(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Z_photo
-#
Posty: 988
Rejestracja: 14 gru 2018, 01:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: Z_photo »

Zamienię Zorkij 4K z Jupiterem 8 f2/50mm (w srebrnej oprawie) na Feda 3 z jakimkolwiek, lub nawet bez obiektywu.
Ruski aparat który oferuję jest w pełni sprawny i w doskonałym stanie (także wizualnym), ale nie mogę na dziada patrzeć - ze względu na jego pochodzenie.
_________________________________________________________________________________
Warto mieć małego bzika i go pielęgnować - żeby dużego nie dostać.
PPaweł
-#
Posty: 1343
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: PPaweł »

Chwalebna idea, ale wiesz, dlaczego FED nazywa się FED, prawda? Ja nie wiem, czy to się opłaca, już lepiej szukaj po prostu Kijewa ;-)
Bokeh
-#
Posty: 714
Rejestracja: 26 maja 2017, 21:37

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: Bokeh »

Poza tym jak nie możesz patrzeć, a chcesz zamienić to ktoś inny będzie musiał patrzeć.
Lepiej pierdolnąć go młotkiem.
Żartowałem, co ma wspólnego ten biedny przedmiot, z okrucieństwem rosjan?
Kto by się odważył wyrzucić leicę z okresu Ii wś?
oKuba
-#
Posty: 3156
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: oKuba »

PPaweł pisze: 02 mar 2022, 07:54 ale wiesz, dlaczego FED nazywa się FED, prawda?
Przyznaje, ze nie wiedzialem, ale juz doczytalem. FED 3 to byla moja pierwsza kamera. No coz, w tamtych czasach nie bylo specjalnie wyboru a ja z prezentu sie ucieszylem
miki11
-#
Posty: 1460
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: miki11 »

Zamień na coś bardziej neutralnego. Dzierżyński jest jeszcze bardziej hu...wy, szef bezpieki z polskim pochodzeniem.
_________________
Łatwe nie cieszy
Z_photo
-#
Posty: 988
Rejestracja: 14 gru 2018, 01:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: Z_photo »

oKuba pisze: 02 mar 2022, 09:45
PPaweł pisze: 02 mar 2022, 07:54 ale wiesz, dlaczego FED nazywa się FED, prawda?
Przyznaje, ze nie wiedzialem, ale juz doczytalem. FED 3 to byla moja pierwsza kamera. No coz, w tamtych czasach nie bylo specjalnie wyboru a ja z prezentu sie ucieszylem
Genezę nazwy FED znam, a wskazałem model "3", bo oprócz tego że montowany w Ukrainie, to przez trzy lata używałem go z powodzeniem. Ale to było ok. 40 lat temu. Jakiś sentyment pozostał.
Ruskiego Zorkij 4K z obiektywem mogę zamienić na coś innego, np. na dwa świeże T-Maxy 100 lub Delty.
I tak musi ustąpić miejsca szlachetniejszemu zestawowi, bo dziś niespodziewanie otrzymałem w prezencie ładne szkiełko. :-D
Załączniki
P3020007_sRGB-Resizer-1024M.jpg
_________________________________________________________________________________
Warto mieć małego bzika i go pielęgnować - żeby dużego nie dostać.
oKuba
-#
Posty: 3156
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: oKuba »

Z_photo pisze: 02 mar 2022, 20:19 bo dziś niespodziewanie otrzymałem w prezencie ładne szkiełko.
Bardzo ladne nawet bym powiedzial i nawet z oslona!
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

(Z) Zamienię ruskiego Zorkij 4K na ukraińskiego Feda 3

Post autor: 4Rider »

Cóż za bohaterstwo!
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
ODPOWIEDZ