FILM VIDEO FOTO 2018

Najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz foto i video maniaków, a także możliwość spotkania z ekspertami z branży i testowania sprzętu to tylko część atrakcji czekających na odwiedzających Targi Film Video Foto. Targi to również bogaty program warsztatów, seminariów, prezentacji i spotkań oraz możliwość obcowania i osobistego kontaktu ze światowej rangi artystami.

1000x242 crop upload 2018 FVF2018 fvf slajder

21. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto odbędzie się w terminie 12-14 kwietnia 2018r. w hali Expo-Łódź.  Po raz kolejny miłośnicy fotografowania i filmowania będą mieli okazję zapoznania się z ofertą ponad 100 światowych i polskich producentów, dystrybutorów najnowszego sprzętu, oprogramowania oraz usług dla branż foto, wideo i audio.

Umowa o dzieło z fotografikiem - szybkie rozliczenie pit online

Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać artystą fotografem i utrwalać na zawsze emocje, naturę i piękno kocich Istot. Udało się ! Moje prace, wrzucane co jakiś czas do Internetu spodobały się miłośnikom tych cudownych, chyba nie do końca ziemskich futrzastych Istot i dostałam propozycję wykonania sesji gromadzie “dostojnych” dachowców. Zdjęcia znajdą się w kalendarzu na 2018 rok! Rozpiera mnie dumą. Koty chyba wyczuły,że to ważny moment dla mnie i pozowały jak zawodowe modelki pokazując przy tym swoją dziką i wolną naturę. Radość z realizacji sesji się skończyła a przede mną mniej ciekawe i inspirujące zajęcie, a mianowicie rozliczenie rocznego zeznania podatkowego. Oprócz dochodów z umowy o dzieło, na co dzień pracuję na pełnym etacie w firmie nie mającej nic wspólnego z fotografią. Jak powinno wyglądać moje roczne rozliczenie z urzędem skarbowym, czy powinnam wypełnić dwa zeznania? który formularz wybrać?, do kiedy powinnam wysłać PIT? Im bliżej końca roku podatkowego, tym więcej pytań. Czy powinnam skorzystać z porady pracownika biura podatkowego? Rozliczenie

PIT online najlepszym rozwiązaniem

pitax 1

Uchwycenie nieuchwytnego

Moda na fotografię czy też różnego rodzaju projekty multimedialne sprawia, że coraz częściej korzystamy z profesjonalnych rozwiązań. I choć większość z nas ma w telefonie całkiem przyzwoite aparaty, to jednak fotografia produktowa, tworzenie portfolio, dobrej jakości sesje wymagają profesjonalnego sprzętu oraz odpowiednio przygotowanego miejsca. Te elementy mogą nieco przytłaczać, dlatego dobrze jest współpracować z fachowcami. Czasem zdarza się tak, że studio fotograficzne jest potrzebne do zadań specjalnych, a nasz fotograf takim nie dysponuje. Warto wtedy wynająć odpowiednie miejsce na sesję.

 

Wypożyczalnia Proclub - nowości sprzętowe!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wypożyczalni Proclub, która została rozszerzona o profesjonalne produkty firmy Canon. Do bazy sprzętu dołączyły obiektywy szerokokątne, standardowe zoomy oraz najwyższej klasy teleobiektywy. W ofercie znalazła się także najnowsza lustrzanka Canon EOS-1 D x Mark II. W ostatnich dniach ofertę wypożyczalni wzbogaciła również lustrzanka Canon EOS 5D Mark IV. Miło nam poinformować, że nasz egzemplarz tego modelu był jednym z pierwszych testowanych przez polskie portale branżowe optyczne.pl oraz fotopolis.pl


Wizerunki X

Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski zaprasza 05 X 2016 o godz 18.30 na wernisaż wystawy fotografii Waldemar Jama "Wizerunki X". Wernisaż odbędzie się w Galerii Katowice mieszczącej się w Katowicach przy ul. Św. Jana 10 (II piętro). Wystawę można oglądać do 28 października 2016 w środy, czwartki i piątki w godzinach od 17.00 do 20.00.