Świat oszałał ....

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Świat oszałał ....

Post autor: 4Rider »

J.A. pisze: 09 lip 2020, 12:26
4Rider pisze: 09 lip 2020, 12:08
J.A. pisze: 09 lip 2020, 12:05 nie trzyma się kupy i jest wewnętrznie sprzeczne logicznie.
Tak zgadzam się.

Poza tym niczego nie akceptuję jedynie toleruję.
Czyli tolerujesz nietolerancję i zamordyzm.
Ok. Nie mam więcej nic do dodania.
Nie widzę w tej sprawie takich rzeczy. Daleki jestem od tak radykalnych spojrzeń.
Zamordyzm? - to jakaś radykalna gadka albo jednych albo tych drugich. Dla mnie to Oni tacy sami i tylko ściana między nimi - dobrze to opowiedziane jest w piosence "Mury" - ludzie burza jedne mury, by stawiać następne. Ja nie lubię ludzi i psów, koty toleruje...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Świat oszałał ....

Post autor: zladygin »

Czytam Wasze posty i zaczynam się bać. Może jakąś ustawkę zorganizować, rozstrzygnęło by to kilka wątków.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Świat oszałał ....

Post autor: 4Rider »

zladygin pisze: 09 lip 2020, 12:48 Czytam Wasze posty i zaczynam się bać. Może jakąś ustawkę zorganizować, rozstrzygnęło by to kilka wątków.
To raczej nie dla mnie, nie realizuje swych zapedow terrorystycznych ;-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Świat oszałał ....

Post autor: zladygin »

4Rider pisze: 09 lip 2020, 12:54
zladygin pisze: 09 lip 2020, 12:48 Czytam Wasze posty i zaczynam się bać. Może jakąś ustawkę zorganizować, rozstrzygnęło by to kilka wątków.
To raczej nie dla mnie, nie realizuje swych zapedow terrorystycznych ;-)
Kuba, ale to ostatnio najmodniejszy sposób przekonywania adwersarzy. Aaaa, wiem... telewizji nie oglądasz :mrgreen:
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Świat oszałał ....

Post autor: 4Rider »

A to nie wiedzialem - z modnych rzeczy ostatnio nabyłem zegarek Casio - zwany już retro - elektroniczny - współcześnie produkowany projekt lat '80 :-D
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1895
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Świat oszałał ....

Post autor: powalos »

Fan Pentax'a.
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10062
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Świat oszałał ....

Post autor: J.A. »

:-)
Ale wiesz, że Wysoki Sąd wydał taki wyrok, bo to rozporządzenie wydał minister z innej bajki? Gdyby to był "słuszny" minister, to pan Sebastian nie byłby taki zadowolony z decyzji sądu.
A na marginesie, mniej więcej w tym samym czasie, ze Zbyszkiem spotkaliśmy się na stacji benzynowej bez maseczek, a obok naszych samochodów zaparkował radiowóz.


I Już.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
aka
-#
Posty: 5588
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Świat oszałał ....

Post autor: aka »

J.A. pisze: 09 lip 2020, 14:09 bez maseczek, a obok naszych samochodów zaparkował radiowóz
Każda sytuacja wymaga indywidualnego podejścia - tym tam z tego radiowozu najwyrazniej nie chciało się do Was podejść. ;-)
A to mi się podoba w uzasadnieniu "Obowiązek maseczek został jednak wprowadzony powszechnie, co łamie konstytucyjne prawa i wolności." - sąd powinien donos złożyć do ETPC. A pan Sebastian " Uważa bowiem, że sprawa z koronawirusem została zbytnio "nadmuchana", a wprowadzanie nakazów noszenia maseczek i zakaz przemieszczania się to nadużycie." i gitara.

A ja się dowiedziałem u fryzjera, że cała sprawa z koronavirusem ma drugie dno (w całym świecie), o którym to nam nie powiedzą - kto to już się nie dowiedziałem.
ODPOWIEDZ