Blokada BAZARU :-(

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Blokada BAZARU :-(

Post autor: jac123 »

Cześć,
zauważyłem, że na Bazar wpuszczają tylko osoby z odpowiednią ilością postów. Wiemy oczywiście co jest tego przyczyną. Sam zresztą swego czasu o to postulowałem. Coś mi się jednak wydaje, że zmiany poszły za daleko. Bo osoby nie zalogowane w ogóle nie mogą tam wejść, tzn nawet przeczytać ogłoszeń. Generalnie ograniczenie miało dot. zamieszczania ogłoszeń. Osobiście np. nie mam nic przeciwko temu aby osoba nie mająca odpowiedniej ilości postów kupiła coś z Bazaru (nie sprzedała). A może rozwiązaniem będzie pobieranie opłaty (SMSem) od osoby nie mającej odpowiedniej ilości postów, jeśli zechce zamieścić ogłoszenie (tak jest np. na forum FOTOGRAFIA TRADYCYJNA).
Co myślicie?
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

Najbardziej "smutne" jest to, gdy ktoś traktuje to forum, tylko do umieszczania ogłoszeń.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 17:33 przez slawoj, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Spokojnie - trwały testy i szukanie odpowiedniego rozwiazania ;)
Bazar jest i będzie widoczny dla wszystkich ;)

Co do blokady możliwości pisania - jest ograniczenie - ale ilość wymaganych postów nie jest ogromna ;) Wiec wystarczy się przedstawić - zabrać głos w kilku dyskusjach i voila!

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie które wynikło z przeprowadzanych testów ;)

Wszelakie poprawki / zmiany wprowadzam w nocy i wtedy bywają niezauważalne - tym razem sie nie udało ;)

Przyłapałeś mnie jac123,
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Post autor: jac123 »

Tak, I catch You!
No cóż mam w tym osobisty interes, czasem jak mi coś zbywa to sprzedaję, więc dobrze by było aby jak najwięcej osób mogło przeczytać ogłoszenia.
Reklama dźwignią handlu!
Tomaszka
-#
Posty: 70
Rejestracja: 03 lis 2008, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomaszka »

Tzn i ile trzeba "naklepac" tych postow? Bo ogoloszonko bym wstawil (mam pare sloikow PB do opchniecia) a tak to pozostaje mi allegro (pewnie na forum ktos by skorzystal)
powered by
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Śmialo mozesz wstawić ;) Tak jak napisalem - ilosc nie jest wygorowana ;)
Jak najbardziej masz takie uprawnienia Tomaszka,
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Tomaszka
-#
Posty: 70
Rejestracja: 03 lis 2008, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomaszka »

dziwne rano probowalem i skrypt kazal mi spadac ...
+
i dalej mi kaze a jestem zalogowany ( mam screena i nie zawacham sie go uzyc ;) )
powered by
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

sprawdz teraz ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Tomaszka
-#
Posty: 70
Rejestracja: 03 lis 2008, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomaszka »

to samo...
phBB mnie nie lubi bo moderuje jedno forum na IP.Board ;)
powered by
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

zrobione.. przeoczylem 1 rzecz ;) dzieki
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Tomaszka
-#
Posty: 70
Rejestracja: 03 lis 2008, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomaszka »

admin pisze:Spokojnie - trwały testy i szukanie odpowiedniego rozwiazania ;)
Bazar jest i będzie widoczny dla wszystkich ;)
dupa... znowu mam screena :>
wawer1
-#
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wawer1 »

To ja sobie "nabije" posta... Od dawna czytam interesujące mnie wątki na forum Korexu. Nie zadaję pytań, bo (prawie) wszystkie zostały już zadane - szukam i znajduję;). Doświadczeniami ciemniaka jeszcze nie mam po co się dzielić (raptem kilka wejść do ciemni). Stad nikła ilość postów. Dlaczego tacy jak ja nie mogą rzucić okiem na sprzedawane akcesoria ciemniowe?
Nie można by tak liberalnie jak na pentax@pl? Jak ktoś chce, to naklepie sobie w jednym wątku 30 postów i już będzie "bywalec"... Nawet Wam udowodnię :-P jak to jest proste i czym się będzie kończyć - podwyższoną liczbą bezsensownych postów?
Nie pomoże sprzętu kupa, gdy fotograf...
Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: dejnekas »

wawer1 pisze:To ja sobie "nabije" posta... Jak ktoś chce, to naklepie sobie w jednym wątku 30 postów i już będzie "bywalec"... Nawet Wam udowodnię :-P jak to jest proste i czym się będzie kończyć - podwyższoną liczbą bezsensownych postów?
A czy sądzisz, ze admini koreksu sami nie wpadli na to, ze można nabić 30 postów w czasie poniżej godziny?? Sam sobie na to pytanie odpowiedz.

Na tym forum są ludzie, którzy nie piszą postów po to by być "bywalcem" ani po to zeby móc w końcu sprzedawać na upragnionej giełdzie.

zastanów się nad tym ...
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
Awatar użytkownika
vidman
-#
Posty: 244
Rejestracja: 28 lut 2007, 22:33
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: vidman »

dejnekas pisze:A czy sądzisz, ze admini koreksu sami nie wpadli na to, ze można nabić 30 postów w czasie poniżej godziny??
Damy sobie z tym radę :mrgreen:
I object to all this sex on the television. I mean! I keep falling off!

"the ribbon"
Copyright © 2007 Peter Robinson, http://www.monopix.co.uk/index.shtml
wawer1
-#
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wawer1 »

I będzie Wam się zawsze tak chciało usuwać posty i dawać ostrzeżenia za prowokację? Jeśli tak, to podziwiam wytrwałość i zorganizowanie.

Niestety dalej nie rozumiem dlaczego nie mogę wejść na bazar i rzucić okiem, czy nikt nie sprzedaje jakichś dużych kuwet, których właśnie szukam. Dzięki temu ani ja nie mam szansy na kupno, ani ew. ktoś na pozbycie się zbędnych gratów.

BTW, dziwne tu macie porządki (albo ja nie umiem szukać), ale nie znalazłem dyskusji forowiczów na temat zasad działania giełdy. Mnie to wygląda na decyzję oligarchii (AKA: kolorowi) nie uwzględniającej interesów mniejszości np. 'duchów' którzy nie piszą postów, a tylko czerpią z zasobów forum.

Poza prowokacją z nabijaniem postów, to pisanie na forum na siłę jest dla mnie bez sensu, więc jeszcze duuużo wody upłynie zanim przekroczę 'magiczny limit' i będę mógł zerknąć na ten Wasz bazar. Taki stan rzeczy nie jest korzystny dla obu stron.

dejnekas, nie zamierzałem nigdy tutaj niczego sprzedawać i dalej nie zamierzam (poza tym, że już nie mogę;P). Zastanów się nad tym.
Nie pomoże sprzętu kupa, gdy fotograf...
ODPOWIEDZ