Koniec przerwy technicznej

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
olowek74
-#
Posty: 77
Rejestracja: 29 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: Grójec

Koniec przerwy technicznej

Post autor: olowek74 »

Jakieś nowe wieści?
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

Zbiórka się kończy, niedługo napiszę podsumowanie i przedstawię dalsze plany. Na razie, mimo chęci, AT nie ma od kogo odkupić... :roll:
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

II003 2012a.jpg
II003 2012a.jpg (339.07 KiB) Przejrzano 3345 razy
coś przeterminowanego
beier precisa, format 645
sok z melancholii
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
olowek74
-#
Posty: 77
Rejestracja: 29 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: Grójec

Koniec przerwy technicznej

Post autor: olowek74 »

No tak.Spodziewałem się tego.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

olowek74 pisze: 30 paź 2018, 10:53 No tak.Spodziewałem się tego.
Samospełniająca się przepowiednia.

Chyba...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

wosk pisze: 29 paź 2018, 23:59 [...] mimo chęci [...]

this is the end my only friend...? :

1 this is the end my only friend.jpg

podwójny anastygmat agfy ze stałym dutem
podarunkiem od zagorzałego czyściciela
ogniskowa 10.5cm światło 4.5
na ciele beier edith I z rolowaną kasetą
oraz the silent enigma anathemy:

We wspaniałości sennego marzenia
Przetrzymywałem zahipnotyzowany pokój
Niewinność znów oddycha

Ucieczka umysłu
Zostaw ściany łez za sobą
Eteryczna wizja wciąż nawiedza...
Samotność zostawiła mnie ślepym

Pod otwartym niebem
Syczące dźwięki twojej śmierci
Z żalem mnie zniewoliły

Era rozświetlona księżycową poświatą, zapomniany pocałunek zmierzchu
Pragnienie w lamencie
Szczęście w zniszczonej wizji

Utopia jest wciąż nienarodzona...

Udręczone echa upadłego Edenu
Tęskniłem za jej pięknem
Ona już wróciła, z kurzu
Sen, zagadka...ciszy
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Cóż mam dziś dzień żalu:

https://www.youtube.com/watch?v=q1Jddoh3-JE


Odpływam stąd... daleko od ciebie,
Czuję się zupełnie samotny w zatłoczonym pokoju,
Myśląc sobie, że
"Nie ma ucieczki od tego strachu żałowania samotności..."

Wizje miłości i nienawiści
Kolaż w moich oczach
Resztki umierającego śmiechu
Echa cichych krzyków

Teraz chciałbym nie wiedzieć tego czego nigdy nie wiedziałem
Flashback
Wspomnienia mszczą się na mnie raz jeszcze,
Czasami przypominam sobie cały ten ból, który widziałem,
Czasami zastanawiam się, co mogło być...

I czasami rozpaczam nad tym kim się stałem
Muszę pogodzić się z tym co zrobiłem
Gorzko-słodki smak losu
Nie możemy uciec przeszłości
Przeznaczeni do znalezienia odpowiedzi
Siły, której nigdy nie straciłem
Wiem, że jest sposób,
Moja przyszłość nie jest ustalona,
Skoro fala się odwróciła
Ale ja wciąż nie nauczyłem się żyć bez żałowania.
5 oddalenie.jpg
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

Koleżanki i Koledzy! Czas na podsumowanie zakończonej niedawno zrzutki na reaktywację AT i przedstawienie dalszych planów. Przede wszystkim dziękujemy wszystkim darczyńcom za dokonane wpłaty, zaufanie i słowa wsparcia, które otrzymaliśmy w czasie trwania tej akcji. Zebraliśmy 5150 zł na zrzutka.pl, Kolega Paweł Mariusz jeszcze dziś dorzucił cegiełkę mimo oficjalnie zakończonej zrzutki.
Złożyłem ofertę opiewającą na wyżej wymienioną kwotę właścicielowi strony. Teraz czas na jego decyzję. O negocjacjach cenowych na razie nie może być mowy, ponieważ komunikacja jest jednostronna, tzn. ja wysyłam maile nie otrzymując odpowiedzi ;).
Jesteśmy przygotowani na wariant awaryjny przedsięwzięcia tzn. utworzenie od podstaw portalu AT-bis. Prace informatyczne są już w toku, potrwają zapewne kilka miesięcy ze względu na obciążenie Łukasza pracą. W tym czasie planujemy powołanie stowarzyszenia, które będzie prawnym właścicielem strony, a jego nadrzędnym celem ma być popularyzacja fotografii analogowej. Będzie nam miło, jeśli każdy darczyńca wyrazi chęć zostania jego członkiem. Oczywiście drzwi stowarzyszenia będą otwarte dla każdego entuzjasty fotografii.
W związku z tym wszystkich (a zwłaszcza darczyńców) prosimy o cierpliwość. Zebrane fundusze mogą zasilić budżet stowarzyszenia, o ile wpłacający wyrażą na to zgodę. Jeśli ktokolwiek uzna, że jego wpłata może być przeznaczona tylko na zakup „starego” AT i że nowe cele rozmijają się z jego wyobrażeniami – prosimy o sygnał, zwrot wpłaconej kwoty dokona się natychmiastowo na zasadach podanych w ogłoszeniu o zrzutce. Nadmieniam, że na razie nie rezygnujemy z chęci zakupu „starego” AT, jeśli tylko właściciel strony nawiąże kontakt i wyrazi chęć negocjacji. Postaramy się informować Was o jakichkolwiek postępach w sprawie.
Załączniki
AT.jpg
AT.jpg (122.6 KiB) Przejrzano 3065 razy
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Brakuje mi tylko jednego Twoich nowych zdjęć na flickrze ;-)

Dziś też Anathema z nieco innym, ale uzupełniającym się przesłaniem:

Niematerialna. Wieczna. Bez początku i końca. Bezimienna, bezkształtna energia, która przenika wszystkie żyjące istoty. Która przenika przez naturę niczym falowanie oceanu, wysyłając kaskady ponadczasowego cudu bezpośrednio w powietrze, w pieśni ptaka, świeżość poranka. Nieskazitelny zew naszej wewnętrznej natury by przebudzić się ponad nasze codzienne życia, strachy. Miłość jest ponadczasowa, miłość jest czystością. Jest najjaśniejszą jasnością, jest promieniami wschodzącego słońca na powierzchni morza. Miłość jest mną i miłość jest Tobą. Jest najgłębszą myślą, jest spokojem istnienia, śmiechem ziemi, niekończącym się oddechem wiatru, cudem potencjału, potęgą myśli, darem życia, najwyższą wibracja, najgłębszą świadomością. Wiedzący. Życie. Miłość. Nieskończona. W Tobie. Teraz. Zawsze.
Bo to jest łagodne objęcie miłości w przestrzeni, którą poznajemy pomiędzy nami. Głębokie wewnętrzne wrażenie, że wszystko nie jest takie jakie się wydaje. Że dzierżymy dowód magii tak głęboki jak my sami, [że dzierżymy dowód magii] horyzontu letniej nocy, który szepcze "witaj" Twojej duszy. I w tych przelotnych, drżących chwilach, które dzielimy pomiędzy światami, wystarczającym jest dla nas, że w każdym musimy się pielęgnować, albowiem jesteśmy żyjącymi i nie samotnymi dziećmi świata, czas jest świadkiem i wyjawiający się cud duszy.
Nie ma trudności, której dość miłości by nie pokonało. Nie ma dolegliwości, której dość miłości by nie uleczyło. Nie ma drzwi, których dość miłości by nie otworzyło. Nie ma przepaści, której dość miłości by nie przekroczyło. I nie ma wojny, której dość miłości by nie obaliło. Nie ma znaczenia jak głęboko tkwił by problem, jak bardzo byłby beznadziejny wynik, jak bardzo zagmatwana była plątanina, jak wielka pomyłka. Dostateczne urzeczywistnienie miłości rozwiąże to wszystko.
I jeśli potrafiłbyś kochać dostatecznie mocno, byłbyś najszczęśliwszą i najsilniejszą osobą na świecie.

[„Hindsight”]

Tak wiem banalne, ale cóż się w życiu liczy jak nie rytuały i banały...

kochaj żyć.jpg
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
olowek74
-#
Posty: 77
Rejestracja: 29 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: Grójec

Koniec przerwy technicznej

Post autor: olowek74 »

Jeśli o mnie chodzi,chociaż nie przydam się na nic,chętnie wrócę do starego AT jak i do AT-bis.Moja wpłata jest do dyspozycji.Jednak jeśli mogę prosić,to chciałbym żeby AT,obojętnie jakie,było nadal forum o fotografii,o zdjęciach,a nie tylko o technice i technologii oraz miało taką samą funkcjonalność w zamieszczaniu swoich "dzieł" jak było kiedyś,to znaczy bez konieczności wykorzystywania innych stron hostingowych,czy jak to się zwie. Bez pośredników.
Pozostaje czekać.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

olowek74 pisze: 06 lis 2018, 23:45 Jeśli o mnie chodzi,chociaż nie przydam się na nic,chętnie wrócę do starego AT jak i do AT-bis.Moja wpłata jest do dyspozycji.Jednak jeśli mogę prosić,to chciałbym żeby AT,obojętnie jakie,było nadal forum o fotografii,o zdjęciach,a nie tylko o technice i technologii oraz miało taką samą funkcjonalność w zamieszczaniu swoich "dzieł" jak było kiedyś,to znaczy bez konieczności wykorzystywania innych stron hostingowych,czy jak to się zwie. Bez pośredników.
Pozostaje czekać.
Tak i żeby było jak było, chociaż nie wszystkim się to podobało, ale jednak było Foto-Social-Medium, ze swoim działem muzycznym, o analogowym audio, kącikiem literackim oraz kulinarnym ;-) - To wszystko przecież było...

PS: I każdy się przyda, nikt nie fotografował tam ptaszków jak Ty - to Twoja dziedzina, jak moja to drzewa i symbolizm ;-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Koniec przerwy technicznej

Post autor: jac123 »

wosk pisze: 06 lis 2018, 20:01 Jesteśmy przygotowani na wariant awaryjny przedsięwzięcia tzn. utworzenie od podstaw portalu AT-bis. Prace informatyczne są już w toku, potrwają zapewne kilka miesięcy ze względu na obciążenie Łukasza pracą. W tym czasie planujemy powołanie stowarzyszenia, które będzie prawnym właścicielem strony, a jego nadrzędnym celem ma być popularyzacja fotografii analogowej. Będzie nam miło, jeśli każdy darczyńca wyrazi chęć zostania jego członkiem. Oczywiście drzwi stowarzyszenia będą otwarte dla każdego entuzjasty fotografii.
Myślę że to dobry kierunek. Ok. 5 tys. zł za zimnego już trupa to też dobra cena, miejmy więc nadzieję że transakcja ostatecznie dojdzie do skutku. Jeśli jednak się nie uda, to dobrze by było, aby ewentualna nowa strona miała podobny układ jak AT, bo chyba wielu osobom to odpowiadało. Szczególnie mam tu na myśli układ strony ze zdjęciami oraz strony z tematami.
Wosku , podawaj na bieżąco informacje, ja np. jeszcze się nie dorzuciłem, ale jak będzie potrzeba dać coś na stowarzyszenie to dam.
szwajcarski
-#
Posty: 35
Rejestracja: 17 sie 2013, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Koniec przerwy technicznej

Post autor: szwajcarski »

Czesc!! Mozna jeszcze sie dorzucic? Chetnie pomoge, duzo czasu na AT spedzilem!!
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Chyba tak, ktoś już to zrobił po zamknięciu zrzutki, więc jest precedens.

https://zrzutka.pl/y5sf7e

Pozdrawiam!
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Jonaszówna
-#
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2018, 19:36

Koniec przerwy technicznej

Post autor: Jonaszówna »

Dobry wieczór.
Mój tata "Jonasz" też bardzo chciał reaktywować AT lub chociaż przenieść jego treści tutaj, ale niestety już tego nie doczeka, jeśli w ogóle kiedykolwiek będzie to miało miejsce.
Z przykrością zawiadamiam, że Włodek 06.11.2018 zmarł nagle w domu. Pożegnanie odbędzie się 13.11.2018 w Domu Pogrzebowym ul. Powązkowska 14 w Warszawie o godzinie 8:15.

Anna
ODPOWIEDZ