Proszę o poradę, sprzedaż aparatu Sony A7 IV

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

oKuba
-#
Posty: 3186
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

Proszę o poradę, sprzedaż aparatu Sony A7 IV

Post autor: oKuba »

technik219 pisze: 12 lis 2022, 17:23 Prawdę mówiąc to guzik mnie obchodzi czy miałem rację, czy nie miałem.
Uff.. odetchnalem z ulga. W takim razie na zakonczenie podtematu potwierdze tylko do protokolu, ze nie miales :lol:
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Proszę o poradę, sprzedaż aparatu Sony A7 IV

Post autor: technik219 »

oKuba pisze: 12 lis 2022, 17:47 odetchnalem z ulga.
Bardzo się z tego cieszę.
Lux mea lex
KrzysztofM
-#
Posty: 48
Rejestracja: 17 wrz 2021, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Proszę o poradę, sprzedaż aparatu Sony A7 IV

Post autor: KrzysztofM »

To po 3 stronach rozmowy o technologi cyfrowej może pomożemy Koledze w wycenie.
Uważam że jeśli aparat nie ma uszkodzeń mechanicznych i działa poprawnie razem z obiektywem jest wart około 14 tyś. Ma niski przebieg. oddzielnie sprzedawał bym body za 12 tyś a obiektyw za 3. Wrazie braku zainteresowania przed świętami obniżył bym cenę do 13 tyś za komplet a oddzielnie 10,5tys za aparat i ok 2,7 za obiektyw. Atutem jest posiadanie dokumentacji tj faktura. kto wie może ten sprzęt jest jeszcze na gwarancji?
Najlepiej wystawić na obu allegro i olx. Trzeba też pamiętać o prowizji na allegro ktora w tym momencie wynosi 4,9% od sprzetu foto. Ja przynajmniej zapłaciłbym tyle sprzedając Contaxa G1.
Życzę powodzenia. 😀
aka
-#
Posty: 5589
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Proszę o poradę, sprzedaż aparatu Sony A7 IV

Post autor: aka »

KrzysztofM pisze: 16 lis 2022, 15:22 To po 3 stronach rozmowy o technologi cyfrowej może pomożemy Koledze w wycenie.
Uważam że jeśli aparat nie ma uszkodzeń mechanicznych i działa poprawnie razem z obiektywem jest wart około 14 tyś. Ma niski przebieg. oddzielnie sprzedawał bym body za 12 tyś a obiektyw za 3. Wrazie braku zainteresowania przed świętami obniżył bym cenę do 13 tyś za komplet a oddzielnie 10,5tys za aparat i ok 2,7 za obiektyw. Atutem jest posiadanie dokumentacji tj faktura. kto wie może ten sprzęt jest jeszcze na gwarancji?
Najlepiej wystawić na obu allegro i olx. Trzeba też pamiętać o prowizji na allegro ktora w tym momencie wynosi 4,9% od sprzetu foto. Ja przynajmniej zapłaciłbym tyle sprzedając Contaxa G1.
Życzę powodzenia. 😀
Dawanie dobrych rad zwykle nic nie kosztuje. 10.5 tys. za używany korpus? Dziękuję, postoję: https://fotoforma.pl/aparat-cyfrowy-son ... y-ilce7m4b Wystarczy też przejrzeć informacje o zakończonych aukcjach na allegro by nie wpuszczać pytającego w maliny ;-)
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10062
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Proszę o poradę, sprzedaż aparatu Sony A7 IV

Post autor: J.A. »

KrzysztofM pisze: 16 lis 2022, 15:22 To po 3 stronach rozmowy o technologi cyfrowej może pomożemy Koledze w wycenie.
Otrzymał pomoc na samym początku. Poinformowany został, że to raczej się nie dowie.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
KrzysztofM
-#
Posty: 48
Rejestracja: 17 wrz 2021, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Proszę o poradę, sprzedaż aparatu Sony A7 IV

Post autor: KrzysztofM »

Przepraszam nie wiem gdzie widzialem A 7IV R...
Ale udalo się wysłać przydatnego linka. 😀 brawo 👏
ODPOWIEDZ