Fajny film dzisiaj widziałem!

Ciemnia fotograficzna - Wszystko o własnoręcznych doświadczeniach z wykonywaniem powiększeń

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: zladygin »

Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1895
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: powalos »

Zbyszku, filmik fajny, ale opis podobnych metod znałem z dawnych lat, z książki "Triki w fotografii". Chyba tak to było, bo pamięć coraz krótsza.
Fan Pentax'a.
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: zladygin »

powalos pisze: 24 sie 2022, 11:54 Zbyszku, filmik fajny, ale opis podobnych metod znałem z dawnych lat, z książki "Triki w fotografii". Chyba tak to było, bo pamięć coraz krótsza.
Jasne! Ja o filmiku :-)
skpt
-#
Posty: 662
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:17
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: skpt »

Zabawy tego typu cieszą. Ale wymagają wielkich pokładów cierpliwości. Kiedyś mnie naszło... Nawiasem, ostatnio spędziłem dłuższą chwilę nad fotkami Beksińskiego w Sanoku. Kawał, czasem niekonwencjonalnych, zabiegów edycyjnych...
Janis
-#
Posty: 69
Rejestracja: 20 lut 2008, 15:03
Lokalizacja: Włocławek/Łódź

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: Janis »

Ogółem Lina jest mega zafascynowana analogiem, obecnie to jej praca.
Potrafi wywołać kilkadziesiat odbitek tego samego kadru, by uzyskać to co chce. Rozpoczęła także studia z chemii, by lepiej zrozumieć zachodzące procesy. Jej mąż jest managerem Adoxa :D
Może nie ma mocno artystycznych ujęć, ale technicznie jest bardzo mocna i skrupulatna.
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: technik219 »

Janis pisze: 19 lis 2022, 18:31 Potrafi wywołać kilkadziesiat odbitek tego samego kadru, by uzyskać to co chce. (...) Jej mąż jest managerem Adoxa :D
To na pewno ma zniżkę na papier ;-)
Lux mea lex
LD
-#
Posty: 459
Rejestracja: 20 kwie 2009, 11:43

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: LD »

technik219 pisze: 20 lis 2022, 13:03
Janis pisze: 19 lis 2022, 18:31 Potrafi wywołać kilkadziesiat odbitek tego samego kadru, by uzyskać to co chce. (...) Jej mąż jest managerem Adoxa :D
To na pewno ma zniżkę na papier ;-)
Dostała do przetestowania pierwszą partię Polywarmtona którego nie ma oficjalnie. Na papier i filmy.
aka
-#
Posty: 5587
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Fajny film dzisiaj widziałem!

Post autor: aka »

Janis pisze: 19 lis 2022, 18:31 Potrafi wywołać kilkadziesiat odbitek tego samego kadru, by uzyskać to co chce.
Nie ma się czy chwalić. Albo nie wie co chce osiągnąć, albo nie ogarnia technologii.
ODPOWIEDZ