Widzieliście to?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
axer
-#
Posty: 76
Rejestracja: 06 wrz 2007, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: axer »

Malfas pisze:a co fajnego jest w drodze na ktorej zrabia sie na cudzej pasji?

wybaczcie koledzy ale tak ja to widzę
Idąc tym tokiem myślenia - powiększalniki powinni rozdawać albo sprzedawać po kosztach, tak samo jak aparaty, materiały i inne - pasjonacie niezbędne - pierdoły. Zapomniałem dodać, że powinni wszczepiać każdemu chętnemu chip, na którym byłaby zebrana cała ciemniowa wiedza - najlepiej za cenę amortyzacji skalpela, 10cm nici chirurgicznej i 15gr piasku wykorzystanych do produkcji układu.

Za dobre rzeczy i specjalistyczną wiedzę należy się zapłata. Tak samo jak za dobre piwo, zdjęcie czy czołg.
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

no nie powiem, mimo ze liczylem sie z tym to troche sie zdenerwowalem.
uwazam sie za uczciwa osobe. nie sprzedaje zlomu i robie dokladne opisy. ludzie kupujacy Leitze i pro-Dursty sa bardzo zadowoleni, kupuja je w takich samych cenach jak na ebay-u lub taniej a dostaja sprawdzone i prawie zawsze po kompletnym cla. ja natomiast czesto kupuje powiekszalniki ktore sie nadaja do naprawy, sa niekompletne, uszkodzone, bez blatow i z zapyzialymi obiektywami. efekt jest taki, ze samych Focomatow mam chyba osiem z czego tylko trzy nadaja sie na sprzedaz. na uczciwa sprzedaz, bo ja nie sprzedam czegos o czym wiem, ze jest nie w porzadku. czasami trzy razy w miesiacu musze wyjechac na dwa-cztery dni, extremalnie mi to nie na reke gdyz sam wychowuje dziecko, ktore zle sie czuje gdy mnie nie ma. robie po 12h dziennie bez znaczenia czy to niedziela czy wtorek. w pierwszej kolejnosci po to zebym mial z czego zyc a w drugiej (chciaz pewnie nie uwierzysz) zeby i w Polsce bylo troche porzadnego sprzetu.
rok temu pracowalem 35h tygodniowo i mialem pensje 8tys zl.
dzisiaj nie wiem ile pracuje a zarabiam ulamek tej kwoty.
na blogu bedzie duzo przydatnych informacji, z czasem bardzo duzo - efekty mojej pracy ktorymi sie z przyjemnoscia podziele, bez zadnego zarobku...decyzje podjalem juz dawno temu, bedzie tam znaczna czesc wiedzy ktora dostalem w prezenicie od jednego z najlepszych "printerow" tej planety...
tak wlasnie to wyglada z mojej strony...
i bez owijania w bawelne - wkurwia mnie jak czytam, ze zeruje na kogos pasji. w dobie allegro, ebay-i, w kraju ktory jest czlonkiem EU, gdzie kazdy moze sobie kupic co chce i gdzie chce.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

Malfas pisze:a co fajnego jest w drodze na ktorej zrabia sie na cudzej pasji?

wybaczcie koledzy ale tak ja to widzę
nie przesadzaj Kolego, bo co byś powiedział o mnie? pewnie masz mnie za hienę, bo jestem aptekarzem i "zarabiam na chorobie". tak jak lekarze, że o grabarzach już nie wspomnę.

a wiem Malfas, Ty to pewnie byś od Szatorska wolał kupować, tak?
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Adams
-#
Posty: 850
Rejestracja: 12 mar 2007, 15:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Adams »

Malfas pisze:a co fajnego jest w drodze na ktorej zrabia sie na cudzej pasji?

wybaczcie koledzy ale tak ja to widzę
A co złego jest w zarabianiu? Czy Ty pracujesz za darmo?
Nie widzę zasadności podnoszenia takich argumentów, tak jak Hubert powyżej napisał nik nikogo do niczego nie zmusza.
Szkoda że na koreksie pojawia się troll,ale widać nigdzie nie jesteśmy bezpieczni:-)
Zeiss I(N)ikon
https://podologiapoznan.pl/
Pozdrawiam
Adam
stygi
-#
Posty: 65
Rejestracja: 16 paź 2009, 08:56
Lokalizacja:

Post autor: stygi »

dadan_mafak pisze:w dobie allegro, ebay-i, w kraju ktory jest czlonkiem EU, gdzie kazdy moze sobie kupic co chce i gdzie chce.
dadan_mafak, Nie unoś się .. skoro każdy ma takie prawo to niech sobie pojedzie sam do EU i kupi badziew ... rzekomo sprawny, a potem rwie włosy z głowy, że dał się w maliny wpuścić. Za to że wkładasz w to co robisz sporo pracy i serce należy się godziwa zapłata !! Tak trzymaj !!

Pozdrawiam,
Z przyczyn technicznych koniec świata został odwołany. Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy !
Awatar użytkownika
figureliusz
-#
Posty: 821
Rejestracja: 18 gru 2008, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: figureliusz »

Kurcze, za dostęp do takiego bloga z poradami to ja bym zapłacił :)
Szacun, dadan_m. wielki szacun.
F.

/edit
/b
Awatar użytkownika
matth
-#
Posty: 145
Rejestracja: 21 cze 2009, 12:21
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: matth »

dadan_mafak, ja Ci kibicuje :-) Widziałem jak obchodzisz się ze sprzętem i wciąż pamiętam te odbitki.. Ech ;-)
<Pozdrawiam>
M.
dzerry
-#
Posty: 114
Rejestracja: 11 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: dzerry »

Malfas pisze:a co fajnego jest w drodze na ktorej zrabia sie na cudzej pasji?
Ja rozumiem, ze kazdy moze miec swoje poglady i trzeba je szanowac, ale przy takich tekstach, najwyrazniej brak mi doswiadczenia, zeby wczuc sie w tak niezmierzona bezmyslnosc. Wez sie zastanow dwa razy nad tym co napisales i dla swojego dobra, juz lepiej sie nie wypowiadaj w tym temacie.
bowie
-#
Posty: 204
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bowie »

Malfas pisze:a co fajnego jest w drodze na ktorej zrabia sie na cudzej pasji?

wybaczcie koledzy ale tak ja to widzę

no i się wk***łem...
Pasją może być cokolwiek, chociażby zbieranie znaczków, czy kolejki piko. Każdy kolekcjoner powinien się cieszyć, że pojawi się nowe miejsce, gdzie można coś dokupić do swej kolekcji. A że przy okazji ktoś na tym zarobi, to wtórna sprawa. Jest popyt jest i podaż. Jeśli uważasz, że za drogo, to nikt nie zmusza do kupowania.
W dobie ebaya, unii, można kupić wspaniałe wyposażenie do ciemni. I co z tego, skoro u nas szczytem marzeń jest magnifax? Może w końcu powstanie miejsce, gdzie ludzie się wyedukują
Ostatnio zmieniony 28 gru 2009, 21:09 przez bowie, łącznie zmieniany 1 raz.
darius_Er
-#
Posty: 103
Rejestracja: 20 kwie 2007, 13:53
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: darius_Er »

Malfas pisze:a co fajnego jest w drodze na ktorej zrabia sie na cudzej pasji?
Na czym w takim razie mogą zarabiać inni, żeby było fajnie ?



dadan_mafak, trzymam kciuki za to czego się podjąłeś !
Awatar użytkownika
matth
-#
Posty: 145
Rejestracja: 21 cze 2009, 12:21
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: matth »

Na cudzym nieszczęściu ;-)
<Pozdrawiam>
M.
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

matth pisze:dadan_mafak, ja Ci kibicuje :-) Widziałem jak obchodzisz się ze sprzętem i wciąż pamiętam te odbitki.. Ech ;-)
no wlasnie, odbitki...o to w calej tej zabawie chodzi. i wlasnie odbitkom bedzie poswiecone mnostwo miejsca. kolega ma dobra kamere, chyba beda na blogu filmy ciemniowe z duza dawka humoru :)
Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: dejnekas »

ech mój post wywołał jakąś kłótnię. Cholercia, przecież człowiek z pasją się tym zajmuje jeden taki mu opluwa buty. Nieładnie.

Hubert ja Cię będę wspierał i nie przejmuj się takimi wpisami.
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
maqsz
-#
Posty: 400
Rejestracja: 04 gru 2008, 14:31
Lokalizacja: Wieś spokojna

Post autor: maqsz »

dadan_mafak pisze:
no wlasnie, odbitki...o to w calej tej zabawie chodzi. i wlasnie odbitkom bedzie poswiecone mnostwo miejsca. kolega ma dobra kamere, chyba beda na blogu filmy ciemniowe z duza dawka humoru :)
I super. Jeden obraz zastepuje tysiac slow, a jeden obraz ruchomy - sto tysiecy!
--
Maciek
Malfas
-#
Posty: 661
Rejestracja: 18 sie 2008, 15:37
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Malfas »

a sie jednak wypowiem
kolegom wszystkim proponuje by sie zastanowili, albo nawet zadali pytanie nim zaczną tworzyc niestworzone historie

administracji winszuje iz pozwala obrazac innych i wyrazac sie tak jak wyrazaja sie przedpiscy

dadan, skoro kupujesz i remontujesz to sprawa wyglada inaczej, niechetnie tlumacze po takim odzewie ludzi ktorych uwazałem za normalnych, ale wytlumacze. niew idze nic fajnego w zarabianiu na handlu, a handel chyba wszyscy rozumiemy w jednoraki sposob, kupuje i sprzedaje, co wnioslem do tego? nic, kupilem sprzedalem
jak kazdy handlaz, moim celem jest zarobic jak najwiecej.

rbit9n zarabiasz na sprzedazy medykamentów jako czlowiek wyksztalcony w tym kierunku, realizujac recepty jednak to dosc odpowiedzialne zadanie, do tego zawsze mzoesz zaproponowac tanszy odpowiednik.
nie zarabiasz na ludzkiej chorobie, predzej lekaz na niej zarabia, tymbardziej jesli leczy byle jak, a jacy sa lekarze zapewne kazdy mial sie okazje rpzekonac ( od trzech lat nie mogę sie doprosic o badania krwi, które mi sie chyba do cholery nalezą )

Adams wybacz, ale sam jestes trolem

reszty mi sie nie chce komentowac, bo poziom taki jak moj w ciemni, zaden
Zablokowany