Celnicy z lotnisk a filmy

Problemy z doborem materiału, naświetlaniem w ciężkich warunkach.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

szwajcarski
-#
Posty: 35
Rejestracja: 17 sie 2013, 14:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: szwajcarski »

Przeswietlili mi Trixy w Modlinie w styczniu i problemów z naswietlaniem ani wywołaniem pozniej nie było.
Borys94
-#
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2012, 17:55
Lokalizacja: Kędzierzyn- koźle

Post autor: Borys94 »

skaner, nie uszkadza filmów, działa mniej więcej jak USG, za to bagaż właściwy przechodzi przez Rentgen :). Swojego czasu Hama takie pudełeczka produkowała by na lotniskach nie zniszczyli filmów promieniowaniem. Są też dostępne takie woreczki :D
Awatar użytkownika
Doctor Who
-#
Posty: 27
Rejestracja: 12 wrz 2014, 07:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Doctor Who »

Przeterminowana 2 lata Fuji Superia 1600 (naprawdę fantastyczny film), załadowana do bagażu głównego przez moje zapominalstwo, zupełnie nic się jej nie stało.
"Ten kretyn znowu poleciał gdzieś swoją niebieską budką i ściągnął jakiś szajs, by się nas głupio pytać." ~typowy użytkownik korexu
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

Doctor Who pisze:Przeterminowana 2 lata Fuji Superia 1600 (naprawdę fantastyczny film), załadowana do bagażu głównego przez moje zapominalstwo, zupełnie nic się jej nie stało.
no a co się miało stać? całe to bełkotanie o prześwietlaniu (psuciu) filmów na lotniskach wymyślili zapewne bęcwałowie, którzy będąc na wakacjach spartolili kilka rolek filmu i żeby się wybielić, choćby przed samym sobą, zwalili winę na skaner lotniskowy.
Awatar użytkownika
Henry
-#
Posty: 1040
Rejestracja: 24 sty 2008, 19:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Henry »

Doctor Who pisze:Przeterminowana 2 lata Fuji Superia 1600 (naprawdę fantastyczny film), załadowana do bagażu głównego przez moje zapominalstwo, zupełnie nic się jej nie stało.
Jak to oceniłeś? Porównałeś zadymienie z filmem który został w domu? Robiłeś z niej odbitki pod powiększalnikiem?
ODPOWIEDZ