Dobre obuwie na codzień - jaka firma?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Raffpsix
-#
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Raffpsix »

Proponuję buty trekingowe QUECHUA, zakupiłem sobie jesienią na zimowy wyjazd w góry, a chodziłem w nich na codzień do kwietnia. Na lato też kupiłem sobie QUECHUA tylko że niskie i też są zajebiście wygodne. Wszelkie Nike czy Adidasy przy nich są totalnie do niczego.
Awatar użytkownika
panbulimia
-#
Posty: 133
Rejestracja: 23 gru 2009, 14:48

Post autor: panbulimia »

Raffpsix pisze:Wszelkie Nike czy Adidasy przy nich są totalnie do niczego.
Nie wiesz co mówisz :D
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

polecam trzy-dziurkowe solovair'y.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Felipe
-#
Posty: 23
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:50
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Felipe »

Polecam udać się do DAJŚMANA. Mam aktualnie 3 pare. Kupiłem pierwszą , każdą kolejną dostaję od ręki w ramach gwarancji. Mam zamiar chodzić w darmowych butach do końca życia.
Pozdro
mevil
-#
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2015, 09:59

Dobre obuwie na codzień - jaka firma?

Post autor: mevil »

polecam zawsze i każdemu ecco, najwygodniejsze buty jakie znam mam od niedawna taki model
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Dobre obuwie na codzień - jaka firma?

Post autor: 4Rider »

Kupiłem NaGaBa model 055 (zresztą wg. sugestii Korexu i oczywiście bordowe) - jak dla mnie to sobie chwalę jakość i polskość i wygodę (użytkuję od 3-tygodni) - ale córka niestety woli Adidas'y... :shock: - chyba jeszcze mało punkowa jest - 11.5 Y.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1897
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Dobre obuwie na codzień - jaka firma?

Post autor: powalos »

Kilka dni wstecz nabyłem, z promocji, niskie REGATA Samaris Suede Low RMF576. Dawno nie miałem tak wygodnych i super trzymających stopę niskich trekingów.No i dodatkowo są lekkie a jednocześnie już na wzrok widać, że bardzo solidne. Pzdr.
Fan Pentax'a.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Dobre obuwie na codzień - jaka firma?

Post autor: 4Rider »

powalos pisze: 28 lut 2019, 16:58 Dawno nie miałem tak wygodnych i super trzymających stopę niskich trekingów.
Te polskie treki też super, podwójny jęzor, wszystko w skórze, mogłyby być trochę lżejsze, ale nie byłoby wtedy tyle skóry...
Ja cię kręce nikt mi za to nie zapłacił, jeszcze ;-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Dobre obuwie na codzień - jaka firma?

Post autor: Imperitus »

Otmęt też jest niczego sobie, mam od nich świetne trapery- gruba skóra, nie licowana fabrycznie, można impregnować czym komu najbardziej pasuje.
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
sokol07
-#
Posty: 275
Rejestracja: 22 lut 2013, 19:20
Lokalizacja: Płock/Poznań
Kontakt:

Dobre obuwie na codzień - jaka firma?

Post autor: sokol07 »

Od 10 lat noszę ten sam model (zmienia się tylko generacja, co oznacza głównie nową wkładkę i zmianę logo ułożonego z pasków skóry na boku) - Reebok Work N Cushion.
Mają jedną wadę - zwykle nie wytrzymują dłużej niż 1.5 roku, maks. 2 lata, ale z drugiej strony - kosztują 150-200zł.
Są zabójczo wygodne, po rozchodzeniu jak kapcie, podeszwa z bardzo fajnej gumy, zdarzyło mi się chodzić w nich po górskich kamieniach po deszczu i miały przyczepność lepszą od niektórych alpinusów, niestety coś za coś - podeszwa piszczy na gumoleum, jakie jest montowane w budynkach użyteczności publicznej ostatnio. :D
http://ts-photo.pl/
ODPOWIEDZ