Passe partout

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Passe partout

Post autor: zieloo »

Czy orientuje się ktoś z Was, gdzie można kupić (nawet wysyłkowo) większe arkusze (może w rolach) kartonu do passe partout? Chciałem spróbować sił w samodzielnym oprawianiu, ale niestety w moim zapyziałym mieście znalazłem arkusze max. 120x80 cm, co niestety mija się kompletnie z celem przy większych odbitkach.
Awatar użytkownika
troniu
-#
Posty: 141
Rejestracja: 02 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: ciupagoooland
Kontakt:

Post autor: troniu »

taki karton nie może być rolowany, ja korzystam z płaskich arkuszy o wym 32" x 40", natomiast środki zużywam do oprawy odpowiednio coraz mniejszych zdjęć.
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

Czyli jednym słowem.. rezygnuje z pomysłu, bo oszczędniej wyjdzie zamówienie PP na gotowy wymiar.

Dzięki troniu za info :)
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

A jednak Sz-n nie jest taki zapyziały na jaki wygląda.

Polecam sklep Oprawa na ul. Kolumba 4 ( http://oprawa.com.pl/ ).

Mają w ofercie kartony o wymiarach max. 100cm x 150cm ( 39" x 58" ) w cenie... 36zł. Z tego, co się orientuję to prowadzą też sprzedaż wysyłkową.
voided
-#
Posty: 188
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:17
Lokalizacja: void

Post autor: voided »

odgrzewam temat bo ostatnio tez sie zderzyłem z koniecznością zakupu pp2 w europejskich rozmiarach, moze komuś się też przyda (ja się nieźle naszukałem). kupiłem na allegro w sklepie kubasie. zamawiałem pp2 przycinane na wymiar (dla odbitki 5x7", w ramce a4), symetrzyczne dla formatu poziomego i niesymetryczne dla pionowego. pp2 po prostu piekne. przycięte bardzo dokladnie i czysto. na dodatek, dokupiłem tam też plecki z tektury bezkwasowej na wymiar. czyli pełnia szczęścia.

jeszcze tylko narożniki muszę znaleźć jakies porządne. kupiłem takie 'standardowe' henzo a to jest dobre do znaczków pocztowych. jakby ktoś wiedział gdzie można dostać narozniki do wklejania zdjęć w formie takich plasterkow, które trzeba zawinąć odpowiednio przed przyklejeniem, to poproszę o informację.


p.
boberex
-#
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2012, 10:19
Lokalizacja: Polska

Post autor: boberex »

Jest dobry sklep gdzie można dostać tanio artykuły ramiarskie również w detalu - HASU - Akcesoria ramiarskie polecam zapoznać się z ofertą, dostępne nie tylko kartony dekoracyjne passe partout.
ODPOWIEDZ