Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

miki11
-#
Posty: 1460
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: miki11 »

Ms. Robot pisze: 28 maja 2022, 10:28 To zależy do czego porównać, jeśli komuś nie bardzo się udaje lub jest początkującym to może tak się wydawać,
ale jeśli ktoś obcuje z naprawdę świetnymi kadrami na co dzień, to ten się wydaje taki zwyczajny (jak i inne, które tu widzę powyżej),
żadnej tu treści, a i forma taka sobie, ot takie testowe, może jako ilustracja do podręcznika jakich wiele ....
Poczułem się prostakiem :-) Że też ja na codzień tak kiepsko obcuję :-) Na pewno chcesz w to dalej brnąć?
_________________
Łatwe nie cieszy
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Ms. Robot »

miki11, ja brnac?
Ja wyrazilam tylko swoją subiektywna opinie, która skrytykowano w ramach jak mi się zdaje TWA. Ale dyskusja może wyglądać i tak i mieści się to w jej ramach.
Czy jesteś prostakiem nie mam pojęcia i nie ma to nic do oceny zdjęcia i to chyba ty gdzieś brniesz poza właśnie pisaniu o zdjeciu.
A i nawet niewyrobiony gust lub trwanie w TWA raczej nijak się ma do prostactwa - nie mam pojęcia skąd u ciebie taki pomysł? Psycholog pewnie bredzilby coś o kompleksach, ale nie bralabym takich opinii na powaznie.
pOzdrawiam serdecznie i słonecznie!
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: shredderr »

Ms. Robot pisze: 28 maja 2022, 12:01 miki11, ja brnac?
Ja wyrazilam tylko swoją subiektywna opinie, która skrytykowano w ramach jak mi się zdaje TWA. Ale dyskusja może wyglądać i tak i mieści się to w jej ramach.
Czy jesteś prostakiem nie mam pojęcia i nie ma to nic do oceny zdjęcia i to chyba ty gdzieś brniesz poza właśnie pisaniu o zdjeciu.
A i nawet niewyrobiony gust lub trwanie w TWA raczej nijak się ma do prostactwa - nie mam pojęcia skąd u ciebie taki pomysł? Psycholog pewnie bredzilby coś o kompleksach, ale nie bralabym takich opinii na powaznie.
pOzdrawiam serdecznie i słonecznie!
Mam propozycję nie do odrzucenia.
Może idż poadorować banitę w ramach wieloletniego TWA ? :roll:
Z_photo
-#
Posty: 988
Rejestracja: 14 gru 2018, 01:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Z_photo »

Teraz ja poczułem się prostakiem.
Cóż to jest to "TWA"?

PS. TW to kojarzę. ;-)
_________________________________________________________________________________
Warto mieć małego bzika i go pielęgnować - żeby dużego nie dostać.
miki11
-#
Posty: 1460
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: miki11 »

Ms. Robot pisze: 28 maja 2022, 12:01 Psycholog pewnie bredzilby coś o kompleksach, ale nie bralabym takich opinii na powaznie.
To zapewne też jest element merytorycznej dyskusji dotyczącej kadru. Dobrze, za dwie minuty niedziela, zostawiam ten temat. Nie płacą mi za prostowanie pokręconych rzeczy.
_________________
Łatwe nie cieszy
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1882
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: powalos »

TWA= Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
Fan Pentax'a.
Awatar użytkownika
Danielaug
-#
Posty: 79
Rejestracja: 23 lis 2018, 06:57
Lokalizacja: Świdnica

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Danielaug »

Ms. Robot pisze: 28 maja 2022, 10:28 To zależy do czego porównać, jeśli komuś nie bardzo się udaje lub jest początkującym to może tak się wydawać,
ale jeśli ktoś obcuje z naprawdę świetnymi kadrami na co dzień, to ten się wydaje taki zwyczajny (jak i inne, które tu widzę powyżej),
żadnej tu treści, a i forma taka sobie, ot takie testowe, może jako ilustracja do podręcznika jakich wiele ....
Forma wypowiedzi przypomina kogoś kto ostatnio się nie "udziela" Ale cóż..... mnie się te kadry podobają i ...już. Życzę Tobie i sobie osiągnięcia takiej jakości. Ja takiej nie prezentuję a TY?
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Ms. Robot »

Danielaug pisze: 04 cze 2022, 17:55
Ms. Robot pisze: 28 maja 2022, 10:28 To zależy do czego porównać, jeśli komuś nie bardzo się udaje lub jest początkującym to może tak się wydawać,
ale jeśli ktoś obcuje z naprawdę świetnymi kadrami na co dzień, to ten się wydaje taki zwyczajny (jak i inne, które tu widzę powyżej),
żadnej tu treści, a i forma taka sobie, ot takie testowe, może jako ilustracja do podręcznika jakich wiele ....
Forma wypowiedzi przypomina kogoś kto ostatnio się nie "udziela" Ale cóż..... mnie się te kadry podobają i ...już. Życzę Tobie i sobie osiągnięcia takiej jakości. Ja takiej nie prezentuję a TY?
Powyżej w cytacie ze mnie masz już odpowiedź przecież.
Ale mogę powtórzyć: jeśli dla ciebie to wysoka jakość (ale czego? - co najwyżej formy - ale dla mnie przecietnej - , bo treści żadnej) to my nie mamy o czym rozmawiać przecież, co powinieneś już zrozumieć jeśli przeczytałeś z uwagą i ze zrozumieniem cytowana powyżej moja wypowiedź. Dziękuję za uwage.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
miki11
-#
Posty: 1460
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: miki11 »

Ms. Robot pisze: 04 cze 2022, 19:19 Ale mogę powtórzyć: jeśli dla ciebie to wysoka jakość (ale czego? - co najwyżej formy - ale dla mnie przecietnej - , bo treści żadnej) to my nie mamy o czym rozmawiać
No dobra, jak pokerek, to pokerek. Powiem: "Sprawdzam". Pokaż te swoje ponadprzeciętne prace, chętnie się pouczę od kogoś mocno zaawansowanego w dziedzinie fotografii.
_________________
Łatwe nie cieszy
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Ms. Robot »

miki11, nikomu nie muszę niczego udowadniać i nie czuje nawet takiej potrzeby, jestem ponad, a nawet nie muszę tworzyć obrazów by być recenzentka to przeciez oczywiste we wszystkich dziedzinach, powinieneś to wiedzieć, weź się zastanów i przywolaj analogie wszelkie.
Zresztą nie gram z tobą w nic, raczej tobie się wydaje że grasz cos ze mną, ale tylko ci się wydaje co właśnie ci potwierdzam.
Co do nauki to nie wszystkiego jest się człek jest w stanie się nauczyć, czasem potrzebny jest talent.
A jak jest naprawdę odpowiedz sobie jak ci wygodnie.
Dziękuję to bardzo miłe z twojej strony, ale zupełnie niepotrzebne.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
miki11
-#
Posty: 1460
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: miki11 »

Ms. Robot pisze: 04 cze 2022, 20:35 nikomu nie muszę niczego udowadniać
Czyli taka dyskusja matematyczna bez używania dowodów. Wszystko jasne.
_________________
Łatwe nie cieszy
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Ms. Robot »

miki11 pisze: 05 cze 2022, 20:14
Ms. Robot pisze: 04 cze 2022, 20:35 nikomu nie muszę niczego udowadniać
Czyli taka dyskusja matematyczna bez używania dowodów. Wszystko jasne.
Jak mówią zacznij od siebie, jak na razie widzieliśmy przeciętne obrazki oKuba, a nie twoje. No tak wszystko jasne.
Nawet nie znasz zasad tego pokera do, którego się odwołujesz, mówiąc to sprawdzam, wyrównujesz stawkę
i pierwszy wykładasz karty na stół, ale założę się że nic nie zobaczymy z oczywistych powodów, a może udowodnisz mi, że się mylę?
Ale wybacz, straciłam już zainteresowanie rozmową z tobą.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Ms. Robot »

m11.jpg
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
Z_photo
-#
Posty: 988
Rejestracja: 14 gru 2018, 01:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: Z_photo »

Czy to przykład świetnego kadru, z jakimi na co dzień obcujesz? ;-)
_________________________________________________________________________________
Warto mieć małego bzika i go pielęgnować - żeby dużego nie dostać.
miki11
-#
Posty: 1460
Rejestracja: 09 lut 2022, 13:47

Galeria - na kazdy temat i dla kazdego

Post autor: miki11 »

Z_photo pisze: 07 cze 2022, 15:07 Czy to przykład świetnego kadru, z jakimi na co dzień obcujesz?
Zostaw trolla :-)
_________________
Łatwe nie cieszy
ODPOWIEDZ