Studium ZPAF

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

ewelinanke
-#
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2009, 16:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Studium ZPAF

Post autor: ewelinanke »

Cześć :) Czy ktokolwiek wie coś na temat tego studium (poza tym co jest napisane na stronie ZPAF-u)? Szukałam w sieci jakichś opinii, ale wszędzie cisza. Czy to jakieś tabu, jak "tam uczą"? A jeśli nie tam, to gdzie? Wyjaśnię od razu, że potrzebuję kursu, który naumiałby mnie wywoływania i robienia odbitek, który by uczył na temat zastosowania różnych materiałów fotograficznych. Jeśli przy okazji taki kurs miałby w programie tło teoretyczne w postaci historii fotografii czy sztuki; jakiś obowiązujący kanon jesli taki jest, to tym lepiej, ale nie jest to konieczne. Siedzę od pięciu lat na cyfrze próbując naśladować analogową fotografię czarno-białą i mam już dość naśladownictwa. Marzy mi się kurs, który da mi solidny warsztat techniczny, tak abym mogła sama iść dalej. Na ciemnię w domu narazie nie mam warunków. Mam jedną analogową lustrzankę Minolty z kitowym zoomem i załadowaną Deltą 400, którą od 3 lat próbuję wypstrykać i ciągle mi się wydaje, że za mało umiem, aby kalać tę czarno-białą kliszę. Pomocy? :)
ODPOWIEDZ