Ciekawy zegar

Powiększalniki, zegary, kuwety, oświetlenie w Waszej ciemni

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2091
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Ciekawy zegar

Post autor: Imperitus »

Witajcie, może ktoś miał kiedyś do czynienia z takim zegarem, pani w internecie ma zagwozdkę a ja sam chętnie bym się dowiedział jak się toto obsługuje
Screenshot_20201022_174537_com.facebook.katana.jpg
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
bakulik
-#
Posty: 311
Rejestracja: 08 cze 2018, 13:14
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Ciekawy zegar

Post autor: bakulik »

Na moje oko, czasy się sumują, tj. jak naciśniesz 20+4+2+0.4+0.1, to otrzymasz 26,5 sekundy. П to Początek odliczania. С to Reset czasomierza. К to Kadrowanie, czyli włączenie ciągłe powiększalnika. Ф to włącznik lampy ciemniowej. Tu http://rw6ase.narod.ru/00/wne/interval_m.html masz więcej zdjęć i schemat (z niego odczytałem znaczenie przycisków). Z tyłu są gniazda dla lampy (50 W) i powiększalnika (500 W). Nie wiem, co oznaczają przyciski z kółkami, na schemacie mają oznaczenia kolejno 0.25Р (czyli R), 0.375Р, 0.5Р i 0.75Р. Może to ograniczenie mocy (jasności) żarówki powiększalnika.
Pozdrawiam
Łukasz Bakuła
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2091
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Ciekawy zegar

Post autor: Imperitus »

bakulik, dzięki wielkie 😃
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
ODPOWIEDZ