Źle się dzieje.

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

miki11
-#
Posty: 1469
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Źle się dzieje.

Post autor: miki11 »

shovax pisze: 21 kwie 2022, 20:34 ...robilem eksperymenty z sesji z jedna studentka, dwom znajomym tak sie spodobaly...
Hmm... studentki takie są :-)
_________________
Łatwe nie cieszy
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2090
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Źle się dzieje.

Post autor: Imperitus »

shovax pisze: 21 kwie 2022, 20:16 dokladnie mowiac, paprochow na skanie ;P
O, to to :mrgreen:
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Źle się dzieje.

Post autor: jac123 »

Eksperymenty, eksperymenty, a potem wszyscy popadają w rutynę ... :-(
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Źle się dzieje.

Post autor: Ms. Robot »

Wątek o wycince drzew zniknął, a tu rząd oferuje nową formę pomocy dla polaków w kwestii rosnących cen opału:
POLACY BĘDĄ MOGLI LEGALNIE ZBIERAĆ CHRUST W LESIE - i to nie jest żart, wystarczy zgłosić taką chęć leśniczemu
i już można gromadzić darmowy opał na zimę.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
Awatar użytkownika
Henry
-#
Posty: 1040
Rejestracja: 24 sty 2008, 19:00
Lokalizacja: Olsztyn

Źle się dzieje.

Post autor: Henry »

Nie bredź. Nie za darmo i cały czas można było - sam z ojcem dwa lata temu nawieźliśmy kilka wozów i do tej pory jeszcze mamy. Nic się nie zmieniło. I gdyby nie wiek ojca i mój brak czasu to jeszcze byśmy wzięli.
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Źle się dzieje.

Post autor: Ms. Robot »

Henry, no racja wiadomości miałam niepełne, ale stosunkowo za barszcz, bo 12 i 30 złotych za m3.
Niemiło piszesz o bredniach, bo to rzeczywista propozycja od rządu w formie przypomnienia (więc jak piszesz tez).
A zważywszy na wiek ojca to ja staralabym się raczej mieć czas.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Źle się dzieje.

Post autor: jac123 »

Lepiej zbierajcie szybko to drewno z lasu i róbcie duże zapasy, bo szalone lewactwo z unii chce zakazać palenia czymkolwiek: węglem ,drewnem, gazem, olejem itd i to wszystko w perspektywie najbliższych lat! Jakby tego było mało zakażą też samochodów spalinowych ...
aka
-#
Posty: 5587
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Źle się dzieje.

Post autor: aka »

jac123 pisze: 08 cze 2022, 08:41zakażą też
Nie bój, nie bój... wszystko ma swój kres, nawet największe szaleństwo ;-)
miki11
-#
Posty: 1469
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Źle się dzieje.

Post autor: miki11 »

I wtedy wyjdzie z lasu dzielny Rumcajs i swoją ciupagą rozgoni czerwoną brukselską hołotę.
_________________
Łatwe nie cieszy
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Źle się dzieje.

Post autor: Ms. Robot »

miki11 pisze: 08 cze 2022, 14:17I wtedy wyjdzie z lasu dzielny Rumcajs i swoją ciupagą rozgoni czerwoną brukselską hołotę.
Tak w czerwonym kapeluszu z tego co pamiętam, a i pamiętam że czerwony kapelusz jest właściwie zawsze podejrzany,
szczególnie wieczorową porą, ponoć istnieje taka zasada, no ale może w towarzystwie Krecika i Koziołka Matołka,
przy pomocy sierpa i młota jak krzyczą podobni chuligani to kto wie rozgoni się hołota, w końcu Polska to wolny kraj, nie?
Och, mali chłopcy ze swoimi małymi sprawami, żałujący róż gdy las płonie.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
PPaweł
-#
Posty: 1355
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Źle się dzieje.

Post autor: PPaweł »

jac123 pisze: 08 cze 2022, 08:41 szalone lewactwo z unii chce zakazać palenia czymkolwiek
No i bardzo dobrze, bo inaczej to jeszcze długo na energetykę jądrową, jak cywilizowaniu ludzie, nie przejdziemy.
aka
-#
Posty: 5587
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Źle się dzieje.

Post autor: aka »

PPaweł pisze: 08 cze 2022, 18:34
jac123 pisze: 08 cze 2022, 08:41 szalone lewactwo z unii chce zakazać palenia czymkolwiek
No i bardzo dobrze, bo inaczej to jeszcze długo na energetykę jądrową, jak cywilizowaniu ludzie, nie przejdziemy.
A to jądrowa jest dozwolona?
miki11
-#
Posty: 1469
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Źle się dzieje.

Post autor: miki11 »

Cała ta ich lewacka ekologia polega na tym, że nam zabierają węgiel, auta na benzynę i drewno do pieca, a sami latają setkami samolotów na sympozja ekologiczne. Wystarczy poczytać, ile prywatnych odrzutowców lądowało w Davos podczas ostatniej nasiadówki. Ekologia w ich wydaniu to takie samo puste hasło, jak proletariusze wszystkich krajów łączcie się. Komuna w innej formie, ale cel ten sam - ograbić i zniewolić narody. Ten sposób myślenia widać zresztą po ostatniej wojnie na Ukrainie, sowieci weszli, bo stwierdzili, że ten kraj im się podoba i go "biorą". Takie to są nowatorskie myśli.
_________________
Łatwe nie cieszy
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10062
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Źle się dzieje.

Post autor: J.A. »

PPaweł pisze: 08 cze 2022, 18:34 No i bardzo dobrze, bo inaczej to jeszcze długo na energetykę jądrową, jak cywilizowaniu ludzie, nie przejdziemy.
Ale wiesz, że chodzi o wiatraki, a nie atom? Niemcy nie mają technologii, atomowej, bo zatrzymali sią z nią gdzieś w latach 90-tych uw, ale do sprzedania mają mnóstwo ekologicznych wiatraków.
Poza tym, atom w polskim wydaniu to w zasadzie to samo co import ropy czy gazu. Czyli niezależność energetyczna taka sobie.
Bo o ile jakieś tam złoża uranu w Polsce są, to już palić tym uranem w piecu jądrowym się nie da. trzeba mieć zakład wzbogacania paliwa. A na to nie ma zgody, bo jak się ma zakład wzbogacania paliwa, to można sobie zrobić na boku bombkę, a Polsce nie wolno posiadać broni jądrowej.
A więc cytując klasyka
Także tego
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Źle się dzieje.

Post autor: Ms. Robot »

Łał, a nie iluminaci albo templariusze? Przy prezentowanej dozie paranoi związek pewnie łatwo się znajdzie.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
ODPOWIEDZ