Gdzie się chwalić, pokazywać, dyskutować?

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

Jasiek Matacz pisze:Sam się zastanawiam nad założeniem konta na jakimś polskojęzycznym serwisie, tylko gdzie by uzyskać konstruktywną krytykę i pomocną opinię? Bo chyba jedynym jakkolwiek działającym jest DigArt ale sporo osób się wypowiadało że już dawno się zamienił w małe grupy wsparcia które sobie chwalą pracę nawzajem a resztę besztają...
jest więcej takich portali jak digart, ale działają na identycznych zasadach. jedyny znany mi fotoportal gdzie nie ma wazeliny i bicia piany to kolektywni. jedynym minusem jest fakt, że to zamknięty portal, o członkostwie decyduje jego właściciel.
Awatar użytkownika
MiguelAngelo
-#
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2007, 18:23
Lokalizacja: b-b
Kontakt:

Post autor: MiguelAngelo »

nord pisze: jedyny znany mi fotoportal gdzie nie ma wazeliny i bicia piany to kolektywni. jedynym minusem jest fakt, że to zamknięty portal, o członkostwie decyduje jego właściciel.
To akurat plus tego portalu. Wiem co mówię. Nie ma tam niezliczonej ilości zdjęć każdego dnia. Jest powolna kontemplacja.
Nie byłbym sobą, gdybym nie zaprosił do nas. Zatem zapraszam.
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

MiguelAngelo pisze:
To akurat plus tego portalu. Wiem co mówię. Nie ma tam niezliczonej ilości zdjęć każdego dnia. Jest powolna kontemplacja.
Nie byłbym sobą, gdybym nie zaprosił do nas. Zatem zapraszam.

mnie to możesz wyrzucić, a nie zaprosić :roll:
Jasiek Matacz
-#
Posty: 397
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:17
Lokalizacja: Staszów

Post autor: Jasiek Matacz »

a jakie wymagania trzeba spełnić by się dostać do tej jakże elitarnej grupy? ;-)
A może by u nas-na korexie założyć dział gdzie ludzie by zakładali swoje tematy w poddziałach np. portret/akt makro street itp? Ewentualnie jedna sesja=jeden temat. Podobnie działa to na pentax.org.pl i chyba zamysł jest ok. Tym bardziej że zdjęcia zamieszczane na zewnętrznym serwerze nie obciążały by serwera korexu a kilka tematów chyba nie powinno być zbytnim problemem...
Awatar użytkownika
agathaia
-#
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2014, 13:03
Lokalizacja: Lublin

Post autor: agathaia »

dołączam się do pytania
ODPOWIEDZ