Za friko

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Arturl
-#
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2017, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: Arturl »

Koledzy,
do oddania :

1. Oryginalny katalog produktów Nikona z roku 1995-go(chyba) . Wszystkie produkowane modele aparatów, obiektywów, lornetek, skanerów, mikroskopów, itd..., Kończy się na modelu F-4S/E i wszystkimi dodatkami do niegoż. Zdjęcia, specyfikacje, parametry, 288 stron.

2. Oryginalny folder obiektywów powiększalnikowych Rodenstock-a z roku 1997. Ostatnia porządna wersja tychże. Od małego obrazka po duży format. Kolorowe fotki, i co najważniejsze parametry powiększenia.

Na terenie wawy najchętniej, poza - koszty wysyłki. Nie mam czasy wklejać fotek;
Pa.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Za friko

Post autor: 4Rider »

Takich rzeczy już nie robią.
Pamiętam z PRLu zbieraczy takich reklamowych wydawnictw, byli nawet tacy co rozsylali prośby do firm zachodnich o takie prospekty, jakie to dziwne musiało się wydawać odbiorcom tym próśb...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Arturl
-#
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2017, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: Arturl »

4Rider pisze: 22 wrz 2020, 14:08 Takich rzeczy już nie robią.
Pamiętam z PRLu zbieraczy takich reklamowych wydawnictw, byli nawet tacy co rozsylali prośby do firm zachodnich o takie prospekty, jakie to dziwne musiało się wydawać odbiorcom tym próśb...
Kolego, też pamiętam PRL, Barba Papę i inne bajki, ale nie mam takich doświadczeń.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Za friko

Post autor: 4Rider »

Arturl pisze: 22 wrz 2020, 14:22 ale nie mam takich doświadczeń.
i... :?: :roll:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1882
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Za friko

Post autor: powalos »

Na Targi w Poznaniu chodziło się m.in. po to aby dostać kolorowe prospekty, drukowane na pięknym kredowym papierze, z bardzo kolorowymi ilustracjami wszystkiego co dana firma produkowała. Później owijaliśmy w to zeszyty, podręczniki i było wesoło w klasie. I jeszcze to współzawodnictwo: kto dorwał lepsze. :-D ;-) :mrgreen:
Fan Pentax'a.
Awatar użytkownika
Linhof
-#
Posty: 287
Rejestracja: 27 maja 2012, 19:15
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: Linhof »

Może chcesz choć symbolicznie coś w zamian? Chętnie zaopiekuję się:

2. Oryginalny folder obiektywów powiększalnikowych Rodenstock-a z roku 1997. Ostatnia porządna wersja tychże. Od małego obrazka po duży format. Kolorowe fotki, i co najważniejsze parametry powiększenia.

Pozdrawiam ciepło
Technikardan + mała szklarnia
Awatar użytkownika
Linhof
-#
Posty: 287
Rejestracja: 27 maja 2012, 19:15
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: Linhof »

4Rider pisze: 22 wrz 2020, 14:08 Takich rzeczy już nie robią.
Pamiętam z PRLu zbieraczy takich reklamowych wydawnictw, byli nawet tacy co rozsylali prośby do firm zachodnich o takie prospekty, jakie to dziwne musiało się wydawać odbiorcom tym próśb...
Nic się nie zmieniło. Dalej dostaję od młodzieży prośby o prospekty. Raz wysłąłem, w odpowiedzi przyszło 40 nowych próśb.
Technikardan + mała szklarnia
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: aka »

powalos pisze: 22 wrz 2020, 14:38 Na Targi w Poznaniu chodziło się m.in. po to aby dostać kolorowe prospekty
Bywało ciekawie. Byłem na stoisku wspierając pewną firmę komputerową. Kolega otworzył stoisko dla zwiedzających i z dokumentacji w postaci niezszytej książki sporo ubyło. Zwiedzający brali po kartce, po kilka, a to był druk czarno-biały, bez obrazków, tekst po angielsku... Pamiętny rok 1989.
Arturl
-#
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2017, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: Arturl »

Linhof. Staram się pisać krótko i jasno. Nic nie chcę. Folder jest Twój. Naprawdę ma wartościową treść. Wszystkie obiektywy (szerokokątne, APO, i bardzo dużej rozdzielczości) ze specyfikacjami.
Odbiór w mojej ciemni.
A.
Awatar użytkownika
Linhof
-#
Posty: 287
Rejestracja: 27 maja 2012, 19:15
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: Linhof »

PW
Technikardan + mała szklarnia
Arturl
-#
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2017, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Za friko

Post autor: Arturl »

Wszystko wciąż aktualne. Kolega Linhof nie odebrał, więc po przeszło miesiącu rozumiem, że zrezygnował.
Abiszai
-#
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2010, 12:59
Lokalizacja: UK

Za friko

Post autor: Abiszai »

To ja zaklepię do jutra oba katalogi.
Wysyłam pw.
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Za friko

Post autor: mrek »

To potem ja w kolejce (tylko Rodenstock-a z roku 1997). Koszt wysyłki po mojej stronie.
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
ODPOWIEDZ