[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

rysiek1996
-#
Posty: 325
Rejestracja: 22 paź 2016, 18:58

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: rysiek1996 »

Za 5 zł to już nawet przeterminowanej kliszy nie kupisz:). Ceny sprzętu analogowego przez ostatnie dwa lata poszybowały w górę. Ci co chcieli to kupili a ci co mieli raczej trzymają. Zabawa w średni format zrobiła się droga. Za sprzęt zadbany, w pięknym stanie, trzeba zapłacić. Kowa to piękny sprzęt i wymaga odpowiedniego kupca który doceni jej walory. Sprzedawaj powoli. Z czasem kupiec się znajdzie. Sprzęt wygląda zacznie.
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: aka »

J.A. pisze: 24 lis 2020, 16:30 Prawie 10-cio letnią obserwacją komentarzy na temat cen.
Bez przesady, ja przez ponad 3 lata pamiętam jeden komentarz do ceny "kwestionujący" jej wysokość. Musiało się coś zmienić w ostatnich latach. ;-)
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: 4Rider »

J.A. pisze: 24 lis 2020, 16:30na temat
Idzie, idzie - Podbeskidzie!


Problem z tym aparatem, a raczej zestawem jest taki, że to za duży zestaw dla kogoś kto posiada już wiele aparatów i osprzętu,
oferta jest skierowana raczej do golca, który chce od razu mieć wszystko w temacie (a na forum każdy już dużo ma).
Sprzęt dość egzotyczny i trudno zbywalny, jak moja Koni-Omega :mrgreen:

Aparat jest w moim kręgu zainteresowania, ale raczej w takim podstawowym i prostszym składzie:

https://www.ebay.pl/itm/Kowa-Six-MM-6x6 ... 4526695664

(i tu cena spadła już o 100 Juro od lata....)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: Imperitus »

Szczerze to kupiłbym bez zastanowienia, ale nie mam kasy :lol:
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: 4Rider »

Imperitus pisze: 25 lis 2020, 10:43 Szczerze to kupiłbym bez zastanowienia, ale nie mam kasy :lol:
Wiesz gdyby babcia miała wąsy :-P
A tak potencjalnie gdybyś dostał te 3,5K na aparat to wybrałbyś właśnie ten i tylko ten i nie zastanawiałbyś się nad inną opcją,
tak szczerze, czy może wybrałbyś coś popularniejszego co łatwo sprzedać, bo może Ci nie podejdzie? :lol:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: Imperitus »

4Rider, jakbym miał 3500 na aparat to kupiłbym Horsemana 4x5 z rollkasetą :-P
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: 4Rider »

Imperitus pisze: 25 lis 2020, 11:43 4Rider, jakbym miał 3500 na aparat to kupiłbym Horsemana 4x5 z rollkasetą :-P
Ha!
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Nomad
-#
Posty: 1069
Rejestracja: 14 sie 2015, 22:28
Lokalizacja: Kraków

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: Nomad »

4Rider pisze: 25 lis 2020, 07:15
J.A. pisze: 24 lis 2020, 16:30na temat
Idzie, idzie - Podbeskidzie!


Problem z tym aparatem, a raczej zestawem jest taki, że to za duży zestaw dla kogoś kto posiada już wiele aparatów i osprzętu,
oferta jest skierowana raczej do golca, który chce od razu mieć wszystko w temacie (a na forum każdy już dużo ma).
Sprzęt dość egzotyczny
Widzę to inaczej. Akurat ze względu że jest to sprzęt egzotyczny, warto wejść w komplet - bo zdobywanie kolejnych elementów solo będzie trudne i kosztowne.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: 4Rider »

Nomad pisze: 25 lis 2020, 16:21 bo zdobywanie kolejnych elementów solo będzie trudne i kosztowne.
Widzisz to podobnie jak ja w takim razie:
4Rider pisze: 25 lis 2020, 07:15 oferta jest skierowana raczej do golca, który chce od razu mieć wszystko w temacie
Bo jak ktoś już ma 2 systemy MF w domu zaczęte [+ wiele małych i kilka większych] ,
to kupi sobie podstawę kolekcjonersko lub do zabawy, gdy inny system ma już dość rozwinięty...
I to nawet nie o kasę idzie a o zmniejszającą się przestrzeń życiową ;-)

Oczywiście system ten godny polecenia przy wymianie systemu lub dla wchodzącego w temat,
bo tu ma wszystko już kompleksowo, powiesiłbym taką ofertę raczej na portalu aukcyjnym gdybym chciał sprzedać,
bo cena niewysoka jak za body z użytecznym kompletem obiektywów i inszym akcesorium
[prowizja na krajowym to tylko 4% (przy wystawieniu ze starego formularza, nie lokalnie) bo na ebay chyba aż 10!].
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: aka »

Nomad pisze: 25 lis 2020, 16:21 zdobywanie kolejnych elementów solo będzie trudne i kosztowne
Skompletować trudno, a sprzedać jeszcze trudniej. :-(
Nomad
-#
Posty: 1069
Rejestracja: 14 sie 2015, 22:28
Lokalizacja: Kraków

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: Nomad »

Zwłaszcza że to Kowa.
rysiek1996
-#
Posty: 325
Rejestracja: 22 paź 2016, 18:58

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: rysiek1996 »

Mam dwa systemy ale oczka mi się świecą na ten zestaw:).
czmielek
-#
Posty: 224
Rejestracja: 16 maja 2010, 21:19
Lokalizacja: Sierakowice
Kontakt:

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: czmielek »

rysiek1996 pisze: 28 lis 2020, 22:43 Mam dwa systemy ale oczka mi się świecą na ten zestaw:).
Chodź na PW coś dorzucę extra jak się zdecydujesz
rysiek1996
-#
Posty: 325
Rejestracja: 22 paź 2016, 18:58

[s] OBNIŻKA!!! Bogaty zestaw Kowa super 66

Post autor: rysiek1996 »

Zastanowię się:)
ODPOWIEDZ