Skanowanie z szyby Epson V550

Problemy z doborem materiału, naświetlaniem w ciężkich warunkach.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

teriyaki
-#
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:52

Skanowanie z szyby Epson V550

Post autor: teriyaki »

W kilku poprzednich wątkach był poruszany temat skanowania z szyby, ale wspominane były wyższe modele Epsona. Macie może doświadczenia z tym konkretnym modelem? Czy w ogóle da się skanować z szyby? Jak jest w kwestii porównania z ramki vs z szyby?
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Skanowanie z szyby Epson V550

Post autor: skiper75 »

teriyaki pisze:W kilku poprzednich wątkach był poruszany temat skanowania z szyby, ale wspominane były wyższe modele Epsona. Macie może doświadczenia z tym konkretnym modelem? Czy w ogóle da się skanować z szyby? Jak jest w kwestii porównania z ramki vs z szyby?
Ale ze negatyw z szyby ? Bo nie kumam
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Skanowanie z szyby Epson V550

Post autor: 4Rider »

Się za bardzo nie da - zadzwoń to Ci wytłumaczę.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Skanowanie z szyby Epson V550

Post autor: skiper75 »

4Rider pisze:Się za bardzo nie da - zadzwoń to Ci wytłumaczę.
Ja wiem ze sie nie da Obrazek ale moge zadzwonic jak chcesz Obrazek
teriyaki
-#
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:52

Skanowanie z szyby Epson V550

Post autor: teriyaki »

Chodzi o - negatyw na szybę skanera + szkło antynewtonowskie dociskające negatyw
zaphod
-#
Posty: 462
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Skanowanie z szyby Epson V550

Post autor: zaphod »

teriyaki pisze: 24 mar 2020, 19:23 Chodzi o - negatyw na szybę skanera + szkło antynewtonowskie dociskające negatyw
Tak - da się. Robiłem tak z 4x5. Odpowiadałem już wczoraj, ale najwyraźniej mój komentarz na temat postów poprzedników się nie spodobał. Tak w ogóle to o czym wy gadacie? Chłop zapytał o skanowanie a tu jakieś telefony, służby i niewiadomoco.
F100 + C33 + 45D + AF10 Super
teriyaki
-#
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:52

Skanowanie z szyby Epson V550

Post autor: teriyaki »

zaphod pisze: 28 mar 2020, 12:06
teriyaki pisze: 24 mar 2020, 19:23 Chodzi o - negatyw na szybę skanera + szkło antynewtonowskie dociskające negatyw
Tak - da się. Robiłem tak z 4x5. Odpowiadałem już wczoraj, ale najwyraźniej mój komentarz na temat postów poprzedników się nie spodobał. Tak w ogóle to o czym wy gadacie? Chłop zapytał o skanowanie a tu jakieś telefony, służby i niewiadomoco.
Jakbyś mógł powtórzyć co wcześniej napisałeś byłoby super, bo niestety ominęło mnie to ;-)
ODPOWIEDZ