plener fotograficzny

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: 4Rider »

Imperitus, podobno nie powinno się mówić źle o zmarłych, nie wiem dlaczego, ale jeśli przyjąć taki pogląd to mas racje.
Nie wiem dlaczego uważasz że ateiści są źli, gorsi - gorsi od kogo?
Dzielisz ludzi na lepszych i gorszych że względu na wiarę i poglądy? Nie dziwi mnie to to dość powszechna postawa społeczna.
Poza tym nikogo i niczego powyżej nie krytykuje, wykazuje jedynie błędy w Twej retoryce: logika to nie cechą boska, a ulomnosc ludzka.

Siejemy lecz nie zbieramy żniw tu.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

plener fotograficzny

Post autor: Imperitus »

4Rider, chodzi o to że ateiści mają konkretne stanowisko i nie ma z tym dyskusji. A Ty jesteś niby wierzący ale ciągle piszesz że Bóg umarł. "Lepiej byś był zimny albo gorący"
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: 4Rider »

Imperitus, tak właśnie - miałem to dopisać - zrozumiałeś mnie, a ja Ciebie, dziękuję, bo w tej chwili czyni mnie troche mniej samotnym.
A ludzie nieokresleni widziani są jako niebezpieczni, ale to jest właśnie myślenie i czucie, szukanie, droga, nie cel - i tak to wszystko bez sensu się wydaje, nic już nie wiem, ogólnie boję sie..

Nie wiem czy wierzę, to się wymyka logice, boję się nieistnienia, co jest nielogiczne. Cierpię ustawicznie i już bez powodu, który mógłbym dotknąć lub opisać, próbuję go - to fotografować...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
einverv
-#
Posty: 52
Rejestracja: 10 kwie 2021, 10:34
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: einverv »

Czy zebrała się już wystarczająca liczba chętnych?
szable
-#
Posty: 532
Rejestracja: 29 maja 2009, 21:47
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: szable »

Czołem! Przepraszam za przerwę techniczną w informowaniu, miałem trudności jak to się mówi obiektywne. Otóż od dawna miałem planowany zabieg operacyjny, i właśnie trafiło na mnie w tym okresie - to znaczy dostałem termin, wylądowałem w szpitalu, wycieli co trzeba i znów nadaję!

Kolega einverv się niecierpliwił moim milczeniem, przepraszam ze nie odpowiadałem, ale sam nie wiedziałem w jakiej będę formie, i dawałem sobie czas aż 100% mocy powróci. Już jestem na chodzie, i jeżeli nadal są chętni - to szczegóły:

Mieszkanie - zabytkowy obiekt wypoczynkowy w centrum Międzyzdrojów. Ul. Książąt Pomorskich 24. Kilkanaście pokojów do dyspozycji, wszystko wyposażone w to co trzeba do życia. Obiekt udostępniony tylko dla nas..
Koszt - uwaga! co łaska do puszki dla właściciela.
Termin bez zmian - piątek 5.11.2021 przyjazd, niedziela 7.11.2021 wyjazd

Jak się spotkamy wszyscy w piątek, to ustalimy czy idziemy na jakieś nocne kadry w miasto, czy dopiero w sobotę rano. Będę miał przygotowane kilka miejsc i uzgodnimy, co wolimy fotografować. Reszta do przegadania na miejscu.

Jeszcze raz przepraszam za milczenie i dawajcie znać kto będzie. Najlepiej, żebym miał orientację potwierdzajcie sms:
5056zero5322

IMG-20211030-WA0003.jpg
IMG-20211030-WA0001.jpg
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

plener fotograficzny

Post autor: aka »

szable pisze: 30 paź 2021, 11:10 zabytkowy obiekt wypoczynkowy w centrum Międzyzdrojów
Zabytkowy, ale zdewastowany - ta nadbudówka :-( Takie działanie niestety jest stosunkowo częste np. Hotel Europejski w Warszawie.
szable
-#
Posty: 532
Rejestracja: 29 maja 2009, 21:47
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: szable »

No, to po plenerze. Co prawda nikt się nie stawił, ale ja po planowanych trasach polatałem :D. Pogoda dopisała świetnie, kolory jesieni też nie zawiodły. Same pozytywy :) Pozdrawiam i do następnego !
IMG-20211107-WA0001.jpg
oKuba
-#
Posty: 3156
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

plener fotograficzny

Post autor: oKuba »

Gratuluje wytrwalosci! Gdyby nie odleglosc i choroba to kto wie? Moze nastepnym razem..
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: 4Rider »

szable, a czego się spodziewałeś po tych deklaracjach wątpliwych?
u mnie słowo. to słowo mogę przyjechać w grudniu jak odbębnisz te święta, a jak ich nie bębnisz to nawet wcześniej, ale do 22.12 mam opiekę nad córką, a w dalszych cyrkach udziału nie biorę ...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
szable
-#
Posty: 532
Rejestracja: 29 maja 2009, 21:47
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: szable »

Czwarty, w tym roku nie zamierzam już nic działać, ale za rok? może zrobię cykliczny 1-osobowy plener ?
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

plener fotograficzny

Post autor: 4Rider »

szable, się nie przejmuj - ja tylko żartowałem, a za takie propozycje pro forma - "ale za rok?" to ja serdecznie dziękuję :mrgreen:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Malek3772
-#
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:11

plener fotograficzny

Post autor: Malek3772 »

Sporo osób szuka naprawdę ładnego pleneru do zdjęć.
ODPOWIEDZ