wymiana koreksowa nr 31. - wrzesień/październik 2016 r.

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

flonidan
-#
Posty: 471
Rejestracja: 14 lis 2009, 18:35
Lokalizacja: Gozdnica

wymiana koreksowa nr 31. - wrzesień/październik 2016 r.

Post autor: flonidan »

Dziś dostałem ładną cyjanotypię i już oprawioną.Nie bądź Zbyszku taki skromny ,mnie się podoba.
jacek
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

wymiana koreksowa nr 31. - wrzesień/październik 2016 r.

Post autor: rbit9n »

dostałem wczoraj eleganckie widoki z Bieszczadów. dziękuję Jacku.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
flonidan
-#
Posty: 471
Rejestracja: 14 lis 2009, 18:35
Lokalizacja: Gozdnica

wymiana koreksowa nr 31. - wrzesień/październik 2016 r.

Post autor: flonidan »

Jak jechałem w lipcu w Bieszczady to pomyślałem wpadnę do rbita ,ale by się zdziwił.Ale to nieładnie tak no i trzeba było szybko zjawić się po odbiór domku w Smereku.
jacek
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

wymiana koreksowa nr 31. - wrzesień/październik 2016 r.

Post autor: rbit9n »

od razu zdziwił. a nawet jeśli, to nie dałby po sobie tego poznać. w każdym razie był to okazja jakich mało, bo były to ostanie dni bezrobocia, a teraz to granatem mnie od apteki nie oderwie, tyle roboty w apcie.

ps. chyba się Wojtkowi nie spodobały moje wypociny, bo się nie pochwalił, że je dostał. :-P
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

wymiana koreksowa nr 31. - wrzesień/październik 2016 r.

Post autor: wosk »

rbit9n pisze: ps. chyba się Wojtkowi nie spodobały moje wypociny, bo się nie pochwalił, że je dostał. :-P
A figa! Dostałem i bardzo się spodobały - nabrałem wręcz ochoty na jakiegoś warmtona. A chwalę dopiero, bo wiadomo jak to przed Świętem dorwać się do kompa.
Ogłaszam wszem - dostałem dwa ładne powiększenia w ciepłych brązach z motywami roślinnymi (i nie chodzi o trawkę ;-) )
Dzięki!
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

wymiana koreksowa nr 31. - wrzesień/październik 2016 r.

Post autor: rbit9n »

aha, to fajno fajn. jak to się mówi: kamień spadł mi z serca. no i jedno, pamiętaj, że te wyjątkowo ciepłe brązy to zasługa Ansco 81, także tego.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
ODPOWIEDZ