Skiper75 - galeria

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
skiper75
-#
Skiper75 - galeria

Post autor: skiper75 »

powalos pisze:skiper75, tak prawdę mówiąc to przy zdjecia chmakro owadów wykorzystuje się technikę zwaną "Focus stacking". Ponieważ ja nie robię raczej tego rodzaju zdjęć to nigdy z tej techniki nie stosowałem. Można o niej poczytać w sieci, np: https://nikoniarze.pl/technika-focus-st ... otografii/
A do składania takich fotek w jedną całość można korzystać np. z programu: "FOCUS projects", często dostępnego jako "gift". Tymże programem można też składać zdjęcia typu astro.
Nie no cyfra to se moge co chce ale analogowo to wiesz co by wyszlo z takiego hdr ostrosciowego lol
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin

Skiper75 - galeria

Post autor: rbit9n »

skiper75 pisze:
rbit9n pisze:też gdzieś mam takiego liofilizowanego, trzeba wynypać pierścienie do Broni, statyw i węża
Ja sie ucze z mieszkiem robic. Lecz nierowna to walka jest z glebia ostrosci lol
nie mam mieszka niestety, mam za to pierścienie, plus pierścień odwrotnego mocowania.
Obrazek
"You smell that? Do you smell that? Phenidone, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of phenidone in the morning."
Lieutenant Colonel William "Bill" Kilgore

zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Skiper75 - galeria

Post autor: skiper75 »

rbit9n pisze:
skiper75 pisze:
rbit9n pisze:też gdzieś mam takiego liofilizowanego, trzeba wynypać pierścienie do Broni, statyw i węża
Ja sie ucze z mieszkiem robic. Lecz nierowna to walka jest z glebia ostrosci lol
nie mam mieszka niestety, mam za to pierścienie, plus pierścień odwrotnego mocowania.
Obrazek
Zestaw fajny. Pochwal sie wynikami
ODPOWIEDZ