Gdzie znajdę fotografa biżuterii z pasją?

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, Michał Kowalski, slawoj, zladygin

Jubiler
-#

Post autor: Jubiler » 14 lip 2019, 10:33

Szukam kogoś umiejącego zrobić ładne zdjęcie i najlepiej jak to będzie kobieta, dziewczyna która lubi biżuterię damską którą będzie fotografować. Szczegółowy opis: https://www.forum-bizuteria.com/viewtop ... f=9&t=1698

Awatar użytkownika
4Rider
-#

Post autor: 4Rider » 14 lip 2019, 10:36

Jubiler pisze:
14 lip 2019, 10:33
najlepiej jak to będzie kobieta
To ogłoszenie jest dyskryminacyjne :shock:
Za takie rzeczy gdyby były oficjalne grozi sąd, a na pewno samosąd w social-media :oops:
"As one forever searching
For landscapes serene..."

Galeria 4R: https://www.flickr.com/photos/145244376@N02/

Awatar użytkownika
J.A.
-#

Post autor: J.A. » 14 lip 2019, 10:54

4Rider, pogrzało Cię? Będziemy się tu hejtować zgodnie z obowiązującą doktryną? Idź z tym lewactwem na socjalistyczne media właśnie.
Gość ma prawo wybrać wykonawcę wg. własnego widzimisię, jeżeli dla niego kryterium jest płeć to jego sprawa i nic nam do tego. To jego pieniądze i jak je wyda to jego problem.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"

shredderr
-#

Post autor: shredderr » 14 lip 2019, 11:11

Jubiler pisze:
14 lip 2019, 10:33
Szukam kogoś umiejącego zrobić ładne zdjęcie i najlepiej jak to będzie kobieta, dziewczyna która lubi biżuterię damską którą będzie fotografować. Szczegółowy opis: https://www.forum-bizuteria.com/viewtop ... f=9&t=1698
Wiesz, że my robimy zdjęcia na filmach/kliszy ? Na pewno stać ciebie na taki luksus ? :roll:

Awatar użytkownika
4Rider
-#

Post autor: 4Rider » 14 lip 2019, 11:13

J.A. pisze:
14 lip 2019, 10:54
4Rider, pogrzało Cię? Będziemy się tu hejtować zgodnie z obowiązującą doktryną? Idź z tym lewactwem na socjalistyczne media właśnie.
Gość ma prawo wybrać wykonawcę wg. własnego widzimisię, jeżeli dla niego kryterium jest płeć to jego sprawa i nic nam do tego. To jego pieniądze i jak je wyda to jego problem.
Och, te nożyce :-P

Ale z drugiej strony to oferta pracy i tak nie można, liczą się kwalifikacje zawodowe, a nie płeć, wyznanie czy też rasa tudzież narodowość. No bo tylko kobieta może lubić biżuterię i lubić ją fotografować? Każdy (lub prawie każdy) stąd zrobi to dobrze, toć to zwykła chałtura.
Po drugie to żaden hejt - wypraszam sobie.
Po trzecie żadna 'obowiązująca doktryna' a obowiązujące prawo na prawie całym świecie od co najmniej 50 lat. Niech Jubiler napisze to w USA, to zaraz go zjedzą - człowiek powinien mieć instynkt samozachowawczy i uczyć się nawet od głupca ;-)
Tak więc mój post jest niczym więcej jak próbą ratowania człowieka przed zagrożeniem, od zwykły odruch człowieczeństwa.

Awatar użytkownika
J.A.
-#

Post autor: J.A. » 14 lip 2019, 11:23

4Rider pisze:
14 lip 2019, 11:13
Ale z drugiej strony to oferta pracy i tak nie można, liczą się kwalifikacje zawodowe, a nie płeć, wyznanie czy też rasa tudzież narodowość
liczy się kto płaci i tyle. Można. Moje pieniądze moja wola co z nimi zrobię i komu będę płacił.
Koniec końców i tak każdą aplikacje o pracę zatwierdzają ludzie i robią to po rozmowie kwalifikacyjnej. I żadną tajemnicą nie jest, że najważniejsze jest „spodobać” się kwalifikującemu. I są powszechnie znane techniki, co zrobić by się spodobać.
Więc brednie o kwalifikacjach to możesz opowiadać dzieciom w przedszkolu - podstawówce.
Gdyby tak było to im wyższe stanowisko tym bardziej wartościowy człowiek by je piastował, a jest zupełnie odwrotnie. Im wyżej tym głupsi, bardziej miętcy, łatwiej w dupę wchodzący, z mniejszą wiedzą.
I to właśnie przez parytety srety i tym podobne bzdury.

EOT.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"

Awatar użytkownika
4Rider
-#

Post autor: 4Rider » 14 lip 2019, 11:34

Dobra niech Ci będzie i tak mnie to nie dotyczy, ja nie muszę pracować ;-)

W sumie do Świata i Ludzkości miewam stosunek punkowy, niczym z tego credo:

https://www.flickr.com/photos/145244376 ... ed-public/
J.A. pisze:
14 lip 2019, 11:23
liczy się kto płaci i tyle. Można. Moje pieniądze moja wola co z nimi zrobię i komu będę płacił.
Na szczęście takie myślenie odchodzi już do przeszłości - spójrz na największych bogaczy i dla nich już bardziej liczy się dobre samopoczucie (w altruizm jeszcze trudno mi uwierzyć) niż forsa.
J.A. pisze:
14 lip 2019, 11:23
EOT.
A i nie zamykaj mi autorytatywnie pyska, ok ;-) :?:

Awatar użytkownika
technik219
-#

Post autor: technik219 » 14 lip 2019, 12:40

Panowie, pozwolę sobie zauważyć, że odbiegliście od tematu ;-) Tematem jest: kto mi zrobi takie zdjęcia? Nikt nie czuje się na siłach? Niestety, ja już nie mam "mocy przerobowych" i mieszkam za daleko od Poznania. No i jestem facetem. Niestety.
Załączniki
Untitled 4.jpg
Lux mea lex

ODPOWIEDZ