Marcin Łukaszewicz na Facebook

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

graphia
-#
Posty: 232
Rejestracja: 07 gru 2012, 00:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Marcin Łukaszewicz na Facebook

Post autor: graphia »

Cześć.
Moja strona na FB https://www.facebook.com/marcinlukaszewiczphotography
Większość zdjęć analogowych.. ale nie wszystkie. Ostatnio w wolnym czasie odkopuję negatywy sprzed 13-15-17 lat i po zeskanowaniu najlepszych wg mnie klatek wrzucam właśnie na mój facebookowy profil "artystyczny".
Chętnie posłucham Waszej opinii :)
Grevers
-#
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2015, 10:05

Post autor: Grevers »

Przejrzałem te fotki, galerie całą i wygląda to bardzo obiecująco, podobają mi się te zdjęcia analogowe, świetnie to wyszło, pozdrawiam.
_______________________
pozycjonowanie Poznań
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, 09:26 przez Grevers, łącznie zmieniany 1 raz.
By wygrać trzeba zjeść kilo ziemniaków i zapić piwem
graphia
-#
Posty: 232
Rejestracja: 07 gru 2012, 00:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: graphia »

Dziękuję :) Nie wszystkie jednak są tam analogowe, ale sporo :) Powinienem chyba wyraźnie zaznaczać które są a które nie są naświetlane na negatywie.
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: technik219 »

Masz wiele ciekawych zdjęć. Obok wielu (z tych wielu) nie sposób przejść obojętnie, bo kryje się za nimi jakaś anegdota, bo skłaniają do przemyśleń, a są i takie, które zwracają na siebie uwagę ze względu na minimalistyczną formę. Niestety, widzę tam także fotografie poprawne, ale nijakie. Nijakie z tego powodu, że tematyka ich została już porządnie wyeksploatowana i wszystkie uczucia, które mogły by towarzyszyć oglądaniu, oglądający roztrwonił wcześniej.
Z konkretnych uwag mam następujące: Jeszcze raz dokonaj selekcji i powrzucaj zdjęcia do odpowiednich albumów. Może najpierw albumy, a selekcja dokona się sama - od razu zauważysz, które zdjęcia odstają od reszty w albumie.
Masz oko, masz niezbędną wrażliwość i tylko grupując fotografie tematycznie możesz przyciągnąć do nich uwagę. Inaczej robi się galimatias: obok nastrojowego poetyckiego zdjęcia traw wystających spod śniegu dajesz zdjęcie uliczne emanujące pewną przekorą i humorem, co wzajemnie się znosi. Przemyśl to.
Lux mea lex
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

nie żyję, nie mam facebooka :roll:
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1882
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Post autor: powalos »

Ja też, podobnie jak nord, :-(
Fan Pentax'a.
Miburo
-#
Posty: 318
Rejestracja: 18 paź 2012, 06:59
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Miburo »

nic specjalnego, wrzuć jakieś gołe baby!
graphia
-#
Posty: 232
Rejestracja: 07 gru 2012, 00:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: graphia »

jenny
-#
Posty: 38
Rejestracja: 06 lip 2007, 13:18

Post autor: jenny »

technik219 pisze:Nijakie z tego powodu, że tematyka ich została już porządnie wyeksploatowana i wszystkie uczucia, które mogły by towarzyszyć oglądaniu, oglądający roztrwonił wcześniej.
Piękne zdanie, naprawdę...
ODPOWIEDZ