Dzisiaj zostałem mistrzem świata

Ciemnia fotograficzna - Wszystko o procesie wywoływania negatywów czarno-białych

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

oKuba
-#
Posty: 3195
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

Dzisiaj zostałem mistrzem świata

Post autor: oKuba »

Z nozami to roznie bywa, zwlaszcza na lotniskach. Ja z kluczem od domu nosze cos takiego, wyglada jak klucz i jeszcze zadna kontrola sie do niego nie przyczepila:

https://amzn.eu/d/41G6k5g
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Dzisiaj zostałem mistrzem świata

Post autor: J.A. »

oKuba pisze: 12 lip 2023, 10:08 Ja z kluczem od domu nosze cos takiego, wyglada jak klucz i jeszcze zadna kontrola sie do niego nie przyczepila:
I to jest patent. Ale trzeba mieć świadomość, że na pokład nie pozwolą wziąć noża, ale w bagażu na cargo chyba nie ma problemów? Nie wiem, dlatego pytam.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
oKuba
-#
Posty: 3195
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

Dzisiaj zostałem mistrzem świata

Post autor: oKuba »

J.A. pisze: 12 lip 2023, 11:17 I to jest patent. Ale trzeba mieć świadomość, że na pokład nie pozwolą wziąć noża, ale w bagażu na cargo chyba nie ma problemów? Nie wiem, dlatego pytam.
Na cargo nie ma, chociaz i to zelezy od przepisow kraju docelowego. Kiedys w Singapurze kumplowi skonfiskowano kozik, ktorego zapomnial w nadanym bagazu, a o ktorym nawet sam nie wiedzial, ze w nim jest. Ale scaner go wyczail.

Ten przybornik wygladajacy jak klucz woze od lat, byl wielokrotnie skanowany w podrecznym i nikt sie nie przyczepil. Pewnie dlatego, ze tak niepozornie wyglada
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Dzisiaj zostałem mistrzem świata

Post autor: J.A. »

oKuba pisze: 12 lip 2023, 11:32 Ten przybornik wygladajacy jak klucz woze od lat, byl wielokrotnie skanowany w podrecznym i nikt sie nie przyczepil. Pewnie dlatego, ze tak niepozornie wyglada
No ale jak ktoś w końcu coś zwącha, to powstaną pytania, czemu taki ukryty?
Imperitus, a tak ad rem, to powiedz koledze, że wystarczy jeden róg filmu odciąć, tak z 2/3 wysokości, nie trzeba rzeźbić języczka.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
oKuba
-#
Posty: 3195
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

Dzisiaj zostałem mistrzem świata

Post autor: oKuba »

J.A. pisze: 12 lip 2023, 11:45 No ale jak ktoś w końcu coś zwącha, to powstaną pytania, czemu taki ukryty?
Jak ktos sie przyczepi to oczywiscie ciezko argumentowac, ze to klucz od garazu. Ale i finansowa strata do przebolenia
ODPOWIEDZ