Fajny pomysl na ciemnie w ogrodzie

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Fajny pomysl na ciemnie w ogrodzie

Post autor: aka »

mrek pisze: 13 kwie 2021, 10:53ja skryty jestem
No przecie nie o Ciebie chodzi tylko o ciemnicę ;-)
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Fajny pomysl na ciemnie w ogrodzie

Post autor: Imperitus »

J.A. pisze: 13 kwie 2021, 07:11 Imperitus, masz dziecko co się na studia wybiera? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Fajny pomysl na ciemnie w ogrodzie

Post autor: Imperitus »

Właśnie robię projekt jak zagospodarować na ciemnię moją łazienkę, myślałem o szafie/ namiocie ale musiałbym zrobić cały stelaż. Wygodniej byłoby przyczepić tkaninę blackout do sufitu ale ja tu mam jakieś 4 metry także zrujnowałoby mnie to finansowo.
Uniwersytet ma ogromniastą ciemnię ale sprzęt to Magnifaxy i Opemusy z głowicami filtracyjnymi, a wszystko w stanie takim że na rzyganie się zbiera. Ciemnia może być mała i ciasna, ale najważniejsze że własna :-D
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Fajny pomysl na ciemnie w ogrodzie

Post autor: dejnekas »

aka pisze: 13 kwie 2021, 08:18 To musi być Anglik w pierwszym pokoleniu bo zamienił trawę na beton i szopę. Albo inny barbarzyńca... Ale kto bogatemu zabroni? ;-)
Haha :-D To się tutaj taki betonowy ogrod nazywa 'Low maintenance garden" :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
ODPOWIEDZ