Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Redzio
-#
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2017, 09:39
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: Redzio »

Dzień dobry. Przepraszam ale muszę to napisać i proszę o jak na razie nie kasowanie przed Admina tego tematu niech to zobaczą wszyscy i niech się wypowiedzą. Otóż posiadam forum fotograficzne tematyka fotografia tradycyjna ale to jest drugorzędna sprawa. Chodzi konkretnie o Pana Jakuba który posługuje się na forum korex pod nickiem 4Rider. Chodzi o to iż wydaje mi się że mi grozi a jak wiadomo groźby są rzeczą karalną. Z resztą sami zobaczcie na screenie wszystko widać.
grozby.jpg
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: technik219 »

Widziałem. Uważam, że po dużej gorzale nie powinno sie podejmować dyskusji na żadnym forum.
Powolny proces wczorajszego "poniewierania" Kol. 4Ridera najlepiej można prześledzić w sąsiednim wątku Hyde Parku:
post113798.html#p113798
Koledzy, nie lekceważcie przeciwnika... spirytus to na prawdę mocna rzecz ;-)
Lux mea lex
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: Imperitus »

technik219 pisze: 01 sty 2019, 13:45 Widziałem. Uważam, że po dużej gorzale nie powinno sie podejmować dyskusji na żadnym forum.
Powolny proces wczorajszego "poniewierania" Kol. 4Ridera najlepiej można prześledzić w sąsiednim wątku Hyde Parku:
post113798.html#p113798
Koledzy, nie lekceważcie przeciwnika... spirytus to na prawdę mocna rzecz ;-)
Też to czytałem. Właśnie dlatego nigdy nie tknąłem alkoholu i nie mam zamiaru próbować. Musiało go wziąć na smuty bo pisał wczoraj takie rzeczy jakby chciał popełnić sami wiecie... Jak wytrzeźwieje i się odezwie to wyjaśni się sprawę, ale na spokojnie bo to wrażliwy człowiek. Miejmy nadzieję że na agresywnych wpisach się skończyło, konkretnie mnie wystraszył. Wkurzył się przez to że wywalili go z Analogusa.
Depresja i alkohol to bardzo niebezpieczne połączenie, miejmy nadzieję że się odezwie i że nic się mu nie stało. :-|
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: technik219 »

Patrzyłem na tego "Analogusa" i dziwi mnie bardzo jak bardzo nadęte jest to forum. To moja subiektywna ocena. Dopiero co zaczynają raczkować, mają pięciu forumowiczów na krzyż, zadają więcej pytań niż udzielają odpowiedzi a zadęcie mają jakby każdy z nich macał się przez ścianę z kimś z "Magnum". W wątku o fotoreportażu Kol. 4Rider został właśnie przez Ciebie, Kol. R. skarcony - nie wiem za co? Czyżby za delikatny sarkazm? Chociaż starał się swoją odpowiedzią nakierować pytającego na właściwe tory. Bo żeby pytać, szanowni Koledzy, to trzeba jeszcze wiedzieć o co i jak pytać - tu sarkazm z mojej strony.
Nie zamierzam być sędzią w Waszej sprawie, ale zrobiłeś Kol. R. z igły widły.
Uważam że wystarczy tej dyskusji o burzy w szklance wody, bo Kol. 4Ridera pewnie już d...a swędzi z tego obgadywania. On i tak nie pasował do tego forum.
Lux mea lex
Awatar użytkownika
Redzio
-#
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2017, 09:39
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: Redzio »

Patrzyłem na tego "Analogusa" i dziwi mnie bardzo jak bardzo nadęte jest to forum.
To jest Twoje zdanie. Ale czy Ty gdybyś miał swoje forum lub innego rodzaju miejsce w sieci tolerowałbyś chamskie zachowanie i wulgaryzmy?

Rozumiem to że 4Rider jest tutaj na forum oraz na AT był od zawsze więc jesteście za nim. Ja jestem tutaj nowy. A co do forum Analogus i to że są tam banalne pytania użytkowników to jest to forum nie tylko dla osób zaawansowanych którzy od zawsze mieli styczność z fotografią tradycyjną. Poza tym nikt nie zmusza Cię abyś zaglądał na forum Analogus jeśli Cię kole w oczy to forum to zwyczajnie w świecie nie wpisuj adresu w przeglądarkę i tyle.
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: J.A. »

Redzio, wyluzuj. To po pierwsze.
Oczekujesz, że zostaniesz obroniony na podstawie jednego wpisu? Bez poznania „racji” drugiej strony? A to w ogóle „KOREX” jest sądem rozjemczym?
I nie przenoś SWOJEJ wojenki w inne miejsce. Zastanowiłeś się, że kogoś to może nie interesować?
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
Redzio
-#
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2017, 09:39
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: Redzio »

Ok. więc proszę Administratora o skasowanie tego tematu wraz z moim kontem na Korexie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: J.A. »

Redzio pisze: 02 sty 2019, 06:36 Poza tym nikt nie zmusza Cię abyś zaglądał na forum Analogus
aha.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: 4Rider »

Imperitus pisze: 01 sty 2019, 16:00 Miejmy nadzieję że na agresywnych wpisach się skończyło, konkretnie mnie wystraszył. Wkurzył się przez to że wywalili go z Analogusa.
Raczej podjęto takie próby po spontanicznym wpisie że się nie najlepiej czuję ale w piątek (zeszły) mam wizytę u psychiatry, uznano to za skandal i wielkie oburzenie jakbym napisał co najmniej że jestem trędowaty i za takiego zostałem uznany i tylko to mnie wkurzyło i poprosiłem o usunięcie mego konta gdyż nie mogę funkcjonować w nietolerancyjnym społeczeństwie i jeszcze się pod tym podpisywać. Me żądanie o usunięcie konta nie zostało spełnione więc musiałem zmusić prowokacją do pożądanego przez mnie skutku. Ot cała historia.
Co do alkoholu Młody Człowiek i Technik mają 100% rację. Za głupie wpisy przepraszam, szkoda tylko że nie mogą się zdezintegrować....
Sprawę analogusa.eu uważam za zamkniętą z mojej strony. Szkoda na to prądu.

PS: z drugiej strony nie ładnie publikować prywatną korespondencje na publicznym forum, w mojej ocenie narusza to dobra osobiste, jeśli kolega czuje się zagrożony może przedstawić wpisy prokuratorowi, ale publikacja powyższa narusza jednakowoż tajemnicę prywatnej korespondencji, cóż widzę tu tylko chęć odwetu, ale należy mieć na uwadze stare chińskie przysłowie o zemście, chyba autorstwa Konfucjusza: 'zanim przystąpisz do zemsty wykop dwa groby' - znaczy to tyle że w pierwszym pochowasz swego wroga, a w drugim sam spoczniesz...
Ostatnio zmieniony 02 sty 2019, 13:55 przez 4Rider, łącznie zmieniany 1 raz.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: rbit9n »

Redzio pisze: 02 sty 2019, 06:36 Rozumiem to że 4Rider jest tutaj na forum oraz na AT był od zawsze więc jesteście za nim. Ja jestem tutaj nowy.
gdybyś wszedł w profil 4R, to byś wiedział, że zarejestrował się 19 kwietnia 2018, o 12:34, czyli że nie jest tu "od zawsze". i nie powiedziałbym, że jesteśmy za nim, ale pranie brudów innego forum na tut. forum nam po prostu nie pasuje. także tego.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: 4Rider »

Długo tak można o mnie? Nudą wieje.
Kolega Piotr prawdę mówi i to we wszystkich słowach.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: Imperitus »

4Rider,
Cieszę się że wszystko u Ciebie w porządku :-)
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: 4Rider »

Dziękuję, jakoś trwam choć każdy dzień jest wyzwaniem.
Życzę roku lepszego od poprzedniego!
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: 4Rider »

Sorry ale po takiej wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera i występuje ból w lewym płacie skroniowym, mocny ból:" Ja uwielbiam w zdjęciach analogowych te niedoskonałości które są naturalną rzeczą w tej dziedzinie fotografii. Oraz tę całą pogoń za doskonałym zdjęciem to nie dla mnie. Nie lubię "odpicowanych i doskonale wyfotoszopowanych" zdjęć którymi wszyscy dookoła się jarają . Kocham stare zdjęcia i na pewno do cyfry nie wrócę."
Cóż totalne disco-polo fotografii - Lomo?
następna perełka w tym temacie:
"Ja w fotografii tradycyjnej lubię powolność fotografowania, kulturę pracy sprzętu fotograficznego, to że mam ograniczoną liczbę klatek no i przede wszystkim trwałość dobrze wywołanego filmu fotograficznego - to, że te zdjęcia (negatywy i pozytywy) są bardzo namacalne. A ziarno, niedoskonałości... no dużo zależy od filmu i wywoływacza ;)" - od filmu i wywoływacza. a może fotografowcza?
Kto im powie że wszelkie niedoskonałości to błędy?
Górna wypowiedź ze słowem 'jarają' jest szczególnie odrażająca...
Cholera zespół wrodzonego Lomo, czy jak?
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Groźby ze strony użytkownika 4Rider

Post autor: J.A. »

4Rider, Ty też już wyluzuj.
Każdy ma prawo do własnego lubienia i za co lubienia.
A błąd jest tylko wtedy gdy wynika z przypadku. Jeżeli coś jest zamierzone, to już nie błąd tylko wybór. O trafności wyboru nie dyskutujemy, bo to już lubię nie lubię.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Zablokowany