E6 Bydgoszcz?

Ciemnia fotograficzna - Wszystko o procesie wywoływania negatywów czarno-białych

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
pasiasty
-#
Posty: 217
Rejestracja: 23 lis 2011, 15:57
Lokalizacja: Praha
Kontakt:

E6 Bydgoszcz?

Post autor: pasiasty »

Witam!

Czy ktoś w Bydgoszczy wywołuje w procesie E6?
|| Cezary Żemis <cezary.zemis@gmail.com>
|| http://cezaryzemis.name/
|| ph. +48 794 337 097 | +420 605 560 885
Awatar użytkownika
humberland
-#
Posty: 28
Rejestracja: 01 maja 2015, 09:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: humberland »

Dobre pytanie. Sam z chęcią się dowiem, czy istnieje taka możliwość. Piękna i Podwale odpadają. W Rossmannie spojrzeli na mnie jak na wariata. Ale może gdzieś jeszcze da się.
Fikumiku
-#
Posty: 556
Rejestracja: 24 sie 2009, 09:46
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fikumiku »

Najlepiej szukajcie kolegów na forum:). J.A. wywołuje, chyba.
Maluje bez farb.

http://niewdana.pl/
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

Rossman też wywołuje. 1 października dzwoniłem do B.O.K termin 2 tygodnie, cena 15,90 pln.
Wielebny
-#
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2014, 07:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Wielebny »

Ja szukałem godnego labu do E6 i nawet C41 dla 120 w Bydzi Pydzi no i niestety. Nic nie znalazłem. Na podwalu tak mi podle wywolali film 135 ,że juz nigdy tam nie pojade.
Awatar użytkownika
panczekoladka
-#
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2015, 01:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: panczekoladka »

@Wielebny, A w Fotonie na ul. pięknej 13 u Foto-janal próbowałeś? Ja wywołałem ektara i jakiegoś 12 letniego kodaka, wydaje mi się, że jest ok, może poza zapakowaniem, ale pewnie można się dogadać w tej kwestii. Były to 135 i wywołuje od ręki na drugi dzień. Średniaka wywołuje też, ale rzadziej więc nie ma co liczyć na krótki termin. Co do E6 widzę że już ktoś sprawdzał, ale może coś w między czasie się zmieniło?

W fotopanorama też wywołują średniaka, ale mojego gratisowo naświetlili, więc raczej nie polecam.
Wielebny
-#
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2014, 07:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Wielebny »

W fotonie na Pieknej wywoływałem jakieś 2 lata temu materiały BW + scan.

BW nie wiem w czym były wywołane ale dostałem negatywy różowe i zawinięte w roklę. Skany co najwyżej sie nadawały do publikacji jako rodzinne gównocyki na Fejsie- chodzi mi tutaj o jakość + dziwny crop.
Od tamtej pory unikam tego zakładu.

Z drugiej strony po tym jak mości Foton mi spe....lił negatywy to zacząłem sam wywoływać BW w domu.
Awatar użytkownika
panczekoladka
-#
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2015, 01:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: panczekoladka »

Ja skanowałem niedawno i potwierdzam, że skany warte są tyle ile za nie zapłaciłem. A kosztuje to wszystko grosze w porównaniu do innych labów :). Największym plusem na pewno jest cena wywołania, C41 wydaje mi się, że ciężko zepsuć, ale jeśli ktoś ma super ważny film, pewnie najlepiej dać choćby do J.A.
Pójdę jutro zapytam, czy może jednak E6 nie robią. Bo może zaczęli? Zrobiła się ostatnio moda na hipsterskie aparaty dlatego może popyt poruszył rynkiem i już robią :).
Wielebny
-#
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2014, 07:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Wielebny »

Jak masz dużo do wołania C41 lyb E6 to warto kupić swoją chemię.

Wychodzi za 1 rokę C41 około 6-7 PLN w domu no i masz pełną kontrolę nad procesem.
ODPOWIEDZ