Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: skiper75 »

4Rider pisze:skiper75, pewnie dużo, ale nie ważne, bo i sprzęt nie tani.
Ale terminy powinien podawać takie kiedy wysłać, by dostać za tydzień, a nie ze rzecz leży 2 miechy do roboty na kilka godzin, przecie nikt nie siedzi u lekarza w poczekalni tygodniami, organizacje pracy to ma lon do pupy.
Mysle ze wpisuje sie idealnie w organizacje pracy wiekszosci mikroprzedsiebiorcow w tym kraju. Lol
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: 4Rider »

skiper75, nie wiem nie znam i nie wiem jak to ocenić, bo z jednej strony jest to upierdliwe, ale z drugiej świadczy o jakiejś wolności takiej ogólnej osobistej, o jakimś luzie, co też może być wartością nie do przecenienia i do zrozumienia jeśli ze wzajemnością...
Tak więc widzę w takiej postawie i plusy dodatnie i plusy ujemne, a i względy kulturowe pewnie...
Nie ma co narzekać w sumie ;-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: skiper75 »

4Rider pisze:skiper75, nie wiem nie znam i nie wiem jak to ocenić, bo z jednej strony jest to upierdliwe, ale z drugiej świadczy o jakiejś wolności takiej ogólnej osobistej, o jakimś luzie, co też może być wartością niedoprzecenienia i do zrozumienia jeśli że wzajemnością...
Tak więc widzę w takiej postawie i plusy dodatnie i plusy ujemne, a i względy kulturowe pewnie...
Nie ma co narzekać w sumie ;-)
Musle ze poprostu wynika to z doswiadczenia. Przyszlo. Wycenil naprawe. Jest zgoda na naprawe. Lezy i czeka. A tak. Chcial mial wyslac zapomnial umarl i w sumie nie ma roboty a moglby itp.

Tak czy siak wyboru nie ma. Podoba sie do dawac nie to spadac. Lol
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: 4Rider »

skiper75, racja i lol :mrgreen:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
PPaweł
-#
Posty: 1343
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: PPaweł »

Jakby można było mieć gotowe po tygodniu, to by się ludzie pytali, dlaczego tysiąc dolarów za dokręcenie śrubek. A tak widać - doskonały fachowiec, oblegany, drogi.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: 4Rider »

PPaweł, gupio jakoś gadasz bo wiadomo że robota nie trwa więcej jak parę godzin i nie płacisz za czas a za umiejętności lub markę czy sławę jak u artystów czy wykonawców - od czapy plebejskiej ten argument, to nie zapłata za czas a za dzieło,
bo ogólnie to jak zwykle nie zrozumiałeś co jest napisane
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
PPaweł
-#
Posty: 1343
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: PPaweł »

No i to właśnie chodzi o czapę plebejską. Na plebejusza działa to, co napisałem. Vide opowiadanie Mrożka o półpancerzach.
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: skiper75 »

PPaweł pisze:No i to właśnie chodzi o czapę plebejską. Na plebejusza działa to, co napisałem. Vide opowiadanie Mrożka o półpancerzach.
Nie sadze ze masz racje. Ale wali mnie to
darekdp1
-#
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2020, 00:41

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: darekdp1 »

Halo, Koledzy - "Kupię FUJI".
szable
-#
Posty: 532
Rejestracja: 29 maja 2009, 21:47
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: szable »

Tak więc wracając do FUJI GW - mój stary kumpel się dziś żeni, idę na wesele, i pomyślałem, że wezmę któregoś średniaka, może uda się jakiś fajny kadr przelać na papier, w dodatkowym prezencie dla dobrego kumpla. Miałem kilkudniową rozkminę którą kamerę wezmę na tę uroczystość (nie jestem tam fotografem etatowym). No i jednak padło na Texas Leicę. Spróbujemy, aparat jest mega szybki w ustawianiu i obsłudze. Załadowana HP5, będę świecił na 3200 co ostatnio testowałem i walił seriami po 3 klatki. Z 3 rolek filmu coś powinno się udać :) . Trzymajcie kciuki.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: 4Rider »

szable pisze: 16 paź 2021, 11:15 Trzymajcie kciuki.
Będę trzymał :-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: skiper75 »

szable pisze:Tak więc wracając do FUJI GW - mój stary kumpel się dziś żeni, idę na wesele, i pomyślałem, że wezmę któregoś średniaka, może uda się jakiś fajny kadr przelać na papier, w dodatkowym prezencie dla dobrego kumpla. Miałem kilkudniową rozkminę którą kamerę wezmę na tę uroczystość (nie jestem tam fotografem etatowym). No i jednak padło na Texas Leicę. Spróbujemy, aparat jest mega szybki w ustawianiu i obsłudze. Załadowana HP5, będę świecił na 3200 co ostatnio testowałem i walił seriami po 3 klatki. Z 3 rolek filmu coś powinno się udać :) . Trzymajcie kciuki.
A jak wyjdzie to sie pochwalisz ? Lol
szable
-#
Posty: 532
Rejestracja: 29 maja 2009, 21:47
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: szable »

skiper75 pisze: 16 paź 2021, 11:22
A jak wyjdzie to sie pochwalisz ? Lol
no mowa, zaśmiecę instagramy, fejsbuki i flickry na tydzień. :D
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: skiper75 »

szable pisze:
skiper75 pisze: 16 paź 2021, 11:22
A jak wyjdzie to sie pochwalisz ? Lol
no mowa, zaśmiecę instagramy, fejsbuki i flickry na tydzień. :D
A to czekamy
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Kupię Fuji GW690 III LUB GW680III

Post autor: 4Rider »

skiper75 pisze: 16 paź 2021, 13:23A to czekamy
Prawda, bo ja także ;-) 🐈‍⬛
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
ODPOWIEDZ