Deutsche post i czas oczekiwania

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

oKuba
-#
Posty: 3156
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

Deutsche post i czas oczekiwania

Post autor: oKuba »

Gromon, Nie mozna powiedziec, ze sprzedawca jest nie fair; powiedzialbym nawet, ze naprawde w porzadku.

Jesli ma dojsc, to dojdzie ;-) Uzbroilbym sie w cierpliwosc i tyle. Zreszta innej opcji raczej nie masz
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Deutsche post i czas oczekiwania

Post autor: aka »

oKuba pisze: 19 gru 2022, 21:04 Jesli ma dojsc, to dojdzie
Kiedyś zamówiłem w Chinach kondensatory do Minolty. Po 2 miesiącach obsobaczyłem sprzedawcę, zwrócił mi pieniądze. Po kolejnych 2 miesiącach przesyłka przyszła, przeprosiłem się ze sprzedawcą, zapłaciłem i tyle.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Deutsche post i czas oczekiwania

Post autor: rbit9n »

Gromon pisze:Jak długo czekaliście na paczkę z Niemiec? (nie elektronika, mała paczka M) 5.12 nadano przesyłkę i jej aktualny status mówi, że 8 grudnia przetworzona została w ich centrum logistycznym. Od tego czasu status nie zmienił się. Pisałem z nadawcą i on też jest zdziwiony. Wiem, że są święta, ale czas 2 tygodni nie wydaje się lekko niepokojący?
średnia paczka z zachodnich Niemiec (Nadrenia Palatynat) idzie najczęściej około 10 dni. ode mnie z Rzeszowa tamże, też tyle.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
FomaFan
-#
Posty: 24
Rejestracja: 19 sie 2022, 20:34
Lokalizacja: Gliwice

Deutsche post i czas oczekiwania

Post autor: FomaFan »

Gromon, I jak? Doszła w końcu ta przesyłka?
ODPOWIEDZ