Koniec przerwy technicznej

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

4Rider pisze: 22 gru 2019, 11:12


Za późno już mam Twój adres, a nawet imię i nazwisko w nim zawarte oraz domniemany zakład pracy - bój się ;-) -
bo sam wykazałeś się niefrasobliwością w powyższym poście :mrgreen:
No właśnie. Cieszysz się?
Ostatnio zmieniony 22 gru 2019, 11:19 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

mrek pisze:A co w przypadku "User name 'mrek' is already taken" :-(
Niestety przejąłem Twoje konto, zdjęcia mi się podobały. A na poważnie - nie zdublujesz konta, masz już o tej nazwie jak pisze Jakub. Będzie można je odzyskać, ale jeszcze nie teraz...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 22 gru 2019, 11:17
No właśnie. Cieszysz się?
Niepoważny chyba jesteś - po prostu wytknąłem Ci belkę w oku w żartobliwym tonie 8-)

Coś tam jeszcze pewnie niemiłego skasowałeś - co jest widoczne - bo Cię chyba niepotrzebnie poniosło.

Nie wpisuj się w niemiłe społeczeństwo proszę... :-(
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

4Rider pisze: 22 gru 2019, 11:29 Coś tam jeszcze pewnie niemiłego skasowałeś - co jest widoczne - bo Cię chyba niepotrzebnie poniosło.
Nie mam takiego zwyczaju - pisania rzeczy, których bym się wstydził lub po czasie uznawał, że są nie na miejscu. Zwykłem poprawiać literówki, a Twój apel jest, delikatnie mówiąc, nie na miejscu. Podobnie jak i poprzedni post - mało dowcipny.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 22 gru 2019, 11:39 Twój apel jest, delikatnie mówiąc, nie na miejscu. Podobnie jak i poprzedni post - mało dowcipny.
Mam odmienne zdanie. I z grzeczności użyłem eufemizmu.
Jeśli pragniesz zwady to poszukaj kogoś innego - ja jestem zmęczony wszelkimi takimi akcjami
i zwykle przyznaję rację tym, którzy pragną ją mieć - determinuje mnie wspomniana wcześniej tajemnica skutków 8-)
aka pisze: 22 gru 2019, 11:39
Nie mam takiego zwyczaju - pisania rzeczy, których bym się wstydził lub po czasie uznawał, że są nie na miejscu. Zwykłem poprawiać literówki,
A w tym miejscu przepraszam Cię za szufladę.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2341
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Koniec przerwy technicznej

Post autor: mrek »

wosk pisze: 22 gru 2019, 11:18
mrek pisze:A co w przypadku "User name 'mrek' is already taken" :-(
Niestety przejąłem Twoje konto, zdjęcia mi się podobały. A na poważnie - nie zdublujesz konta, masz już o tej nazwie jak pisze Jakub. Będzie można je odzyskać, ale jeszcze nie teraz...
Uff... no to uspokojony wracam do swojej piwnicy ;)
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

4Rider pisze: 22 gru 2019, 11:44 Jeśli pragniesz zwady to poszukaj kogoś innego - ja jestem zmęczony wszelkimi takimi akcjami
i zwykle przyznaję rację tym, którzy pragną ją mieć - determinuje mnie wspomniana wcześniej tajemnica skutków
Nie poszukuję zwady. Przypisałeś mi coś, czego ja nie zrobiłem. "Coś tam jeszcze pewnie niemiłego skasowałeś" - to Twoje słowa, zupełnie nieuprawnione.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 22 gru 2019, 12:04
Nie poszukuję zwady. Przypisałeś mi coś, czego ja nie zrobiłem. "Coś tam jeszcze pewnie niemiłego skasowałeś" - to Twoje słowa, zupełnie nieuprawnione.
Za to przeprosiłem.
I z uwagi na brak dalszych roszczeń można uznać że co do reszty zgadzasz się ze mną, a raczej z faktami.

PS: słowo: nieuprawnione - jest nie na miejscu, bo żadnych praw do swobody wypowiedzi nie można ograniczać,
bardziej by pasowało: nieuzasadnione.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2019, 12:14 przez 4Rider, łącznie zmieniany 1 raz.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

4Rider pisze: 22 gru 2019, 12:10 zgadzasz się ze mną, a raczej z faktami.
Co nie znaczy, że musiałeś sobie podworować ;-) Mój apel miałem wysłać PW, ale się zagapiłem :-(
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 22 gru 2019, 12:13 Mój apel miałem wysłać PW, ale się zagapiłem :-(
I tu jest sedno sprawy i o to tylko mi chodziło 8-)

PS: Jak widzisz powyżej ja też edytowałem interpunkcję (w mym wypadku) i teraz mnie belka uwiera :mrgreen:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

4Rider pisze: 22 gru 2019, 12:15
aka pisze: 22 gru 2019, 12:13 Mój apel miałem wysłać PW, ale się zagapiłem :-(
I tu jest sedno sprawy i o to tylko mi chodziło 8-)

PS: Jak widzisz powyżej ja też edytowałem interpunkcję (w mym wypadku) i teraz mnie belka uwiera :mrgreen:
Dobra, dobra - choinkę ubierz, albo jakieś zdjęcia zrób ;-)
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 22 gru 2019, 12:20
Dobra, dobra - choinkę ubierz, albo jakieś zdjęcia zrób ;-)
Album wyklejam - musiałem przerwę sobie zrobić.
A choinki u mnie nie będzie, zresztą jak zwykle, ale bez obaw jest u mamy na wsi 7800 metrów dalej
(wybierając pół_polną drogę) , bo asfalcikiem z 10 będzie :-D
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

aka pisze: 22 gru 2019, 11:05 adresy poczty na liście uzytkowników to nie jest dobry pomysł, niespotykany na różnych forach.
Zrobione, adresy są niewidoczne.
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

wosk pisze: 22 gru 2019, 14:28 Zrobione, adresy są niewidoczne.
Dzięki!
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

W sumie czekam na nurt tej rzeki.
Korex chyba znalazł się w momencie przesilenia na zasadzie: wszystko już było. Teraz wychodzi na to że stałem się tu głównym animatorem, ale czuję się coraz bardziej samotny w tej animacji, tak naprawdę to jedynie aka jeszcze trochę się stara...
Wiosna 2018 4R falstartowal na Starym AT - a jeszcze mu Watpiacy slal wyrazy niepoparcia, a nie musiał nic pisac... tak więc Nowe AT i 4Rider wchodzi po raz pierwszy do potoka tuż przy źródle w górach, a idzie z Północy podążając z wilkami w świetle księżyca wypatrujac pierwszych promieni słońca, by móc wyjąć z tobolka aparat 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
ODPOWIEDZ