[S] Graty do dużego formatu

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Michał Kowalski, slawoj, Jerzy

zaphod
-#
Kontaktowanie:

Postautor: zaphod » 22 lis 2017, 08:37

Sprzedaję Graflexa z dodatkami, bo kupiłem Sinara;p
No więc po kolei:

1. Graflex Pacemaker Speed Graphic 4x5 - sprawny, miech szczelny, cała mechanika działa płynnie łącznie z dalmierzem i migawką szczelinową. Migawka serwisowana ze trzy lata temu u Nagova, trzyma czasy. Jeśli chodzi o braki to nie ma zatrzasku klapy, paska i spustu do migawki w obiektywie (są do niego części poza linką, więc dam razem z aparatem jak ktoś chce pomajstrować). Aparat ma 70 lat, ale prezentuje się całkiem dobrze. Cena 900 zł. Sprzedany
2. Dwie płytki obiektywowe pasujące do Graflexa Copal 0 i Copal 1. Płytki drukowane 3D przez użytkownika forum Modus Operandi. Pasują idealnie, są sztywne i naprawdę dobrej jakości. Nie są za ładne, bo na przedniej powierzchni zostało trochę bazy z druku, ale nie ma to wpływu na działanie. Cena 80 zł za sztukę
3. Płytka aluminiowa Copal 1 - nie ma co o niej pisać, światła nie puszcza. Cena 60 zł Rezerwacja
4. Obiektyw Carl Zeiss Jena Tessar 135/4.5 bez migawki. Trochę paprochów w środku, ale bez rys i grzyba. Ma pierścień kontrujący z jakiejś przejściówki od powiększalnika, duże to ale nie winietuje. Cena 250 zł.
5. Lampa Heiland na żarówki spaleniowe - sprawna, ale pewnie nie pójdzie bo prawdopodobnie jestem jedyną osobą w kraju, która używa czegoś takiego do robienia zdjęć. W komplecie przejściówka na mniejsze żarówki typu PF1, dwa klosze, przewód synchronizacyjny oraz solenoid do synchronizacji z migawkami w obiektywach. Cena 200 zł.

Co nie pójdzie, wystawię na ebayu bo na all.. nie było chętnych, ale lampy będzie szkoda bo idioci od star warsów zrobią z niej miecz świetlny. Ceny zawierają koszty przesyłki. Jestem otwarty też na propozycje zamian - jakby ktoś ma jakieś ciekawe szkło ok. 90 mm do 4x5 to możemy ponegocjować.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2017, 14:06 przez zaphod, łącznie zmieniany 4 razy.
F100 + C220 + Pacemaker + F

zladygin
-#

Postautor: zladygin » 22 lis 2017, 09:30

zaphod pisze:Źródło postu 5. Lampa Heiland na żarówki spaleniowe - sprawna, ale pewnie nie pójdzie bo prawdopodobnie jestem jedyną osobą w kraju, która używa czegoś takiego do robienia zdjęć. W komplecie przejściówka na mniejsze żarówki typu PF1, dwa klosze, przewód synchronizacyjny oraz solenoid do synchronizacji z migawkami w obiektywach. Cena 200 zł.

No to jest nas dwóch. Jeszcze mam potężne żarówy photoflux PF 100 na gwint E27, robiłem nimi zdjęcia w jaskiniach.

czmielek
-#
Kontaktowanie:

Postautor: czmielek » 22 lis 2017, 19:57

Grafcia rezerwuję. poproszę fotki na czmielek@gmail.com

zaphod
-#
Kontaktowanie:

Postautor: zaphod » 25 lis 2017, 11:24

Rezerwacja Graflexa zwolniona, więc jest dostępny. Płytka nadal zarezerwowana, chociaż rezerwujący przestał się odzywać, więc może coś mu się stało.
F100 + C220 + Pacemaker + F

Wróć do „Bazar”