[S] Nowy skaner HP G4050

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

[S] Nowy skaner HP G4050

Post autor: wosk »

Nowy, kompletny skaner HP G4050, stan pudełkowy, otwarty i uruchomiony raz w celu sprawdzenia. Jest to budżetowe urządzenie przeznaczone do skanowania materiałów transparentnych i innych dowolnych. Ze względu na duży obszar skanowania 20x25 cm służy do skanowania błon ciętych, w zestawie ramki do 4x5, większe formaty da się skanować kładąc materiał na szybie skanera. Oprócz powyższych ramek w komplecie te do średniego formatu, małego obrazka i diapozytywów. Doświadczalnie stwierdziłem, że jakość skanów z małego obrazka jest dość kiepska, przyzwoita ze średniego i dobra z dużego formatu. Ostatnie zdjęcie to mój skan z formatu 4x5. Sprzęt dedykowany raczej wielkoformatowcom prezentującym swój dorobek w internecie. Skaner uruchomiłem pod Win7 z VueScanem - bezproblemowo działa. Jest też płyta instalacyjna z dedykowanym oprogramowaniem HP - działa, ale wolniej, program HP mało intuicyjny. Z VueScanem powinien działać pod Win10. Koszt przesyłki - kurier 15 zł, paczkomat odpada - pudło nie wejdzie do maszyny.
Cena 500 zł
skaner 1.jpg
skaner2.jpg
skaner3.jpg
skaner4.jpg
skaner6.jpg
skaner7.jpg
skaner8.jpg
skaner9.jpg
skaner10.jpg
ODPOWIEDZ