Sklep Czarno - Białe

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Adams
-#
Posty: 848
Rejestracja: 12 mar 2007, 15:28
Lokalizacja: Poznań

Sklep Czarno - Białe

Post autor: Adams »

Cześć,

Wiecie może czy można kupić w sklepie CZ-B w necie i odebrać w Warszawie?
Nie znalazłem tego na stronie.
Zeiss I(N)ikon
https://podologiapoznan.pl/
Pozdrawiam
Adam
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1882
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Sklep Czarno - Białe

Post autor: powalos »

Najprościej będzie skontaktować się z nimi telefonicznie i ustalić. Numer telefonu jest na stronie.
Fan Pentax'a.
Bokeh
-#
Posty: 714
Rejestracja: 26 maja 2017, 21:37

Sklep Czarno - Białe

Post autor: Bokeh »

Byłem przed pandemią w sklepie CzB i zobaczyłem, że ceny w sklepie są wyższe niż te na stronie.
Nie da rady kupić przez stronę i odebrać w sklepie bez pominięcia ceny dostawy.
Dlatego lepiej zamówić sobie do domu.
Tak mają.
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1352
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sklep Czarno - Białe

Post autor: Jerzy »

O ile pamiętam to była kwestia magazynu, który nie jest tożsamy ze sklepem. Ale jak mi zależało by coś na mnie czekało to telefon załatwiał sprawę.
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
Adams
-#
Posty: 848
Rejestracja: 12 mar 2007, 15:28
Lokalizacja: Poznań

Sklep Czarno - Białe

Post autor: Adams »

Dzięki
Zeiss I(N)ikon
https://podologiapoznan.pl/
Pozdrawiam
Adam
Vaios1984
-#
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2021, 19:32

Sklep Czarno - Białe

Post autor: Vaios1984 »

Pierwsze słyszę o takim sklepie więc sie nie wypowiem.
PPaweł
-#
Posty: 1342
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Sklep Czarno - Białe

Post autor: PPaweł »

Nie, żebym wykopywał stare wątki, ale skoro akurat jest o nich, to się podczepię. Być może odkrywam coś, co wszyscy już dawno wiedzą, ale do dupy z tym sklepem. Ileż, do cholery, można zbierać dwie paczki papieru, parę filmów i trochę odczynników :-/ Jeszcze jakby konkretnie napisali, że im czegoś brakuje i czy słać, czy czekać, to w porządku, bywa. Ale tu martwa cisza i tylko jak się ich szturchnie, to mamroczą "tak, tak, już zaraz, zaraz".
Ofertę mają chyba w Polsce teoretycznie największą w jednym miejscu, ale już wystarczy tych wygłupów, wolę zapłacić za dwie przesyłki w Fotonegatywie i Fotociemni osobno, albo w ogóle u tych Germanów z Berlina, albo u Czechów. Przyjdzie w normalnym współcześnie czasie, a nie, że od tygodnia nawet nie pozbierali zamówienia, o przyjściu paczki nie wspominając.
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Czarno - Białe

Post autor: aka »

PPaweł pisze: 01 kwie 2023, 08:41 Być może odkrywam coś, co wszyscy już dawno wiedzą, ale do dupy z tym sklepem.
No to witaj w klubie "sympatyków" ;-)
krzychu128
-#
Posty: 239
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

Sklep Czarno - Białe

Post autor: krzychu128 »

PPaweł pisze: 01 kwie 2023, 08:41 Ofertę mają chyba w Polsce teoretycznie największą w jednym miejscu, ale już wystarczy tych wygłupów, wolę zapłacić za dwie przesyłki w Fotonegatywie i Fotociemni osobno,
Dokładnie mam takie same doświadczenie. I najgorsze jest to że zaplanujesz sobie coś na weekend, zamawiasz specjalnie kilka dni wcześniej żeby na pewno doszło a tu d..pa! Jeszcze przez Allegro trzymają się mniej więcej terminu bo czasy dostaw są monitorowane. Ale dzień obsuwy to norma.
U konkurencji jak zamówisz rano to na drugi dzień masz w paczkomacie.
PPaweł
-#
Posty: 1342
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Sklep Czarno - Białe

Post autor: PPaweł »

aka pisze: 01 kwie 2023, 10:00 No to witaj w klubie "sympatyków"
Cytując stary radziecki kawał - 34 lata i chwatit :->
Awatar użytkownika
EE2
-#
Posty: 444
Rejestracja: 21 lut 2022, 20:56
Lokalizacja: Stęszew

Sklep Czarno - Białe

Post autor: EE2 »

Ja mam z nimi jak do tej pory pozytywne doświadczenia. Paczki przychodziły w normalnym czasie a w dodatku miłym zaskoczeniem są filmy przez nich konfekcjonowane. Kupując Fomapana 100 ASA 24 klatki dostawałem w rzeczywistości filmy, które miały minimum 30 klatek a często 32, gdzie deklarowanych było 24. Kolega kupił ten sam film 36 klatkowy i wyszło 42 klatki :mrgreen:
Praktica EE2, Praktica MTL5, Praktica PLC3, Praktisix IIA, Yashica FX3 Super 2000, Minolta 7000 AF i Canon EOS 300 :-)
Oprócz tego trochę szkieł głównie spod znaku Pentaconu i trochę innych akcesoriów foto - więcej sprzętu niż talentu ;-)
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Czarno - Białe

Post autor: aka »

EE2 pisze: 01 kwie 2023, 13:10 Kupując Fomapana 100 ASA 24 klatki dostawałem w rzeczywistości filmy, które miały minimum 30 klatek a często 32, gdzie deklarowanych było 24. Kolega kupił ten sam film 36 klatkowy i wyszło 42 klatki
Licznik w nawijarce mają zepsuty ;-)
Z_photo
-#
Posty: 987
Rejestracja: 14 gru 2018, 01:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Sklep Czarno - Białe

Post autor: Z_photo »

EE2 pisze: 01 kwie 2023, 13:10 Kolega kupił ten sam film 36 klatkowy i wyszło 42 klatki.
I może być problem jeśli końcowy odcinek filmu nie zmieści się na szpuli koreksu.
_________________________________________________________________________________
Warto mieć małego bzika i go pielęgnować - żeby dużego nie dostać.
miki11
-#
Posty: 1460
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Sklep Czarno - Białe

Post autor: miki11 »

Raz byłem tam osobiście, niestety, ceny na półce wyższe od tych na Allegro. Popatrzyłem, zrobiłem jeden zakup i stwierdziłem, że wystarczy. Teraz zamawiam z wyprzedzeniem po prostu.
_________________
Łatwe nie cieszy
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Sklep Czarno - Białe

Post autor: zladygin »

PPaweł pisze: 01 kwie 2023, 08:41 Nie, żebym wykopywał stare wątki, ale skoro akurat jest o nich, to się podczepię. Być może odkrywam coś, co wszyscy już dawno wiedzą, ale do dupy z tym sklepem.
Polecam Fotonegatyw. Szybko, sympatycznie, znacznie taniej niż w CZ-B. Kupuję tam od wielu lat.
ODPOWIEDZ