Jak sie nazywa ten Pan ... ?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

matik
-#
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Jak sie nazywa ten Pan ... ?

Post autor: matik »

Witam,
jakis czas temu oglądałem (na youtube ?) krótki film dokumentalny/"behind the scene" o pracy pewnego fotografa. Nie mogę spobie przypomniec jego godności, w związku z tym chciałbym poprosić forumowiczów o pomoc w odgadnięciu kim jest ta osoba. Wspomniany Pan fotograf w obejrzanym przeze mnie filmiku wykonywał fotografię (tak tylko jedną) fragmentu miasta, który to na jego potrzeby został wynajęty/zamkniety z ruchu publicznego. Cała scena została zaprojektowana przez fotografa, samochody i ludzie na ulicach, oświetlenie, chyba nawet śnieg byly częścią planu. Sam fotograf stał na podwyższonej platformie. Z tego co pamiętam używał aparatu wielkoformatowego a cale przygotowania trwały chyba z 2 dni. Jesli ktos kojarzy, proszę dać znać.
Dziękuję i pozdrawiam ;)
dzerry
-#
Posty: 114
Rejestracja: 11 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: dzerry »

Gregory Crewdson
matik
-#
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: matik »

tak ! to ten Pan, dziękuję bardzo :)

UPDATE:
a gdyby ktoś chciał obejrzeć dokument o którym wspominałem to jest to fragment 6tego odcinka serii The Genius OF Photography wyemitowanego przez BBC4 29.11.2007 ;)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2011, 17:37 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
dzerry
-#
Posty: 114
Rejestracja: 11 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: dzerry »

matik pisze:fragment 6tego odcinka serii The Genius OF Photography
Ktory to caly serial mozna kupic za smieszna cene na angielskim amazonie. Przypominam, ze od 25 funtow, przesylka gratis, wiec mozna cos dolozyc, albo sie zlozyc w kupie :-)
ODPOWIEDZ