Paterson print washer

Powiększalniki, zegary, kuwety, oświetlenie w Waszej ciemni

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Paterson print washer

Post autor: skiper75 »

Pytanko mam. Jaki to material jest ? Nie moge sie doczytac. Pynklo a chcialbym to skleic jakos trwale.

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Paterson print washer

Post autor: Imperitus »

Prawdopodobnie jakiś metaakrylan, polecam jakąś żadką żywicę epoksydową. LH 288 powinna być akurat.
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Paterson print washer

Post autor: 4Rider »

Imperitus pisze: 01 mar 2020, 07:24 Prawdopodobnie jakiś metaakrylan, polecam jakąś żadką żywicę epoksydową. LH 288 powinna być akurat.
I chyba plus jakaś cienka łatka?
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Paterson print washer

Post autor: Imperitus »

4Rider, jeżeli nie będzie znacznie obciążony to nie trzeba, można trochę nadlać spoinę. Chyba nie doceniasz wytrzymałości żywic ;-)
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Paterson print washer

Post autor: aka »

skiper75 pisze: 29 lut 2020, 23:14 Pynklo a chcialbym to skleic jakos trwale.

Coś w tym stylu: POLYKEN 345SW Taśma aluminiowa z klejem akrylowym 48mm x 55m W US bez trudu znajdziesz stosowną taśmę naprawczą, najlepiej w sklepie dopytać. Ładnie nie będzie, ale da radę :-)
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Paterson print washer

Post autor: 4Rider »

Imperitus pisze: 01 mar 2020, 08:50 Chyba nie doceniasz wytrzymałości żywic
Kompletnie nie mam o tym pojęcia i tu zdaję się na Ciebie 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Paterson print washer

Post autor: skiper75 »

Ja to z zywic tylko takie lodkowe znam. Myslalem zeby wziac taki paseczek naprawczy wlokna szklanego i potraktowac to zywica. Ladnie byc nie musi to ma robic. Robi jak cieknie ale straty w wodzie sa
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Paterson print washer

Post autor: Imperitus »

skiper75,
Żywica którą Ci podałem to właśnie taka okrętowa, mam ją już sprawdzoną. Żywice światłoutwardzalne też są świetne
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Paterson print washer

Post autor: skiper75 »

Imperitus pisze:skiper75,
Żywica którą Ci podałem to właśnie taka okrętowa, mam ją już sprawdzoną. Żywice światłoutwardzalne też są świetne
Dzieki. Bede walczyl.
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Paterson print washer

Post autor: Imperitus »

skiper75, w sklepach z zaopatrzeniem jubilerskim można kupić idealnie przezroczyste żywice utwardzane UV. Nie trzeba mieszać utwardzacza, bardzo łatwo wykonać precyzyjnym aplikatorem "czystą" robotę. Bez smrodu i długiego czasu utwardzania.
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Paterson print washer

Post autor: skiper75 »

Imperitus pisze:skiper75, w sklepach z zaopatrzeniem jubilerskim można kupić idealnie przezroczyste żywice utwardzane UV. Nie trzeba mieszać utwardzacza, bardzo łatwo wykonać precyzyjnym aplikatorem "czystą" robotę. Bez smrodu i długiego czasu utwardzania.

Sklep jubilerski to mi sie kojarzy z czyszczeniem karty do spodu Obrazek omijam szerokim lukiem Obrazek. A tak powaznie to myjka nie jest jakims sprzetem ktory ma wygladac. Kupilem okazyjnie przyszlo zepsute oddali kase powiedzieli zebym se zostawil szrot. Poklei sie i bedzie banglac.
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Paterson print washer

Post autor: Imperitus »

Jak tak to wystarczy Distal. Tylko odtłuść pęknięcia wewnątrz delikatnie acetonem
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Paterson print washer

Post autor: skiper75 »

Imperitus pisze:Jak tak to wystarczy Distal. Tylko odtłuść pęknięcia wewnątrz delikatnie acetonem
Distal kurna. Juz widze mine chlopa w Home Depo. Panie distal poprosze! Obrazek.
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Paterson print washer

Post autor: Imperitus »

skiper75, jest do dostania w praktycznie każdym sklepie gospodarczo- technicznym. Nie rozumiem z czego się śmiejesz, bywało nieraz że łatwiej było mi go kupić niż Poxipol
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Paterson print washer

Post autor: skiper75 »

Imperitus pisze:skiper75, jest do dostania w praktycznie każdym sklepie gospodarczo- technicznym. Nie rozumiem z czego się śmiejesz, bywało nieraz że łatwiej było mi go kupić niż Poxipol
Bo najblizszego sklepu godpodarczego mam kawal drogi? Obrazek

I nie smieje sie. Dzieki za podpowiedzi a podsmiechuje sie zyczliwie
ODPOWIEDZ