Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Veaware
-#
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2023, 18:56

Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

Post autor: Veaware »

Czołem!

Tytuł... 😅 Podjąłem kolejną próbę stworzenia i wypuszczenia aplikacji na Androida, tym razem coś dla fotografów, ponieważ jestem ciekaw, czy nadal można trafić w dziesiątkę i wyszarpać swój kawałek tortu z rynku. Mogę powiedzieć, że jest to trudne, sklep Google Play jest zalany aplikacjami i trudno jest uzyskać organiczne pobrania.

W telegraficznym skrócie, aplikacja pomaga w:
Photos Map, aplikacji, która pozwoli Ci zobaczyć na mapie, gdzie wykonałeś swoje zdjęcia! Aplikacja pomoże Ci geotagować zdjęcia, grupować zdjęcia według kraju lub miejsca, tworzyć albumy, przeglądać i edytować metadane EXIF i wiele więcej. Dzięki Photos Map, organizuj i zarządzaj swoimi zdjęciami z chmury lub pamięci lokalnej urządzenia.
Upewniłem się, że dostarczam wysokiej jakości produkt i skupiłem się przede wszystkim na zapewnieniu wartości użytkownikom. Stworzyłem landing page, aby zbudować zaufanie użytkowników. Mój model biznesowy jest prosty: aplikacja oferuje 2-tygodniowy okres próbny ze wszystkimi jej funkcjami za darmo, ponieważ nie chcę umieszczać reklam w aplikacji. Po zakończeniu okresu próbnego użytkownik musi zakupić pełną wersję, aby móc dalej korzystać z aplikacji.

Byłbym wdzięczny, gdybyście mogli udzielić mi porady i szczerej opinii na temat aplikacji.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/deta ... .photosmap
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10061
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

Post autor: J.A. »

No, kolego toś się pojawił. Tak z 5 lat po


poza tym to nie działa z naszymi aparatami, tylko ze smarkaczami
Załączniki
IMG_4037.jpg
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
PPaweł
-#
Posty: 1355
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

Post autor: PPaweł »

Veaware pisze: 18 mar 2023, 18:57 Byłbym wdzięczny, gdybyście mogli udzielić mi porady i szczerej opinii na temat aplikacji.
Bezwartościowa. Nie ma za co.
aka
-#
Posty: 5587
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

Post autor: aka »

Veaware pisze: 18 mar 2023, 18:57 Po zakończeniu okresu próbnego użytkownik musi zakupić pełną wersję, aby móc dalej korzystać z aplikacji.
Pomijając komentarz co do celowości wjeżdżania z ta promocją na forum poświęcone fotografii tradycyjnej - gdzie jest informacja o cenie pełnej wersji? A poza tym toś ameryki nie odkrył;-)
miki11
-#
Posty: 1469
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

Post autor: miki11 »

Nieładnie tak w pierwszym poście...
_________________
Łatwe nie cieszy
Veaware
-#
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2023, 18:56

Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów

Post autor: Veaware »

Dzięki za szczery feedback, co do aplikacji - nie jest to nic innowacyjnego, moim celem było rozwiązać dany problem lepiej aniżeli konkurencja. Jeżeli używacie appki o podobnej funkcjonalności - to warto dać szansę temu produktowi, bo być może bardziej przypadnie do gustu (myślę, że interfejs użytkownika jest bardziej przejrzysty w porównaniu z konkurencyjnymi appkami o tej tematyce) ;-) Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ