co właśnie wywołałeś?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: rbit9n »

paaaaanie, ja tylko guzik wcisnołem.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Miburo
-#
Posty: 318
Rejestracja: 18 paź 2012, 06:59
Lokalizacja: Gliwice

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Miburo »

Właśnie wywołałem portety gen. Hermaszewskeigo i Mariana Dziędziela (a co, wreszcie zostałem fotografem celebrytów!). Wprawdzie w universalnej vyvojce i na fomabromie variant 111 ale i tak bardzo ładnie wyszły!:-)
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: 4Rider »

Dziś trochę sentymentalnie i trochę w pośpiechu Rodinal na ciepło:
Agfa Aviphot 1+50 25* 10' - no i fajnie 8-)

\pochwalę się strzałem przy 1/15 z ręki - M645 - 55/2.8 - pełne otwarcie:

4Rcan_20191224_0004.jpg
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: 4Rider »

Co nic nie wołata?
Sami wyznawcy tu Jung'a - w archetypy i symbole wciąż się bawicie? :mrgreen:

U mnie właśnie HP5+ @1600 z czerwonym
ID-68 23* 9' i zlew - na nowy rok trzeba sobie świeżynkę ugotować 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
pelovsky
-#
Posty: 511
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk stolica Kaszub

co właśnie wywołałeś?

Post autor: pelovsky »

Właśnie dostrzelałem drugą do pary rolkę VIsion 3 500T, więc jak nic pójdzie na pierwszy ogień do koreksu ;-)
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: 4Rider »

pelovsky pisze: 25 gru 2019, 16:00 Właśnie dostrzelałem drugą do pary rolkę VIsion 3 500T, więc jak nic pójdzie na pierwszy ogień do koreksu ;-)
Brawo dla tego Pana :oklasky:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Henry
-#
Posty: 1039
Rejestracja: 24 sty 2008, 19:00
Lokalizacja: Olsztyn

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Henry »


4Rider pisze:Co nic nie wołata?
Te 8-klatkowe filmy są takie długie... nie mam kiedy dostrzelić jeszcze dwie klatki.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: 4Rider »

Henry pisze: 25 gru 2019, 17:22
4Rider pisze:Co nic nie wołata?
Te 8-klatkowe filmy są takie długie... nie mam kiedy dostrzelić jeszcze dwie klatki.
He-he ja dziś walnalem 15 (645) - trzeba tylko ciekawy plener znaleźć - ja dziś PGR Morawa encore (no na sama Morawe 8 wystarczyło - reszta dostrzelana po drodze).
A wkrótce ruszam z 8 klatkami w świat - procentowo na pewno wzrośnie skuteczność: naswietlenie-prezentacja 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: zladygin »

Mamyia 645 & corpore do wodospadu Kamieńczyka. Zero strzałów. Plan na jutro: potoki Kamienna i Szklarka. Biorę RZ i nie zawaham się go użyć.
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1882
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

co właśnie wywołałeś?

Post autor: powalos »

zladygin, gdzie Cię tam wywiało ? Czyżby halny w Zakopanem był tak silny ?
Fan Pentax'a.
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: zladygin »

Wiesz jak w mojej mieścinie teraz wstrętnie? Gór zza tłumu nie widać. Tu cisza i w miarę spokojnie, a w stosunku do Z. to pustkowie.
Ale przed wyjazdem zdążyłem wymoczyć dwie delty 100@100 w dd-x z niedzielnego Morskiego Oka. Do powrotu zdążą wyschnąć.
skpt
-#
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:17
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

co właśnie wywołałeś?

Post autor: skpt »

Po ponad miesiącu pustkowia hobbystycznego wymoczyłem dwa otworki 6x12 rzucone na 24cm szerszego boku papieru. Dla mnie są smakowite. No i to pierwsze powiększenia z takiego formatu. Pomachałem trochę łapami w świetle ciskanego obrazu. Wyszło nieźle, ale jeszcze poprawię w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

co właśnie wywołałeś?

Post autor: mrek »

Miburo pisze: 20 gru 2019, 07:20 Właśnie wywołałem portety gen. Hermaszewskeigo i Mariana Dziędziela (a co, wreszcie zostałem fotografem celebrytów!).
Oj, było mowić wcześniej. Znam sie z byla dziewczyną generala. To chyba bylo za czasow szkoly lotniczej. Dziewczyna do dzis jest piekna kobieta wiec general wspominajac romarzyl by sie i mailbys luznieszego modela ;)
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
Awatar użytkownika
pelovsky
-#
Posty: 511
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk stolica Kaszub

co właśnie wywołałeś?

Post autor: pelovsky »

No i poszły 2x Vision3 500T push +1EV. Tak dawno już nie wywoływałem, że prawie zapomniałem jak to się robi ;-)
W kolejce jeszcze 2x takie same i jeden Gold 200, ale ten to poczeka na drugiego do pary. A przy aktualnej ilości światła może to szybko nie nastąpić ;-)
Miburo
-#
Posty: 318
Rejestracja: 18 paź 2012, 06:59
Lokalizacja: Gliwice

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Miburo »

@mrek, ja swego czasu poznałem brata kochanki Wojaczka, to jest dopiero numer...
ODPOWIEDZ