Konkurs fotograficzny "Zdrowie - podaj dalej!"

Informacje kulturalne z całego kraju

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

twoje-zdrowie
-#
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2014, 16:33
Lokalizacja: Wrocław

Konkurs fotograficzny "Zdrowie - podaj dalej!"

Post autor: twoje-zdrowie »

Szanowni Państwo!
Drodzy Studenci!

Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Aktywizacji Społeczeństwa na Rzecz Zdrowia oraz Promocji Zdrowia Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić do udziału w ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdrowie - podaj dalej!". Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na znaczenie podejmowania przez jednostki i grupy społeczne działań na rzecz zdrowia w najbliższym otoczeniu oraz promocja wśród społeczeństwa zdrowego stylu życia. Konkurs kierowany jest do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce.
Patronem honorowym Konkursu jest JM Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Przesyłanie Prac Konkursowych trwa od 01.05. do 05.11.2014r.
Efektem końcowym wydarzenia będzie wernisaż Prac Konkursowych połączony z seminarium naukowym poświęconym problematyce promocji zdrowia.

Do wygrania cenne nagrody, m.in.: aparat fotograficzny Sony Alpha SLT-A58 z obiektywem 18-55 mm, kamera Sony HDR-PJ220E, telefon komórkowy Sony Xperia Z oraz tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 wraz ze smartfonem Samsung Galaxy mini 2!

Regulamin Konkursu oraz pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie: http://www.skn-promocjizdrowia.eu/konku ... ficzny.htm
W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: skn-promocjizdrowia@gmail.com


Z wyrazami szacunku
dr Małgorzata Synowiec-Piłat,
Michał Jędrzejek, Joanna Sarbinowska
Organizatorzy Konkursu
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: wosk »

Temat ciekawy, tylko niestety konieczny jest skan aktualnej legitymacji studenckiej :roll:
twoje-zdrowie
-#
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2014, 16:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: twoje-zdrowie »

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ZDROWIE – PODAJ DALEJ!”. Konkurs przeznaczony jest dla studentów.
Jeszcze tylko przez miesiąc (do 05.11.2014 r.) czekamy na zdjęcia konkursowe!
Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in.: aparat fotograficzny Sony Alpha SLT-A58, kamera Sony HDR-PJ220E, telefon komórkowy Sony Xperia Z oraz tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 wraz ze smartfonem Samsung Galaxy mini 2!
Regulamin Konkursu oraz pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie:
http://www.skn-promocjizdrowia.eu/konku ... ficzny.htm
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/events/1398784887058151

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „ZDROWIE – PODAJ DALEJ!”
liczek
-#
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2014, 12:19

Post autor: liczek »

Wysłałem swoją pracę, mam nadzieję że trafię na tablet, najbardziej mi się przyda ;)
ODPOWIEDZ