Fajny film wczoraj widziałem - z Wejherowa

Fotografia alternatywna - Czyli coś innego niż wszyscy ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Fajny film wczoraj widziałem - z Wejherowa

Post autor: zladygin »

Zareklamuję, a co... :evil:
Natrafiłem na interesujące i moim zdaniem wartościowe strony dotyczące fotografii alternatywnej. To FotoAlchemia, którą prowadzi Aleksandra Wolter z Wejherowa. Jest na FB, ale akurat tej opcji nie kumam, więc chcę polecić jej kanał na Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCJSSr- ... 6YTSeN7ndw
Wprawdzie podobną tematykę prezentują liczne serwisy anglojęzyczne, ale ten - polski - cechuje się wyjątkową szczegółowością i może mieć duże znaczenie praktyczne, szczególnie dla początkujących. Można zostać patronem tego serwisu (ja dorzuciłem parę groszy) i w zamian dostawać niezłe "bonusy". Myślę, że warto pochylić się nad propozycją p. Oli. Jest jedną z nas :-)
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Fajny film wczoraj widziałem - z Wejherowa

Post autor: 4Rider »

Widziałem fajny film dziś, właśnie wróciłem z kina z córką - DUMBO Tima Burton'a - świetnie zrobiony, obsada przednia, wzruszający i kończy się niemal tak dobrze jak MELANCHOLIA Trier'a ;-)
No ale żeby było w temacie to wczoraj na TVP Kultura przypomniałem sobie "20 000 dni na Ziemi" - wciąż ciekawi, wciąż budzi wspomnienia...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Fajny film wczoraj widziałem - z Wejherowa

Post autor: jac123 »

A ja wciągnąłem się w serial: "Most nad Sundem" (na VOD za free), kryminał pełen szwedzko-duńskich dziwaków.
ODPOWIEDZ