Korex - zbyt szybkie wylogowywanie?

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Mariusz [mr.]
-#
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2013, 01:35
Lokalizacja: pl.rec.foto.cyfrowa

Korex - zbyt szybkie wylogowywanie?

Post autor: Mariusz [mr.] »

Nie macie czasem wrażenia, że następuje zbyt szybkie automatyczne wylogowywanie z Koreksu? Zaloguję się, coś poczytam, coś popiszę na brudno i okazuje się, że przed wysłaniem znowu muszę się logować, bo już „wybiło”. Nigdzie indziej się z czymś takim nie spotkałem.

Ja rozumiem, że fotografia to rzecz niezwykłej wagi, jednak nie robimy tu jakichś operacji finansowych na gigantyczną skalę, więc może czas autowylogowywania mógłby być tak z pięć-sześć razy dłuższy? :)

No chyba że tylko ja dostrzegam taki problem?
« Jeżeli martwi Cię, że Twojego wciąż wybornie ostrego UWA (np. ±72mm kryjące 4×5” plus zapas na pokłony) może nie czekać już nic naprawdę wspaniałego (albo i całego LF pod niego, byle podróżnego) — możemy pogadać… »
Awatar użytkownika
hobbes
-#
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2008, 15:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: hobbes »

Pomóżmy wydłużyć życie ciachom :)
pozdr.
--D.
"Nec habeo, nec careo, nec curo".
Awatar użytkownika
taharii
-#
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:44
Lokalizacja: (znów) Rzeszów!

Post autor: taharii »

Mnie nie wylogowuje 'wcale' może masz w przeglądarce coś zmajstrowane.
Głupie pytanie ale zaznaczasz opcję niewylogowywania przy logowaniu na forum? ;>
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: wosk »

hobbes pisze:Pomóżmy wydłużyć życie ciachom :)
Czy aby nie masz na myśli jakiegoś Kolegi z forum? :mrgreen:
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

nie zauważyłem abym został wylogowany bez mojej ingerencji.
Awatar użytkownika
Mariusz [mr.]
-#
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2013, 01:35
Lokalizacja: pl.rec.foto.cyfrowa

Post autor: Mariusz [mr.] »

taharii pisze:Mnie nie wylogowuje 'wcale' może masz w przeglądarce coś zmajstrowane.
Czyżby to była kwestia moich ustawień? Hmm… Ciacha przechowuję „aż wygasną” (czyli właśnie witryna to określa), a jak już wspomniałem – gdzie indziej raczej mnie dziwi długie „trzymanie” logowania (nawet po zamknięciu danej witryny), ale w niczym mi ten odwrotny wariant nie przeszkadzał. Tu natomiast pojawia się taka nieprzyjemna niepewność (np. przy próbie wysłania posta, itp.).


taharii pisze:Głupie pytanie ale zaznaczasz opcję niewylogowywania przy logowaniu na forum? ;>
No właśnie – przejrzałem „Preferencje” które nic o logowaniu nie wspominają i też w końcu pomyślałem o tej jedynej pozostającej opcji: „Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie”. Może to właśnie o to chodzi? Do tej pory nie zaznaczyłem tego (domyślnie niezaznaczone), bo uznałem, że póki niczego nie piszę, to lubię też widzieć Forum tak, jak je widzi każdy inny „turysta”. No ale spróbuję.

THX za podpowiedzi! (może następnym też się przydadzą… :)
« Jeżeli martwi Cię, że Twojego wciąż wybornie ostrego UWA (np. ±72mm kryjące 4×5” plus zapas na pokłony) może nie czekać już nic naprawdę wspaniałego (albo i całego LF pod niego, byle podróżnego) — możemy pogadać… »
Awatar użytkownika
taharii
-#
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:44
Lokalizacja: (znów) Rzeszów!

Post autor: taharii »

No to sprawa wyjaśniona, ta opcja właśnie tak działać ma.
Awatar użytkownika
Mariusz [mr.]
-#
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2013, 01:35
Lokalizacja: pl.rec.foto.cyfrowa

Post autor: Mariusz [mr.] »

Nie całkiem o to chodziło (żeby być wiecznie zalogowanym, więc admin mógłby jednak tu jeszcze coś zdziałać), ale faktycznie – mniej więcej rozwiązuje problem i chyba trzeba to polubić. :)
« Jeżeli martwi Cię, że Twojego wciąż wybornie ostrego UWA (np. ±72mm kryjące 4×5” plus zapas na pokłony) może nie czekać już nic naprawdę wspaniałego (albo i całego LF pod niego, byle podróżnego) — możemy pogadać… »
ODPOWIEDZ