p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Ciemnia fotograficzna - Podzielcie się receptami wywoływaczy i efektami ich użycia z różnymi negatywami - mile widziane skany ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: J.A. »

nevermore pisze: 19 mar 2023, 15:47 Wielbicielami offtopu i komentarzy z dupy byli aha
Przeprosiny przyjęte.
Ja reż jestem wielbicielem OT, skomentować od czapy też potrafię. To rozwija erystykę u piszących i niektórych czytających i generalnie poprawia humanoidalnoć forum.

Dam Ci dobrą radę. Poczytaj trochę zapoznaj się ze zwyczajami, kto jak reaguje, będzie łatwiej.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: zladygin »

nevermore pisze: 18 mar 2023, 20:05 Dzięki OK.
I dziękuję za przypomnienie, bo już prawie zapomniałem, jacy "troskliwi" są ludzie na polskojęzycznych forach.
Niestety, masz smutną rację. Nie wiem skąd piszesz, ale to taki mamy klimat :-(
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: aka »

zladygin pisze: 22 mar 2023, 10:12 Niestety, masz smutną rację. Nie wiem skąd piszesz, ale to taki mamy klimat :-(
W zasadzie nie jestem zaskoczony, ale może przemyśl to co napisałeś...
FomaFan
-#
Posty: 24
Rejestracja: 19 sie 2022, 20:34
Lokalizacja: Gliwice

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: FomaFan »

Pyszna uwaga moderatora, który powinien wyłapywać takie kwiatki:
nevermore pisze: 19 mar 2023, 15:47 Wielbicielami offtopu i komentarzy z dupy
Klimat na forum to rownież brak należytej jego moderacji
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: J.A. »

FomaFan pisze: 22 mar 2023, 13:11 Klimat na forum to rownież brak należytej jego moderacji
Jeżeli to forum zacznie być "należycie" moderowane, pierwszy się z nim pożegnam.
to forum to jest społeczność, a nie pierwsza pomoc dla leniwych.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
FomaFan
-#
Posty: 24
Rejestracja: 19 sie 2022, 20:34
Lokalizacja: Gliwice

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: FomaFan »

J.A. pisze: 22 mar 2023, 15:51 Jeżeli to forum zacznie być "należycie" moderowane, pierwszy się z nim pożegnam.
to forum to jest społeczność, a nie pierwsza pomoc dla leniwych.
E no nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. To nie mowa o moderacji każdej dyskusji, a o to, że moderatorzy, jak na każdym innym forum, powinni pilnować jakiegoś jednak poziomu na tymże. Tak jak w tym przykładzie.

Gość nie potrafi się inteligentnie odgryźć, wiec natychmiast sięga do rynsztoka. A moderator zamiast ukrócić takie ewidentne buractwo, użala się jeszcze nad kiepskim klimatem na forum. Jeśli nie te oczy, brak czasu, czy może inne powody, to może czas przekazać pałeczkę innym?
PPaweł
-#
Posty: 1343
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: PPaweł »

FomaFan pisze: 23 mar 2023, 20:06 Gość nie potrafi się inteligentnie odgryźć, wiec natychmiast sięga do rynsztoka.
Zią, mistrzem finezyjnego przys*ania to on, oczywiście, nie jest, ale jak dla Ciebie banalna fraza "z d*py" to zaraz rynsztok, to doprawdy, musisz mieć ciężkie życie. Spokojnie, zniknie, albo przywyknie.
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: zladygin »

FomaFan pisze: 23 mar 2023, 20:06 Gość nie potrafi się inteligentnie odgryźć, wiec natychmiast sięga do rynsztoka. A moderator zamiast ukrócić takie ewidentne buractwo, użala się jeszcze nad kiepskim klimatem na forum. Jeśli nie te oczy, brak czasu, czy może inne powody, to może czas przekazać pałeczkę innym?
Drogi, młody użytkowniku Forum!
Jeżeli myślisz, że w jakikolwiek sposób mnie uraziłeś - to się mylisz.
Nie wiem jednak, czy masz świadomość, że swoją wypowiedzią coś udowodniłeś. To się nazywa dowód wprost.
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: technik219 »

Młodzież teraz jakaś inna jest.... Butna, arogancka...
Lux mea lex
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: rbit9n »

EE2 pisze: 19 mar 2023, 12:56 Akurat dwuchromian to paskudztwo jest - takiej ilości znaczków ostrzegawczych na opakowaniu i opisu straszącego czego to on nie powoduje to już dawno nie widziałem
kiedyś jeden z kolegów wrzucał tu na forum film z YT, na którym fotograf zaciągał chromiankę do pipety ustami, także tego.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
EE2
-#
Posty: 444
Rejestracja: 21 lut 2022, 20:56
Lokalizacja: Stęszew

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: EE2 »

rbit9n pisze: 03 kwie 2023, 15:36
EE2 pisze: 19 mar 2023, 12:56 Akurat dwuchromian to paskudztwo jest - takiej ilości znaczków ostrzegawczych na opakowaniu i opisu straszącego czego to on nie powoduje to już dawno nie widziałem
kiedyś jeden z kolegów wrzucał tu na forum film z YT, na którym fotograf zaciągał chromiankę do pipety ustami, także tego.
A za kilka lat rak jakiś murowany :evil: Nie ma co demonizować chromianki ale też trzeba mieć świadomość tego, że to jednak jest fest trucizna...
Praktica EE2, Praktica MTL5, Praktica PLC3, Praktisix IIA, Yashica FX3 Super 2000, Minolta 7000 AF i Canon EOS 300 :-)
Oprócz tego trochę szkieł głównie spod znaku Pentaconu i trochę innych akcesoriów foto - więcej sprzętu niż talentu ;-)
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

p-aminofenol (Rodinal) neutralizacja

Post autor: rbit9n »

trucizna jak trucizna, ważne że substancja żrąca. jeden kolega ze studiów tak jakiś kwas zaciągnął i w sumie miał szczęście, że tylko mu lekko zęby zmatowiały i obeszło się bez poparzeń jamy ustnej.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
ODPOWIEDZ