Contax G2 Łódź okolice?

Aparaty tradycyjne - Informacje i problemy z Waszym sprzętem. Bez względu na format - zapraszamy

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

PPaweł
-#
Posty: 1342
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Contax G2 Łódź okolice?

Post autor: PPaweł »

Nie wątpię, że serwisy to robią, bo czemu niby nie, natomiast problem jest w tym "sporo" serwisów :-)
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Contax G2 Łódź okolice?

Post autor: technik219 »

aka pisze: 23 paź 2022, 20:50 dzisiaj już nie potargujesz...
To było w czerwcu ;-)
Lux mea lex
Janis
-#
Posty: 69
Rejestracja: 20 lut 2008, 15:03
Lokalizacja: Włocławek/Łódź

Contax G2 Łódź okolice?

Post autor: Janis »

PPaweł pisze: 23 paź 2022, 14:55
Janis pisze: 23 paź 2022, 08:59 Podjęli się naprawy bez przedyskutowania za mną kwestii stawki. Na moje zdziwienie dlaczego nie dali znać ile to będzie kosztowało pan poinformował mnie, ze żaden problem, on może to rozebrać i „zepsuć” tak jak było wcześniej :)
A wiela? Bo wiesz, jak to była kwestia stu złotych, to istotnie nie ma się co szarpać i zawracać głowy "dyskutowaniem" takiej stawki. Jeżeli tysiąc, no to już inna sprawa. Ale też można wtedy zagrać twardo i powiedzieć, żeby odkręcali. W końcu duże pieniądze za coś się płaci i dla nich prawdopodobnie wcale nie jest interesem dwa razy za darmo wykonywać robotę, która wyceniają na tysiąc złotych.
400zl, także nie tak mało. Ale zależało mi na naprawie, nie wiem gdzie mógłby ktoś zając się contaxem, więc się zgodziłem. Tylko informacja o cenie post factum jest niepoprawną praktyką wg mnie.
ODPOWIEDZ