[S] Durst M670 pełen komplet MINT [SPRZEDANY]

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

jurek
-#

Post autor: jurek »

Kuriozalna sytuacja: sprzedałem go na eBay, nabywca z Chin. Paczka poszła jakieś 10 dni temu. Dziś podjeżdża van Poczty Polskiej z tąże paczką i zwracają mi ją wraz z opłatą za wysyłkę. Pani w okienku się pomyliła i nie powinna była przyjąć paczki do wysyłki, ponieważ wysyłka do Chin jest w tej chwili zawieszona z powodu pandemii. Wobec powyższego jestem zmuszony anulować transakcję na eBay a sprzęt jest ponownie na sprzedaż.

Ponieważ chiński nabywca chciał obniżyć koszty wysyłki, zrezygnował z deski. Doszła zatem nowa opcja sprzedaży: bez deski (tak jest w tej chwili zapakowany cały komplet). Szczerze mówiąc, zamiast powtórnego pakowania wolę obniżyć cenę. Co do deski, obiecałem ją już znajomemu sweetka, ale zna sytuację i jest gotów poczekać jakiś czas na rozstrzygnięcie.

Nowa cena za komplet: 3000 zł, wysyłka gratis.

Kontakt: setium małpa onet pl

Po przesiadce na większy mam na sprzedaż pełen komplet, chyba wszystkie akcesoria jakie Durst do niego wyprodukował:

* powiększalnik z głowicą B&W
* 3 kondensory Siriocon i Vegacon (35mm, 6x6, 6x7)
* standardowa karetka Unineg
* komplet ramek bezszybkowych Sivopar 35
* szkło AN Sivogla 2 szt.
* ramka dolna Sivoma 66
* ramka dolna Sivoma 67
* standardowa płytka do mocowania obiektywu Siriopla
* czerwona szybka pod obiektyw
* dodatkowa metalowa płytka do obiektywu (nie używałem, była częścią któregoś zestawu dodatkowego)
* tubus do mocowania obiektywu (też z któregoś zestawu dodatkowego)
* 3 żarówki mleczne Osram
* 2 komplety filtrów MG Ilforda: starter i pełny
* parę pudełek papierów MG 9x13 i 10x15

Prawie wszystko w stanie MINT, akcesoria w oryginalnych opakowaniach. Komplet zdjęć w wysokiej rozdzielczości:

https://milgart.com/Durst_M670.zip

Płyta ma mankament kosmetyczny: kupiłem z paro-cm wybrzuszeniem na brzegu (z boku, w nie-krytycznym miejscu). Zeszlifowałem i pomalowałem na biało. Nie ma wpływu na używanie, po prostu nie jest już MINT.

W Wielkopolsce mogę zawieźć, dalej mogę wysłać kurierem.

Mogę sprzedać w trzech opcjach:

1) Tylko 35 mm - 1500 zł
2) 35mm i 6x6cm - 2000 zł
3) Wszystko - 3500 zł, dowóz/przesyłka gratis

Jakkolwiek wersję 35mm można dostać w miarę tanio, to sam kondensor do 6x6 kosztuje na eBay średnio 500 zł, za 6x7 zapłaciłem już 2000 zł. Za dodatkowe ramki też zapłaciłem po kilkaset zł.
Załączniki
DSC_3949_5k.jpg
DSC_3950_5k.jpg
DSC_3976_5k.jpg
Ostatnio zmieniony 27 sty 2021, 17:15 przez jurek, łącznie zmieniany 18 razy.
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
[S] Durst M670 pełen komplet MINT

Post autor: Imperitus »

Wszystko pięknie, tylko ceny brakuje
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Kontakt:

Post autor: 4Rider »

Imperitus pisze: 03 gru 2020, 12:56 Wszystko pięknie, tylko ceny brakuje
Miałem też pisać, ale chciałam tyż by moje ogłoszenie było na wierzchu :mrgreen:
".... plemiona skazane na sto lat samotności nie mają już drugiej szansy na ziemi."
Galeria 4R: https://www.flickr.com/photos/4rider
jurek
-#

Imperitus pisze: 03 gru 2020, 12:56 Wszystko pięknie, tylko ceny brakuje
Słusznie, na razie dałem wersję podstawową, muszę się zastanowić nad resztą.
jurek
-#

Przepraszam za podbicie ale dostałem wiadomość na email, w której brak nicka nadawcy, w moich PW też pusto. Wydaje mi się że coś w aplikacji wymaga poprawki. Tymczasem w odpowiedzi informuję, że dziś w nocy powiększalnik został już sprzedany prawie w całości, tzn. kupujący wziął za pełną cenę wszystko oprócz podstawy.

P.S. Gdyby ktoś był zainteresowany, deska jest do wydania za free.
sweetek
-#

Post autor: sweetek »

Mój znajomy byłby chętny. Wyślij mi nr tel na priv prosze
jurek
-#

[S] Durst M670 pełen komplet MINT nie jedzie do Chin

Kuriozalna sytuacja: sprzedałem go na eBay, nabywca z Chin. Paczka poszła jakieś 10 dni temu. Dziś podjeżdża van Poczty Polskiej z tąże paczką i zwracają mi ją wraz z opłatą za wysyłkę. Pani w okienku się pomyliła i nie powinna była przyjąć paczki do wysyłki, ponieważ wysyłka do Chin jest w tej chwili zawieszona z powodu pandemii. Wobec powyższego jestem zmuszony anulować transakcję na eBay a sprzęt jest ponownie na sprzedaż.

Ponieważ chiński nabywca chciał obniżyć koszty wysyłki, zrezygnował z deski. Doszła zatem nowa opcja sprzedaży: bez deski (tak jest w tej chwili zapakowany cały komplet). Szczerze mówiąc, zamiast powtórnego pakowania wolę obniżyć cenę. Co do deski, obiecałem ją już znajomemu sweetka, ale zna sytuację i jest gotów poczekać jakiś czas na rozstrzygnięcie.

Nowa cena za komplet: 3000 zł, wysyłka gratis.
ODPOWIEDZ