosześciostrzałowy Contax RX / Piętnastostrzałowa Fujica GS645 / Dwunastostrzałowa Bronica SQ-B / Jednostrzałowy Motylek 45
www.stegierski.com
tomo72
-#
Posty: 26
Rejestracja: 14 wrz 2008, 09:30
Lokalizacja: Butryny k. Olsztyna

Post autor: tomo72 »

świetny sprzęt, do średniego formatu będziesz musiała dokupić obiektyw, 50 - ką nie pociągniesz. ile to jest warte - parę stówek + przesyłka (zapewne za tyle pójdzie) oprócz powiększalnika jest tam kilka sensownych przedmiotów, jak kupisz ta raz a dobrze
pozdr
Awatar użytkownika
ulv
-#
Posty: 262
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:17
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Kontakt:

Post autor: ulv »

Tam w komplecie jest Neonon 50, więc do małego też jak znalazł ;-)
Trzydziestosześciostrzałowy Contax RX / Piętnastostrzałowa Fujica GS645 / Dwunastostrzałowa Bronica SQ-B / Jednostrzałowy Motylek 45
www.stegierski.com
ODPOWIEDZ