Konkurs Fotograficzny OBLICZA ŁODZI 2015

Zapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI 2015 organizowanego przez Bałucki Ośrodek Kultury.

Fotografujesz Łódź? Weź udział w Konkursie Fotograficznym OBLICZA ŁODZI organizowanym przez Bałucki Ośrodek Kultury. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do wzięcia w nim udziału wszystkich fotografujących, z wyjątkiem osób zawodowo zajmujących się fotografią.  


Od kilku lat uznawany za najważniejszy łódzki Konkurs Fotograficzny dla osób, które w sposób amatorski zajmują sie fotografią. Fotografie muszą odnosić się do tytułu Konkursu, powinny przedstawiać OBLICZA ŁODZI.
Idea Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI jest bardzo ważna, poszukujemy obrazów, które oddają nastrój, klimat i atmosferę miasta.

Tegoroczna edycja ze względu na 100 rocznicę przyłączenia Bałut w granice miasta Łodzi ma szczególny charakter. Proponujemy kategorię wykonawczą poświęconą wyłącznie temu fragmentowi miasta.
Celem Konkursu jest promowanie i prezentowanie twórczości fotograficznej poświęconej miastu Łódź. Jednocześnie chcemy w ten sposób budować poczucie więzi i identyfikacji z miejscem życia lub urodzenia.
Nadszedł czas, aby odnaleźć na nich piękno Łodzi-miasta mody, design, filmu, muzyki i sztuki oraz poznać subiektywne widzenie miasta oczami autorów fotografii.

Konkurs ma za zadanie promocję twórczości artystycznej osób w różnym wieku.
Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych.

Prace należy nadesłać do dnia 11 maja 2015r, które wpiszą się w trzy kategorie wykonawcze: REPORTAŻ, IMPRESJA oraz I love BAŁUTY.